-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Muszeczka - nasza faworytka;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/1f55b712.jpg[/IMG] leeeeeeeeeeeecę [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/6ea993fd.jpg[/IMG] Lubisia - co by tu zbroić;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/de5283af.jpg[/IMG] Lubisia czuje się u nas bardzo pewnie, obszczekuje kogo może i jeży się śmiesznie przy tym, o tak [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/8b3e66e7.jpg[/IMG]
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
uwielbia pieszczoty:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/2b190182.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/b015416d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/106542da.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/4612958a.jpg[/IMG] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
grzeczna, nastawiona na pracę z człowiekiem (choć nie zawsze jej wychodzi;)) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/fea36788.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/5ac68c2d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/a4929733.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/743ee3ab.jpg[/IMG] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
zdjęcia Simonki. niektóre jak najbardziej nadają się do ogłoszeń postanowiłyśmy ogłaszać Simonę. adopcja do Poznania się przedłuża, są kłopoty z transportem. po Diance onkowatej przekonałam się, że nie bedzie problemów ze znalezieniem fajnego domu i dla Simonki w okolicach Warszawy. [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/d1e4458d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/3d149dad.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/fbb869cf.jpg[/IMG] to zdjęcie może niezbyt udane, ale pokazuje charakter Simonki - wesołej, kochanej, rozbawionej [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/9bf63cca.jpg[/IMG] -
u Buni wszystko ok. nie widzę zmian w jej zachowaniu - dla nas to normalny, fajny pies,tylko łasuch okropny [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/0a0dcee6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/e5d1e3f1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/99d18fe4.jpg[/IMG]
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
u Jurysia bez zmian... bardzo bardzo się garnie do człowieka [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/4f8703d0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/5dae6da4.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
skupiony ;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/6139e301.jpg[/IMG] zamyślony;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/3f2e60c2.jpg[/IMG] nawiedzony;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/3e55b696.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wisienek [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/e2856026.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/53147c25.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/8e97572c.jpg[/IMG] -
Emi dziś ma brzuszek lepszy. Krostki są nadal, ale jest ich mniej. Zastrzyk wczoraj dostała grubas;)
-
Koty z HELU a może hell'u? czyli wakacyjne horrory
ronja replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
cieszę się, że się udało złapać kociaki:) jesteście wielkie:loveu: -
Irenko, chciałabym byś zdecydowała czy wyciskamy czy cewnikujemy. Sonia nie jest naszym psem i nie mogę podejmować takich decyzji. przez ostatni czas nie było posikiwania. ale oczywiście jeżeli uważasz, że badanie moczu jest potrzebne, zrobimy tak, jak zdecydujesz. wyciskanie bedzie dla Soni nieprzyjemne, bo bedą ją dotykały obce osoby. cewnikowanie będzie w znieczuleniu, więc poza świadomością Soni. faktur jeszcze nie wysłałam, bo jeżeli bedzie badanie moczu, będzie kolejna faktura i chcę wysłać wszystko razem.
-
dziś brzuszek bez większych rewelacji. są strupy i świeże krostki i ze 3 te wielkie paskudne z fioletowymi główkami
-
rano było strasznie - po kąpieli szczotką skóra byla podrażniona. wieczorem jest ciut lepiej, ale krosty są, rozdrapane też i Emi się drapie. może nie jakoś tragicznie, ale swędzi ją skóra do dr nie można się dodzwonić. kochana Gosia jutro bedzie go łapać w lecznicy
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wisienek wieczorne siku zalicza 22-23, ale jak pada, to odmawia. wychodzi na chwilę z budy i zaraz się chowa. za to rano szczeka wtedy, ze chce mu się siku a u nas pod domem, na wprost naszych drzwi w tym brzezinaku byl chrumek (czyli dzik) i nawet odpowiedział na moje chrumkanie, ale jakoś tak mało serdecznie... -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
u nas przestało. wlasnie Bartek zalicza wieczorne siku;) -
Nutusia, Emi oprócz keflexu nic więcej nie dostawala. dostała też zastrzyki na wizycie u dr i na wynos tydzień temu Gosia z Przemkiem nam przywieźli. Emi wykapana, brzuch niestety krwawił. Obejrzę jutro, czy jest lepiej Emi dziś przed kapielą
-
właściwy pies na właściwym miejscu;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/fc111d24.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/1fed6ac4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/726682fa.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/d570752a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/b0ce6d17.jpg[/IMG]
-
dziewczynki razem:) Muszka gania jak mała torpeda, skacze, szczeka [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/c16195ff.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/3c9e9e2f.jpg[/IMG] nieustraszona Muszka obszczekuje wielkiego Wiśnię;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/eb3bc20e.jpg[/IMG]