Jump to content
Dogomania

BoUnTy

Members
  • Posts

    4029
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BoUnTy

  1. Bazarek ogłoszeniowy na splate Torki ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229094-MEGa-pakiet-70-ogłoszeń-na-Torkę-i-psiaki-katowickie!?p=19333659#post19333659[/url]
  2. Saphiro dzisiaj FV pójdzie opcją poleconą do ciebie ;>
  3. [quote name='aeriel']No to bomba! :) Brawo dziewczyny! Z Waszą skutecznością w znajdowaniu domków może wzięłybyście na DT jeszcze jakieś bidulki z naszego schronu? :cool3:[/QUOTE] Napewno coś weźmiemy, jednak nie w chwili obecnej - Babcia Madzi zachorowala, i Madzia musi sie nią zając, no a ja mam jeszcze Torke do wyadoptowania - dzisiaj wizyta, może i ona trafi na dniach do domku, i jakis inny psiaczek, a i jeszcze 3 kociaki do adopcji, więc mam co robic ;> Alee mogę cos popilotowac na odległośc, co wymaga, a nie ma opiekuna do pilotowania ;)
  4. Myszka wczoraj zostala w domku ;) Zobaczymy czy jej wycie nie będzie uciążliwe, ale jestesmy dobrej myśli. Pani psiara, dla niej wszystko zrozumiałe, wizyta trwaa prawie 2h ;)
  5. Dziewczyny, a może dla któregos z owczarków da sie przesiac ta zamkową stróżówke pod Opolem? Może Bora wraz z córką, tam ponoc cały czas maja byc z człowiekiem, może warto zadzwonic, zoaczyć? Mamy tyle owczarków bez domu, a byc może wcale nie będzie zly, podam komus kto kojarzy te psy i może o nich cos powiedziec kontakt do Pana? Mam jeszcze pare innych kontaktow na chętnych na owczarki, bo naprawde odzew z ogłoszen Tory niesamowity, moze wartoby podzwonic i porozsyłac zdjecia tych naszych psinek? Tylko potrzebuje kogos kto zna te psy i sie tym zajmie... Ja chętnie pokryje koszty rozmów telefonicznych!
  6. Tora została wczoraj wysterylizowana, rachunek zamieszcze jak uruchomie skaner w domu, niestety mam remont i szybko go nie uruchomie - przepraszam. Wczoraj Kasiu dzwoniłam do Ciebie bezpośrednio z lecznicy ;) Płaciłam za sterylizacje I WIZYTE kontrolną 250 zł.!!! (za sterylke owczarki - piękna cena!) O ile sie nie będzie nic ślimaczyć <tfu, tfu> to na tym koszta sie zamkną, dzieki za pomoc. Prosze kogos z wolontariuszy o podanie mi tutaj owczarków do adopcji, odzew z ogłoszen Tory jest niesamowity, może jakiemus innemu sie te z poszczęści?
  7. Ojjj chyba nie ta Pani, ta mieszka koło AWF, ale to chyba nie Koszutka? Ja w katowicach niezbyt zorientowana <wstydnis> Pani najpierw zadzwonila do mnie, przesiałam ją, dom zrobił na mnie dobre wrażenie, póxniej umówila sie z Dt Myszki na wizyte, i zobaczymy czy minusy Myszki jej nie zrażą. Pani miała już 2 pieski, niedawno pożegnała poprzedniego. Oba żyły 17 lat, jeden umarł naturalnie, drugi został poddany eutanazji - Pani nie była w stanie dłużej juz go męczyc, i znosić 19 kg. psa ze schodów z 3 piętra, a to naprawde starsza Pani.
  8. A ja chcialam tylko prosic o mocne zaciskanie kciuków. Myszka w poniedziałek jedzie zrobic sobie wizyte przedadopcyjną i oby Pani nie zraziły jej wycia i marudzenia, bo mędzic to ona potrafi upierdliwie. Myszka byc może zamieszka w centrum Katowic u starszej Pani.
  9. Ja niestety mam niesprawna drukarke, ale chętnie wybiore się z kims pokazac dokladnie gdzie widziałam tego psiaczka i pomoc z rozwieszaniem ogłoszeń...
  10. Cześć dziewczny, dobrze rozumiem, że mika zagineła na Aleji /olimpijskiej? Sprawdziłam sobie w google, gdzie to jest, bo wczoraj zobaczyłam takiego pieska i widze, że całkiem nie daleko. Piesek był z młodą kobietą/dziewczyna na smyczy, był troszke grubszy niż ten na zdjęciach. Widziałam go na osiedlu między garażami/ ogódkami dzialkowymi(okolice Tesco), a tym hotelem na STrzelców Bytomskich, tam kiedyś był obóz dla uchodźców kojarzycie? Tam jest linia T19, wlasnie nim jechalam wtedy i nie moglam iśc zobaczyc ;/ Może wartoby nowe ogloszenia tam rozwiesić? Wiadomo, nie jestem pewna czy to ten sam, ale bardzo podobny ;)
  11. KAsiu dziekuje, sterylizacja w czwartek o 13, trzymajcie kciuki, żeby wszytsko poszlo gladko i za domek chętny. Swoja droga potrzebuje w zapasie suki owczarka, może być w wieku Tory, do pilnowania posesji zamku pod Opolem, dom wydaje sie ok, stróżówka 24/h, jest na posesji pies, juz wiekowy owczarek, który nie ma siły na pilnowanie. Pies nie do budy na non-stop, ma mieszkac w stróżówce, robic obchody, w nocy biegać, i sprawdzac teren ze stróżem. Jak Torze wypali inny dom, to chętnie polece innego psaka - telefon chyba konkretny, ale do sprawdzenia...
  12. Kasiu, jakies 250 zł. POŻYCZKI! Nie dam rady tak szybko zdobyc pieniędzy, żeby Tora mogła szybko iśc do domu, ale wystawie bazarki ogłoszeniowe itp., teraz obecnie jeszcze choba prowadzi bazarek z moimi fantami, i jakoś to uzbieram, ale potrzebuje napewno troszke czasu, a to sprawa pilna... :(
  13. Czy katowickie konto mogłoby pomóc w sterylizacji Tory? Dzwonia po nia sami debile do rozrodu :/ Ona ładna, to latwo może trafic w niepowolane ręce, niewysterylizowana...
  14. Te ogloszenia Myszki co miała dobrze ja opisują. Ogolnie mysle, że 10 lat to ona nie ma, tak jak pisalam wczesniej, mysle że 10 to to max. w jej wypadku. Jest bardzo zywiołowa, skora do zabawy, nie załatwia się w domu, idealna dla sooby starszej, jednak wyje, szczeka - domaga sie głośno o swoje, co może byc uciążliwe. Bardzo lubi ta karme special light co została zamówiona, z wszelkich innych boschowskich karm ta chyba zasmakowała jej najbardzieej (i light zwykły), także i nie jest droga w utrzymaniu ;) W misce ominęła boscha mini jagnięcina&ryż i plując tamtym od razu przeszła do konsumpcji tej, ciesze sie, że mój wybór jej sie spodobał. Ja osobiście wiele w ogłoszeniu bym nie zmieniała, bo naprawde miałyście czuja. Jesli chodzi o ogród to nie lubi wycieczek - harce w domu, w ogrodzie się boi, boi sie także kotów i psów, słucha sie, raczej jest tylko leciutko przygłuchawa jak już, bo doskonale słyszy (szczególnie dźwięk otwieranej lodówki), widzi tez dośc dobrze. [quote name='saphira18']jak nie poznała jeszcze na tyle Myszki z ogłoszeniami możemy poczekać, jak będzie coś nowego wstawcie na wątek to ją ogłosimy;)[/QUOTE]
  15. Karma doszła jakies pól godziny temu, postaramy sie w niedziele na akcji przekazac FV Anecie, tak? Poproszę Madzie o zdjęcia i tekst ;>
  16. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CtCH9oQ5n_E/T-IBRJmA0EI/AAAAAAAAAJw/JNeZs_ZMqBU/s512/Zdj.jpeg[/IMG] Myszka pozdrawia i dziękuje za zamówiona karme ;>
  17. Zamówiłabym, tylko ja potrzebuje tych ogłoszen ekspresowo, najlepiej jutro, więc bazarek odpada, bo to trzeba czekac...
  18. ALARM!!! TORA SZUKA DOMU!!! POMÓŻCIE PROSZE W OGŁOSZENIACH, BO MÓJ NET NIE WYRABIA, A SUKA KATOWICKA! RTo kolejny dom, który sie jej pozbywa: Torcia: [IMG]http://images6.fotosik.pl/490/1894f4ead4cbb8e6.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/49/d7c62681f3b3181f.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/49/fe2eaa1793782c5d.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/490/4645ae2f71604618.jpg[/IMG] Jesli chodzi o psa, o ile mie pamieć nie myli Torka ma 5 lat (jestem w pracy i nie mam jak tego sprawdzić), jak to owczarek potrzebuje doświadczenia, charakter dominujący, lepiej nie do domu z psami, wskazany ogród. TORA PILNIE SZUKA DS LUB DT! PILNE! Gdyby Myszka znalazła dom, to jej opekunka zgodziła sie wziąc Tore na DT.
  19. A czy saphira móglbys to zamówic, podałabym adres? Będzie mniej roboty z danymi, płatnościa itp, DT tylko odbierze przesyłke i wysle FV.
  20. Gdzie znajduja się szczeniaki. [quote name='ewu']Biedne maluszki:([/QUOTE]
  21. Jak najbardziej na lek tez sie da ;>
  22. Zaproponuje może ku[pno karmy Bosch special light z tej aukcji: [url]http://allegro.pl/bosch-special-light-12-5kg-royal-canin-educ-gift-i2419809064.html[/url] Co o tym myslicie, jest szansa? I do tego essential forte w aptece po ok. 25 zł. I Myszka ma żarła a żarła. Szukamy dla myszki domu ;> Madzia zdecydowała, że chciałaby brac psy na DT ;>
  23. Spoko, mam nadzieje, że jakiś grosik z tego wpadnie... ;]
  24. A tak przy okazji czy ktos ustalił kto się zaopiekuje tymi fantami bazarkowymi? ;)
×
×
  • Create New...