Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. pewnie, że umie tańczyć, w końcu to Didżej Dżordżyk jest;)
  2. Muszeczka - nasza faworytka;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/1f55b712.jpg[/IMG] leeeeeeeeeeeecę [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/6ea993fd.jpg[/IMG] Lubisia - co by tu zbroić;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/de5283af.jpg[/IMG] Lubisia czuje się u nas bardzo pewnie, obszczekuje kogo może i jeży się śmiesznie przy tym, o tak [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/8b3e66e7.jpg[/IMG]
  3. uwielbia pieszczoty:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/2b190182.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/b015416d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/106542da.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/4612958a.jpg[/IMG]
  4. grzeczna, nastawiona na pracę z człowiekiem (choć nie zawsze jej wychodzi;)) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/fea36788.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/5ac68c2d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/a4929733.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/743ee3ab.jpg[/IMG]
  5. zdjęcia Simonki. niektóre jak najbardziej nadają się do ogłoszeń postanowiłyśmy ogłaszać Simonę. adopcja do Poznania się przedłuża, są kłopoty z transportem. po Diance onkowatej przekonałam się, że nie bedzie problemów ze znalezieniem fajnego domu i dla Simonki w okolicach Warszawy. [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/d1e4458d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/3d149dad.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/fbb869cf.jpg[/IMG] to zdjęcie może niezbyt udane, ale pokazuje charakter Simonki - wesołej, kochanej, rozbawionej [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/9bf63cca.jpg[/IMG]
  6. u Buni wszystko ok. nie widzę zmian w jej zachowaniu - dla nas to normalny, fajny pies,tylko łasuch okropny [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/0a0dcee6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/e5d1e3f1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/99d18fe4.jpg[/IMG]
  7. u Jurysia bez zmian... bardzo bardzo się garnie do człowieka [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/4f8703d0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/5dae6da4.jpg[/IMG]
  8. skupiony ;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/6139e301.jpg[/IMG] zamyślony;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/3f2e60c2.jpg[/IMG] nawiedzony;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/3e55b696.jpg[/IMG]
  9. Wisienek [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/e2856026.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/53147c25.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/8e97572c.jpg[/IMG]
  10. jutro będę u weta z psami, to zapytam kiedy mogą przyjechać
  11. Emi dziś ma brzuszek lepszy. Krostki są nadal, ale jest ich mniej. Zastrzyk wczoraj dostała grubas;)
  12. badanie moczu to 20zł, wyciskanie nie wiem ile (być może nic, bo często moi kochani weci nie liczą moim podopiecznym za usługi). koszt dojazdu naszego to 10zł, koszt dojazdu weta do nas to 50zł
  13. Irenko, myslę, że taniej będzie pojechać z Sonią - wizyta domowa to 50zł. wątek Kaira http://www.dogomania.pl/threads/180183-Kaju%C5%9B-szcz%C4%99%C5%9Bcie-w-nieszcz%C4%99%C5%9Bciu/page10?p=15354926#post15354926
  14. Kalutek - pies kanapowy, poradzi sobie nawet jak nie ma już miejsca;) coraz lepiej znosi buziaki. szczegolnie gdy zasypia koło mnie, daje mi się całować, tylko wzdycha:)
  15. cieszę się, że się udało złapać kociaki:) jesteście wielkie:loveu:
  16. Irenko, chciałabym byś zdecydowała czy wyciskamy czy cewnikujemy. Sonia nie jest naszym psem i nie mogę podejmować takich decyzji. przez ostatni czas nie było posikiwania. ale oczywiście jeżeli uważasz, że badanie moczu jest potrzebne, zrobimy tak, jak zdecydujesz. wyciskanie bedzie dla Soni nieprzyjemne, bo bedą ją dotykały obce osoby. cewnikowanie będzie w znieczuleniu, więc poza świadomością Soni. faktur jeszcze nie wysłałam, bo jeżeli bedzie badanie moczu, będzie kolejna faktura i chcę wysłać wszystko razem.
  17. dziś brzuszek bez większych rewelacji. są strupy i świeże krostki i ze 3 te wielkie paskudne z fioletowymi główkami
  18. rano było strasznie - po kąpieli szczotką skóra byla podrażniona. wieczorem jest ciut lepiej, ale krosty są, rozdrapane też i Emi się drapie. może nie jakoś tragicznie, ale swędzi ją skóra do dr nie można się dodzwonić. kochana Gosia jutro bedzie go łapać w lecznicy
  19. Wisienek wieczorne siku zalicza 22-23, ale jak pada, to odmawia. wychodzi na chwilę z budy i zaraz się chowa. za to rano szczeka wtedy, ze chce mu się siku a u nas pod domem, na wprost naszych drzwi w tym brzezinaku byl chrumek (czyli dzik) i nawet odpowiedział na moje chrumkanie, ale jakoś tak mało serdecznie...
  20. u nas przestało. wlasnie Bartek zalicza wieczorne siku;)
  21. Nutusia, Emi oprócz keflexu nic więcej nie dostawala. dostała też zastrzyki na wizycie u dr i na wynos tydzień temu Gosia z Przemkiem nam przywieźli. Emi wykapana, brzuch niestety krwawił. Obejrzę jutro, czy jest lepiej Emi dziś przed kapielą
  22. właściwy pies na właściwym miejscu;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/fc111d24.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/1fed6ac4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/726682fa.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/d570752a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/b0ce6d17.jpg[/IMG]
  23. Lubisia vel Demolka kołnierz zżera od środka - dobrze, że w piątek zdejmujemy szwy;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/e7873127.jpg[/IMG] i stają jej uszy:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/b425d10f.jpg[/IMG]
  24. dziewczynki razem:) Muszka gania jak mała torpeda, skacze, szczeka [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/c16195ff.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/3c9e9e2f.jpg[/IMG] nieustraszona Muszka obszczekuje wielkiego Wiśnię;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/eb3bc20e.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...