-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
ja myslałam o Acana Pacifica tylko ona droga jest tańszą opcją może być Bosch Fish Potato
-
wczoraj wszystko się wydało:) dziki są za sprawą naszego 11-letniego sąsiada, który chciał zastawić pułapkę na dzika i kartofle rozrzucal na ścieżce do lasu. my jesteśmy pierwszym domem od lasu, więc dziki zachęcone przekąską szukały dalej. [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/7ae1f85d.jpg[/IMG] pełne skupienie - mam ciastko:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/bf026272.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/2124f9d4.jpg[/IMG] ps. co tam z Buńkowym domkiem? czy ma się pakować dziewczynka?:)
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
na kolankach;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/fb169eb0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/5d55c6d8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/fce25d36.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/c14337a8.jpg[/IMG] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Juryś wczoraj z rozpędu wpadl na mnie swoim pyszczkiem - ja mam siniaka ogromnego na udzie. martwilam się o zęby Jurysia, ale wszystkie są na swoim miejscu;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/d5dd20a7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/0d63d515.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/2703debf.jpg[/IMG] -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
ronja replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
trzeba przyznać, że całkiem ładny:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Emi zazdrośnica;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/bf208631.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/74e6bac0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/580b408b.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/eb33443b.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/eeaf430d.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wiśnia mnie dziś przygwoździła łapami do ławki i wylizal mi calą twarz - nie mogłam się ruszyć:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/31fc987d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/e6f7165c.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/dce12596.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/0913b974.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wiśnia Wiśniowa [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/2fce425b.jpg[/IMG] buziak dla Wisienki:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/b5e1d250.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/860829e2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/ee897a09.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/2e2080aa.jpg[/IMG] -
..........................
-
Emi kończy się karma - tzn jest jeszcze cały worek intestinala, ale chyba nie ma potrzeby go otwierać, skoro Emi może jeść karmę bytową.
-
Emi wykapana. Najpierw wyszorowaliśmy brzuch i uda - trochę podrażniliśmy skórę, pojawiła się krew. Emi to nie bolalo, bo się wyciągała przy szorowaniu i leżała na pleckach grzecznie. Na grzbiecie też było trochę krwi, bo popękały wielkie krosty. a tu Emi z Wiśnią przed kąpielą
-
Bunia jest bardzo czujna:) przed chwilą puszczona w ogródku narobiła strasznego hałasu. wyszliśmy, a pod naszym ogrodzeniem, na wprost naszych drzwi były dziki - tylko chrumkały niezadowolone, że ktoś je przepędza. nigdy o tej porze roku nie podchodzily do nas, a bywa, że my wieczorem na spacer po ciemku na polanę idziemy. teraz to ja już na pewno nie wyjdę poza działkę;)
-
my akurat tym razem nie dostaliśmy manusanu;) ale niemal każdy kto wychodził, to miał ze sobą słoiczek manusanu. ja miałam kopertę ze strzykawą i iglami
-
niezupełnie dziewczyny;) byl też mój mąż. a co z Michasiem? do kogo czekaliście?
-
kurcze, nigdy bym nie pomyślała, że Michaś ma 10 lat!!! patrzyłam na niego przez prawie 1,5 godziny, bo siedział na przeciwko nas - nawet takie futerko miał zwichrowane na łepku jak młody kurczak;)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
kurcze, wywaliłam worek dawno, bo przesypałam do pojemnika. to był trovet struvit czy coś takiego Gosia może będzie pamiętać -
trzymam mocno!!!
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wiśnia rano odmówił spaceru, poszedł dopiero o 11, jak deszcz przestał padac. po południu chciałam mu porobić zdjęcia, jak wracał z Bartkiem ze spaceru, ale jak mnie zobaczyl, tak się kręcił, że wszystkie zdjęcia poruszone. jutro będą nowe Wiśniowe zdjęcia:) kończy się karma, mocz zawiozę we wtorek, bo mam wolne i jadę z Simoną na zdjęcie szwów. -
[quote name='faalka']Niedługo minie rok od kiedy jest u mamy. Rozmawiałyśmy ostatnio na ten temat i doszłyśmy do wniosku, że były sobie po prostu przeznaczone. I już.[/QUOTE] rok????? a mi się wydawalo, że to bylo tak niedawno
-
to trzymam kciuki!!!!!! a jakie zdjęcie jest? bo ja nie mam szansy zobaczyć
-
był Michaś, pan duży z brodą - słyszałam jak mówił imię psa:) Michaś młodziutki i śliczny. piszczał do dziewczyny takiej jak ona, ale generalnie grzecznie leżał ze śmiesznie podkurczonymi przednimi łapkami
-
przepiękny Krecik, a jaki zadowolony:loveu:
-
ale słodziak z niego
-
wszystko się zgadza - jest poprawa. mam wykapać Emi jeszcze raz - dziś już nie dałam rady. mam wyszorować porządnie brzuch, tak, by manusan dostal się pod skórę. kontynuujemy antybiotyk. za 5 dni mam się skontaktować z dr koszt wizyty dziś to 47zł + 25zł dojazd wypis z Białobrzeskiej wykupiłam antybiotyk i na osłonę brzuszka - wcześniej Emi brala mój trillac, ale mi się skończył
-
przepraszam Skittera:) my za godzinę ruszamy zająć kolejkę tych bez kolejki;)