Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. chyba mogę zdradzic:) Bunia rano pojechała do swojego nowego domu. Przed chwilą rozmawialam z panią Buni - jest wszystko dobrze, rezydent Łako w pełni Bunię zaakceptował, Bunia grzeczna, na spacerku się załatwiła, bawi się piszczącą kością. Domek wg mnie marzenie:)
  2. ja nie znam. Aniu, czy dotarla moja deklaracja za wrzesień?
  3. Boluś w górę, biedaku...
  4. biedna ta Muszka. nie wiedziała, że poza łańcuchem czeka ją lepszy świat. Pipi domek dla Muszki musi być z górnej półki i taki będzie:) a Nela ma swój wątek?
  5. postaram się, ale nie wiem co Dakocia na to;) Muszka ma nózki jak zapałki. po wyczesaniu grzbiet ma czarny, tylko pyszczek pozostał hienowaty. cudo!!!!!!!!!
  6. [quote name='Evelin']Muszka niestety nie jest fotogeniczma...Mnie tez zaskoczyło,jaka to filigranowa panienka...najlepsze są zdjęcia z boku i rękami...Tam widać ,jaka ona jest maleńka .. A Lubisia, też problem ze zdjęciami..jaką ma atłasową sierść...A jesli chodzi o charakter- no to wiadomo-Lubisia :) PS: Ronja cos fajnego Ci napiszę,ale nie wiem czy fajnego..jak wracalam od Was i juz zmęczona byłam,to kilka razy zaśpiewalam tą piosenkę o Flungusi... I od razu weselej mi się robiło... I śmiałam się..To chyba z tymi emocjami to cos u mnie nie tak???Ale dojechałam :)[/QUOTE] tę piosenkę z brzydkimi słowami?:) musisz ćwiczyć piosenkę Simonki, by nowa pani wiedziala co i jak;) Muszkę będziemy jeszcze łapać, może jakieś lepsze zdjęcia się trafią. jak wabię ją ciasteczkiem, ona nie siada, tylko robi stójki i wychodzi mi poza kadr... bo Muszkę to już chyba można oglaszać. a wiesz Evelin, że Muszka została osyczana przez Dakotkę????Muszka nawet nie spojrzała na Dakocię, a Dakocia się napompowała i syczała - może myślała, że Muszka też jest kotem? na pewno Muszka mniej waży niż nasza kotka;)
  7. [quote name='Tora&Faro']Być może...w sumie to doktor jak ją wtedy oglądał to jakoś się specjalnie tym odczynom nie dziwił, pamiętasz?[/QUOTE] mojej Pysi też takie coś wyskoczyło po szczepieniu. samo się wchłonęło po jakimś czasie.
  8. no, Wisnia, to jest Wiśnia byla dziś pani ogladać Bunię i Wiśnia też nam towarzyszył. przedstawiłam Misia jako hrabię Wiśnię Wiśniowieckiego:) pani przyjęła bez mrugnięca okiem, nawet jak dzwoniła do męza opowiedzieć o Buni, wspomniała o Wiśni Wiśniowieckiej. różowa piłeczka wróciła do łask [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/5b5e3eb0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/75d2aaaa.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/79529987.jpg[/IMG]
  9. zrobione:) Bartek powiedział, że Emi ma grubą skórę (w porównaniu np do Simonki, której dziś też robił zastrzyk) - może dlatego jej potem te gulki wyskakują.
  10. jeszcze trzeba trzymać do jutra:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/4ebd460f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/abba5fd2.jpg[/IMG]
  11. Emi robi się coraz radośniejsza, wydaje mi się też, że nabrała siły - fajnie biega, bawi się z Wiśnią. Chciałabym w pon kupić Emi kiltix i zaczniemy od niezbyt długich spacerów do lasu. Karmę od Gosi i Przemka wcina w oka mgnieniu. Brzuszek troszeczkę zsypany, jutro bedziemy się szorować. [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/b86ed50a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/102153aa.jpg[/IMG] latające uszka:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/4a8a30b5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/7610c5aa.jpg[/IMG] Gosia, Przemek, dzięki za odwiedziny:loveu:
  12. Lubisia to twarda babka, szybko się przystosowuje - już dziś spała kołami do góry. Lubi glaskanie, jest bardzo przymilna, robi siad, grzecznie wraca na zawołanie. Chodzi w miarę ładnie, choć czasem kuleje. Ranki po szwach suche i czyste. [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/008ecbe5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/2a69e83d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/2b2c8304.jpg[/IMG] a tak Lubisia lubi się przytulac - calą sobą wpatrzona w człowieka [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/386a49d0.jpg[/IMG]
  13. Muszka lubi być w centrum zainteresowania:) Jadla tak ze średnim apetytem, ale z ręki [B]bardzo[/B] jej smakuje. [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/0bad81d0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/06595fad.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/9a2c24ed.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/61673186.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/b9c53b73.jpg[/IMG]
  14. Muszka już nie śmierdziuszka, wykapana i wyczesana (ale jeszcze nie do końca). Problem jest taki, ze na kazdym zdjęciu Muszka wygląda brzydko. Jest bardzo ruchliwa, cięzko zrobić jej zdjęcie, jak już się uda, to nie odzwierciedlają zupełnie tego, jaka jest naprawdę. [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/92aa13d1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/5d98936c.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/eb7309f1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/0b788860.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/0ab32ba5.jpg[/IMG]
  15. Pipi, kąpanie dopiero dziś. Muszka - śmierdziuszka i Petitka Lubisia pozdrawiają.
  16. sierpień lipiec Kair 31dni x 10zł = 310zł Sonia 31dni x 14zł = 434zł + 2 x 10zł transport do weta - 5zł nadpłaty za transport do dr Garncarza = 449zł oraz opłacone przeze mnie faktury badanie krwi + leki [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/d2547e55.jpg[/IMG] apteka [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/62f1d077.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/eb9a79a2.jpg[/IMG] 90zł + 17,84zł + 18,74zł = 126,58zł
  17. Faktury [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/d2547e55.jpg[/IMG] apteka - róznią się ceny, bo wcześniej Sonia dostawała 2 tabletki, teraz jedną o zawartości dwóch tabletek [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/62f1d077.jpg[/IMG][/QUOTE] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/eb9a79a2.jpg[/IMG]
  18. i Muszeczka :) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/2ed3712d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/e5889753.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/465e1d44.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/ce25d259.jpg[/IMG] zdjęcia nie oddają czaru Muszki
  19. mam nadzieję, że nikt nie bedzie miał za złe, że na wątku Lubisi będą też zdjęcia Muszki. Generalnie obie bardzo grzeczne. Muszka trochę płakała wczoraj. Wieczorem jeszcze raz ją wypuściliśmy do ogrodka na siku, myslelismy, że może nie zrobiła. Jak poszła sama, Lubisia strasznie rozpaczała za Muszką. Jutro obiecuję lepsze zdjęcia [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/602b2004.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/487a12ae.jpg[/IMG]
  20. ja też dziękuję Gosi, bo mi bardzo pomogła. do dr Dembele dodzwonić się graniczy z cudem. jutro Gosia i Przemek przyjadą do nas z zastrzykiem i manusanem do ponownej kąpieli. antybiotyk dr kazał odstawić i obserwować uważnie Emi
  21. Jest taki biedny smutny Boluś - ma coś z Kaluchnego. Ma 9 miesięcy, mieszka na działkach, za chwilę zostanie tam sam, bo osoby, które go dokarmiają nie mogą go zabrać. może ktoś znajdzie kawaleczek miejsca dla niego[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.191608-Samotno%C5%9B%C4%87-i-ogromny-smutek%21-9-mc.-szczeniak-Bolu%C5%9B.-DT-og%C5%82oszenia%21/page9"]http://www.dogomania.pl/threads/1916...oszenia!/page9[/URL] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2420/p1010933o.jpg[/IMG]
  22. dziewczyny, jest taki biedny smutny Boluś - ma 9 miesięcy, mieszka na działkach, za chwilę zostanie tam sam, bo osoby, które go dokarmiają nie mogą go zabrać. może ktoś znajdzie kawaleczek miejsca dla niego:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/191608-Samotno%C5%9B%C4%87-i-ogromny-smutek!-9-mc.-szczeniak-Bolu%C5%9B.-DT-og%C5%82oszenia!/page9[/url] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2420/p1010933o.jpg[/IMG]
  23. ja też mogę powiesić. jest gotowe ogłoszenie do druku? zrobię też maila przechodniego
  24. państwo przyjeżdzają oglądać Buńkę - czy coś z tego będzie - nie wiem
  25. trzeba trzymać kciuki jutro, o 12
×
×
  • Create New...