Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. Didi królewna i Dzi Aj Dzoł o wielu imionach
  2. sprawy się troszkę skomplikowały - przełożyli nam wizytę na 13. wcześniej nie bedzie dr Ewy i pana dr od usg (właściciela lecznicy) - oni mają jeszcze jedną lecznicę i mają tam rano jakiś zabieg. 13 godzina jest problemem, bo nie wiemy co robić - Sonia do 13 nie wytrzyma bez siku. jak ją rano wypuścimy, nie wiem czy do 13 napełni się pęcherz. tym bardziej, że dobę Sonia ma być na czczo i w związku z tym pewnie będzie mniej piła. boję się, że o 13 nie będzie moczu w pęcherzu. calośc może trwać nawet 2 godziny, bo najpierw spróbują wycisnąć Sonię bez znieczulenia. jeżeli się Sonia zepnie, zaciśnie zwieracze, będzie trzeba podać znieczulenie. problem też jest z samochodem - mamy teraz jeden samochód, ja jutro idę na 12 do pracy i Bartek mnie podwozi do granic W-wy, bo podróż autobusami zajmuje mi ponad 2 godziny. zastanawiamy się jak to wszystko rozwiązać.
  3. Kaluchny ma nowe imię - Gościu Słodkościu:) coraz lepiej znosi moje buziaki, pozwala się wycałować, głowa przy głowie już go nie stresuje kto wie, może i na smyczy nauczy się kiedyś chodzić;)
  4. dzwoniła dziś pani zainteresowana Muszką, ale coś mi nie do końca pasuje. umówiłyśmy się wstępnie na przyszły weekend na odwiedziny. pani ma kota, a wczoraj Muszka pogoniła naszą Dakocię, tak, że długo nie mogliśmy jej znaleźć. zrobię jeszcze próby w tygodniu. ps. dziewczynki dziś odrobaczone
  5. o rany jakie cuda!!!!!!!!! ruda głowa z czarnymi uszami mnie poraziła
  6. [quote name='mysza 1']Wpatrzony w Ciebie ;) zresztą Emi też. Emi ma nową obróżkę :loveu:[/QUOTE] w ciastka od Gosi;) Emi ma obróżkę od Ciebie i kiltix Wisienek znowu linieje i to na biało. Przy głaskaniu wychodzi bialy podszerstek (jak przyjechał, podszerstek był brązowy i taki wychodził przy czesaniu). Emi i Wiśnia Wisienkowy Wiśniowiecki składają Myszy najlepsze zyczenia urodzinowe. Prosili, by przekazać, ze gdyby nie ciotka Mysza, nie byloby ich już tu
  7. nie ma za co dziękować:) a Emi dziś biegała za Wiśnią i doskakiwała mu do piłki - normalnie jeszcze chwila i tę pilkę mu by zabrała. uczę ją zabawy zabawkami, ale kiepsko idzie - glizdkę chwilę poskubie i woli się przytulać. piłka leżąca czy rzucana przeze mnie zupełnie jej nie kręci. no i brzuch Emi zmienia kolory:) wczesniej myślałam,że to może światło w pokoju tak zmienia, ale Emi ma rudawy brzuch - skóra i sierść ma taki złotawy odcień...
  8. faktury wysylam terminowo. do tej pory wysyłałam je 2 razy w odstępie 3 dni od wizyty u weterynarza, o czym bylaś informowana w mailach (wszystkie maile mam zachowane, rownież ten, w ktorym piszesz, by nie zwracać Ci Twoich pieniędzy, poki sprawa z sikaniem Soni się nie wyjaśni). Te ostatnie 3 faktury - uprzedziłam Cię, że wyslę, gdy zrobimy badanie moczu, bo chcę wysłać wszystko razem, a nie biegać na pocztę z każdą fakturą. zdaję sobie sprawę, że zwrot za faktury dostanę w momencie ich wysłania. w mailu pisałam o rozliczeniu sierpnia, a nie faktur. Dokładne rozliczenie zamieściłam na wątku rozliczeniowym, więc nie rozumiem, co jest niejasne. widzę, że za wszelką cenę próbujesz udowodnić, ze mam coś na sumieniu;) Bartek prosi, byśmy zakończyły dyskusję w takim tonie, bo niczemu dobremu to nie służy. W sprawie badań i leczenia Soni będziemy postepować z Twoim zyczeniem, jedyne prosimy o konkretne wytyczne. Bartek mnie prosi, by przekazać Ci, zebyś postawiła się na naszym miejscu - leczymy Sonię tam gdzie nasze psy i nie mamy powodu, by nie ufać diagnozom naszych weterynarzy. Ponieważ Bartkowi bardzo zalezy na Soni, ma propozycję, że zadzwoni do Ciebie z lecznicy w trakcie wizyty, przekaże telefon dr Ewie, byś bezpośrednio rozwiała swoje wątpliwości. co do kosztów wyciskania Soni - nie wiem ile wyjdzie. pytałam, ale uzalezniają kwotę od ilości podanych leków znieczulających. samo badanie moczu to 20zł. wizyta to 15zł, ale często jesteśmy zwalniani z tej oplaty. kosztów usg nie znam. zapytam o nie we wtorek. Sonia na smyczy coraz lepiej - tzn, gdy jest obok drugie pies - pozwala trzymać luźno wiszącą smycz w reku w odległości nawet 30cm przed pyszczkiem i głaskać się drugą ręką. Chwile te niestety trwają krotko. W momencie lekkiego napinania smyczy, Sonia panikuje i ucieka.
  9. Jurysiek - wciera się boczkiem [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/6916926d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/9428fc56.jpg[/IMG] mycha:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/525903c5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/e896a1b7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/cb1a9f6a.jpg[/IMG]
  10. Bunia i jej harce z Wiśnią [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/6407e258.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/c56f8a5d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/8254f3d8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/fdd8a97a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/8cfe5aa0.jpg[/IMG]
  11. wiesz, co mam zwrócone, a co nie - pisałam Ci o tym i nie zamierzam się powtarzać ;) skoro tak stawiasz sprawę, Twoje 300zł w tym momencie Ci zwracam. i kwestie finansowe będę rozliczać na tamtym wątku. Irenaka wysłała mi 300zł na leczenie Soni (z wlasnej inicjatywy, bo robi tak w Niepołomicach podobno). Nauczona doświadczeniem, gdy jeden raz wzięłam fakturę do zapłaty przelewem przez Fundację i trwało to zdecydowanie za długo, postanowiłam sama opłacać leczenie Soni i czekać na zwrot z Fundacji. Czekam zwykle długo, stąd te 300zł, bym miała ciągłość w opłatach za leczenie Soni. od tej chwili na tym wątku bedę zamieszczać tylko informacje o Soni dla mnie ona jest najważniejsza
  12. [quote name='Tora&Faro']Ja lubię Wiśnię w każdej postaci:loveu: właśnie sobie pomyślałam że super byłaby fotka Misia z moją Nelly;)[/QUOTE] Wisienek był kiedyś pewnie taką slodką Nelly Bartek po każdym spacerze chwali Wiśnię - jaki grzeczny jest, nie ciągnie na smyczy i słucha się bardzo. ps. a wiecie, że jak w googlach wpiszę się kaluchny i wciśnie grafikę, to wyskakują zdjęcia Wiśni:evil_lol: ciekawe dlaczego
  13. dlatego dostała nowe imie;) wczoraj przy wieczornym przytulaniu, zdałam sobie sprawę, że nie czuję już kości:p
  14. [quote name='Pipi']Toż to są najpiękniejsze psy na świecie!!!!!!! daję słowo,cudności.Muszka,jak nie ta sama,ogromna przemiana.Lubisia się zmieniła,wydoroślała,pociemniała. . . . .Jakie szczęśliwe! Widać,że im dobrze u Ciebie Ronja.I powiem,jak Blisss. . . .dooooomki,gdzie jesteście?[/QUOTE] Lubisia z Muszką rozrabiają ile wlezie - obie zachowują się jak szczenięta. Lubisi urosły uszy w porównaniu ze zdjęciami od Pipi, a Muszka się wyluzowala, szczeka, zaczepia i biega szybko jak błyskawica, Lubisia za nią nie nadąża;)
  15. takiego Wiśnię lubię najbardziej:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/07ecb638.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/192d04f2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/f301e8b3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/93c04b42.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/18848392.jpg[/IMG]
  16. [quote name='mysza 1']Cześć Wiśnia.[/QUOTE] Cześć ciotki:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/25753fd1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/5f9383eb.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/0f05b190.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/394e4ad8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/43091b55.jpg[/IMG]
  17. ........................
  18. Emitka vel Paszteciak:) brytany:)
  19. i Muszka - odrabia chyba czasy łańcucha:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/362a062d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/758179b9.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/b6e40844.jpg[/IMG]
  20. ładnie pozowały (ciacha miałam:)) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/fb269082.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/2eddb014.jpg[/IMG]
  21. moje ulubione:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/e1fe5018.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/aaf81dc9.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/59a025e3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/e6a84226.jpg[/IMG]
  22. [quote name='anetek100']z lekkim opoźnieniem , ale zraaz zrobie allegro dla Lubisi, bo z tego co wiem Muszka ma:)ale jakby nie miała jak cos też moge zrobić:):):) wstawie w ten post link [url]http://allegro.pl/lubisia-jak-mini-labrador-pilnie-szuka-domu-i1235167652.html[/url][/QUOTE] dzięki za super allegro - ja bym tylko zmieniła, że Lubisia sięga do połowy łydki - na zdjęciach jakoś tego nie widać fotki z dziś [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/e6cedea6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/99aa6121.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/a4723086.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/a3a67fe1.jpg[/IMG]
  23. tak, mail chyba ode mnie ;) mail mój to prywatna korespondencja do Ciebie i nie zamierzam zamieszczać go na wątku. rozliczenie zamieszczone na wątku rozliczeniowym krzyczek 3.09. http://www.dogomania.pl/threads/133857-Krzyczki-rozliczenia/page6?p=15325207#post15325207 prosiłaś mnie w mailu (podpisanym), bym tam zamieszczała rozliczenia, więc nie będę się tu powtarzać. usg czego mamy zrobić Soni? proszę o dokładne dyspozycje, by potem nie było pretensji
  24. jak tak dalej pójdzie, za chwilę trzeba będzie Paszteciaka odchudzać;)
×
×
  • Create New...