-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
Nefra waży 4 kg. i mieszkam na 1 piętrze. Ja ją od azu zabezpieczyłąm na sterylną rane. Nie miałam leków pod ręką weterynaryjnych. Dzisiaj lecznica od 15. Dam jej betamox i coś przeciwzapalnego... A Kefavet daje się jako podtrzymanie leczenia...
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
BoUnTy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Będzie DT dla Shit-zu, ma już swojego 7 letniego czarnego shit-zu czyli idealnie ]:-> Z tym, że domek jest na urlopie jeszcze ok. tygodnia, więc ktoś musiałby go wziąć chociaż na ten czas (ja mogę, ale dopiero gdzieś ok. środy) -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
BoUnTy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotka']Gosiara, napisz do glutofii [email][email protected][/email] w sprawie wizyty przed addopcyjnej, jest w tym dobra. Też się tropnęłam, ze to shi-tzu, tylko ten jakiś domorosły fryzjer zrobił z bidusi nie wiadomo co. Jej koniecznie trzeba tymczasu, straszna drobina jest, kwarantannę kończy za trzy dni. Do anetty wysłałam zdjęcia benka, moze dojdą. On strasznie ciagnie, jakby wogóle smyczy nie znał. Poza tym bardzo przytulaśny, miśkowaty.[/QUOTE] To pieske ten shit-zu? Powinnam miec dla niego tymczas, już o nim kiedyś wspominałam. Jutro zadzwonie. -
[quote name='magda z.']makabra;/ ja też tylko przez neta, bo do Bogatyni mam kawałek, zresztą tam nie ma jak dojechać za bardzo Zalało dom Ecci - suku cc, wyadoptowanej i mającej watek tu na dogo, fur już dzwoni i się pyta co im potrzeba[/QUOTE] Z racji tego, że z Ecią jestem związana troszkę bardziej z wiadomych przyczyn proszę o info co potrzeba. Martwie się o tego przytulasa, zakochałam się w niej... Rozumiem, że potrzebne bedzie allegro cegiełkowe znów na powodzian z konta fundacyjnego? Czy z Aneta rozmawiałaś nt temat? Może uda mi się w ciągu tygodnia zorganizować zbiórkę w szkole, ale obiecać nie mogę...
-
Nefra rozpierdzieliłą sobie łapę - nie wiem jak, nie wiem gdzie, nie na opuszcce, a nad - do samej warsty miesniowej. W 2 miesjcach. Jedna nie do szycia, druga nadaje się do szycia, ale u mnie już żaden wet nieczynny, a ja wprawdzie mam nici, igły, narzędzia, ale nie mam nic do znieczulenia i dupa, bo tak to bym sama cos machnęła, w koncu takie same szwy jak normalnie po operacjach zakładam :/ Jutro już do sycia nie bedzie nadawac, bo rana będzie uznawana za zanieczyszczoną, choć może... zobaczymy. Rozwaliła sobie ją w domu. Wyczyściłąm, posmarowałam neomecynką i zawinęłam opatrunkiem, narazie będzie noszona na rękach. Dobrze, że to nie opuszka... Jedyny problem teraz to jakby bardzo krwawiła, ale na szczęście moja apteczka choć spustoszona (co zauważyłam dzisiaj szukając czegokolwiek) ma jeszcze cyklonaminę, wiec jak coś dam radę... ;) Musze apteczkę zrekonstruować bo to jest straszne, że nawet Rivanolu nie mam - wszystko przy poprzednich psach sie pokończyło, a ja nie odnowiłam zapasów... Do jutra musi wytrzymać, dałam jej lek przeciwbólowy - Nurofen dla dzieciaczków, żeby nie kolidował z jutrzejszymi antybiotykami... Ale zaryła paskudnie. Dobrze, że wyjątkowo ten weekend spędzałam w domu, bo ja w przeciwieństwie do mamy nie wpadam w panikę i wiem co robić...
-
Dorcia już u mnie. Podróż zniosła dobrze. Wczoraj megii obliczyła dług...: - 546 zł. [COLOR=DarkGreen][B] Ostateczne rozliczenie (miejmy nadzieję):[/B][/COLOR] [B]Wpłaty:[/B] 50 zł - Raina03 100 zł. - po psach Pana B. 200 zł. - konto katowickie 5 zł. - Ewa K 10 zł. - grzenka 111,70 zł. - spadek Tinki 100 zł. - konto katowickie 10 zł. - grzenka 10 zł. - Ewa K. 15 zl. - migama 30 zł. - Atlantyda 10 zł. - grzenka 10 zł. - migama 100 zł. - konto katowickie 150 zł. - figu - bezpośrednio do megii1 100 zł. - za ogłoszenia 13 zł. - BoUnTy (290 zł. - na koncie, 150 zł. - od Figu + 100 zł. rozliczone w ogłoszeniach) [B]Wypłaty:[/B] - 40 zł. - transport z Gliwic do Katowic - 330 zł. - hotelowanie maj-czerwiec - 70 zł. - weterynarz - 45 zł. - obroża - 540 zł. - hotelowanie czerwiec-sierpień [COLOR=DarkRed][B]SALDO KOŃCOWE: 0[/B][/COLOR]
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
BoUnTy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']nie sznaucera nie sznaucera - to jest shih tzu - no w typie[/QUOTE] No rzeczywiście, bo to taki maluszek... Nie zwróciłam uwagi na krawężnik ;) Teraz jak dałaś pomysł to naprawdę bardziej shit-zu się wydaje... ;> -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
BoUnTy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Wydaje mi się, że jakby obciąc go na wzorzec sznaucera to będzie piękny i łatwo znajdzie dom! A Beza... brak słów... :( Ja niestety nie dałam rady... a chciałam pomoc jakiemuś psiakowi z sosnowca... No ale jeszcze mam teraz 2 psy na DT, wiec... tak mi przykro... -
Zulus ma dom i kochającą rodzinę :) HAPPY END :)
BoUnTy replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek'][B]Bounty[/B], a nie macie dostępu do mniejszych opakowań? Bo takie wory to Zulus by miesiącami rozpracowywał ;).[/QUOTE] Jasne, że mamy, ale nie pamietam ceny. Jest podział - Renal i Hepatic - jendo worek ma 7kg, drugie 6,5 albo 7,5 nie pamiem i cena szacuje sie w granicach 120-140 zł.. Tak miały hurtownie... -
W sprawie Dexa to z moich ogłoszeń? ;D Jesli tak do upychajcie co się uda. Hotel u megii1 tak cięgi moim ogłoszeniom wciagu ostatniego miesiaca wyadoptował 3 psiaki, w tym jednego co pół roku siedział... W sumie mru każdy psiak ma +-70 ogłoszeń - także sporo ;) Aod razu wiedziałam, żez Dexabędzie odzew...;)
-
[quote name='Akrum']WOW... nawet ja jak miałam czas i robiłam dużo ogłoszeń, to nie dałam rady zrobić aż tylu w jeden dzień...[/QUOTE] hihi zapłącone to trzeba zrealizować zamówienia. Czasu to ja nie mam w ogóle, ale coż ;> Jak bede mieć czas to moze uda mi się jeszcze pomoc, tym czasem zapraszam na nowy bazarek ogłoszeniowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/189938-OG%C5%81OSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-oglosze%C5%84-za-grosze!-)-na-2-cele!-do-15.08[/url] Proszę polecajcie, bo ruchu nie ma, a to na pieski z 2 schronisk, w tym z umieralni w sosnowcu. Tam pieniądze są bardzo potrzebne, bo psy masowo umierają... Będe wdzięczna za reklame
-
Zulus ma dom i kochającą rodzinę :) HAPPY END :)
BoUnTy replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
U mnie po hurtowej cenie hepatic i renal kosztuje 220 zł. za 14 kg. To cena dla lecznic weterynaryjnych, tak kupujemy u dystrybucji w cenie brutto. -
możecie ;) ja mam 2 wolne pakiety po Dexterze, a jestem sumienna, choć mozolnie to idzie... Ja się pochwalę, że już ponad 7 psiaczków ostatnio z moich ogloszen domki znalazło (o tylu wiem na 100%, a moze jeszcze jakieś?). Miejmy nadzieję, że i tym razem któremuś się poszczęści. Nikt nie dzwonił w sprawie Diany?
-
Gąska Balbnka ogłoszona na ok. 80 serwisach. Kontakt na mru Mru odbierz maila i aktuwyj prosze ogłoszenia. następny idzie Dexter. Zostaja jeszcze 2 pakiety - moze tekst i zdjecia dostane i zrobie Luzaka? I może ONka Rexa? Powolutku podejmujecie decyzje, a w tym czasie wszytsko tak dramatycznie się zmienia, ze trzeba znow podejmowac kolejne i nigdy nie zamkne tego bazarku ogłoszeniowego...
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
BoUnTy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Gdyby nie było domu dla westika, to ja mialabym dla niego dom u mojej kuzynki, któa już długo szuka westa do adopcji... -
*TESIA* - malutkie, drobniutkie, pinczerkowate psie dziecko - MA DOM!!
BoUnTy replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Kochani bardzo serdecznie zapraszam na bazarek ogłoszeniowy - dzięki takiemu mojemu ogłoszeniu TESIA znalazła domek, Pieniązki zostaną przekazane na pieski katowicko-sosnowieckie. Pomóżmy bo sytuacja jest dramatyczna. [url]http://www.dogomania.pl/threads/189938-OG%C5%81OSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-oglosze%C5%84-za-grosze!-)-na-2-cele!-do-15.08[/url] -
Zulus ma dom i kochającą rodzinę :) HAPPY END :)
BoUnTy replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek na pieski katowicko-sosnowieckie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/189938-OG%C5%81OSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-oglosze%C5%84-za-grosze!-)-na-2-cele!-do-15.08[/url] Pieniażki są bardzo potrzebne, także aby możliwe było wsparcie Zulusa... -
Zapraszam na bazarek na pieski katowicko-sosnowieckie: http://www.dogomania.pl/threads/189938-OG%C5%81OSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-oglosze%C5%84-za-grosze!-)-na-2-cele!-do-15.08