Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. ja myslałam o Acana Pacifica tylko ona droga jest tańszą opcją może być Bosch Fish Potato
  2. wczoraj wszystko się wydało:) dziki są za sprawą naszego 11-letniego sąsiada, który chciał zastawić pułapkę na dzika i kartofle rozrzucal na ścieżce do lasu. my jesteśmy pierwszym domem od lasu, więc dziki zachęcone przekąską szukały dalej. [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/7ae1f85d.jpg[/IMG] pełne skupienie - mam ciastko:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/bf026272.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/2124f9d4.jpg[/IMG] ps. co tam z Buńkowym domkiem? czy ma się pakować dziewczynka?:)
  3. na kolankach;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/fb169eb0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/5d55c6d8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/fce25d36.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/c14337a8.jpg[/IMG]
  4. Juryś wczoraj z rozpędu wpadl na mnie swoim pyszczkiem - ja mam siniaka ogromnego na udzie. martwilam się o zęby Jurysia, ale wszystkie są na swoim miejscu;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/d5dd20a7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/0d63d515.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/2703debf.jpg[/IMG]
  5. trzeba przyznać, że całkiem ładny:)
  6. Emi zazdrośnica;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/bf208631.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/74e6bac0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/580b408b.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/eb33443b.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/eeaf430d.jpg[/IMG]
  7. Wiśnia mnie dziś przygwoździła łapami do ławki i wylizal mi calą twarz - nie mogłam się ruszyć:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/31fc987d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/e6f7165c.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/dce12596.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/0913b974.jpg[/IMG]
  8. Wiśnia Wiśniowa [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/2fce425b.jpg[/IMG] buziak dla Wisienki:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/b5e1d250.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/860829e2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/ee897a09.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/2e2080aa.jpg[/IMG]
  9. ..........................
  10. Emi kończy się karma - tzn jest jeszcze cały worek intestinala, ale chyba nie ma potrzeby go otwierać, skoro Emi może jeść karmę bytową.
  11. Emi wykapana. Najpierw wyszorowaliśmy brzuch i uda - trochę podrażniliśmy skórę, pojawiła się krew. Emi to nie bolalo, bo się wyciągała przy szorowaniu i leżała na pleckach grzecznie. Na grzbiecie też było trochę krwi, bo popękały wielkie krosty. a tu Emi z Wiśnią przed kąpielą
  12. Bunia jest bardzo czujna:) przed chwilą puszczona w ogródku narobiła strasznego hałasu. wyszliśmy, a pod naszym ogrodzeniem, na wprost naszych drzwi były dziki - tylko chrumkały niezadowolone, że ktoś je przepędza. nigdy o tej porze roku nie podchodzily do nas, a bywa, że my wieczorem na spacer po ciemku na polanę idziemy. teraz to ja już na pewno nie wyjdę poza działkę;)
  13. my akurat tym razem nie dostaliśmy manusanu;) ale niemal każdy kto wychodził, to miał ze sobą słoiczek manusanu. ja miałam kopertę ze strzykawą i iglami
  14. niezupełnie dziewczyny;) byl też mój mąż. a co z Michasiem? do kogo czekaliście?
  15. kurcze, nigdy bym nie pomyślała, że Michaś ma 10 lat!!! patrzyłam na niego przez prawie 1,5 godziny, bo siedział na przeciwko nas - nawet takie futerko miał zwichrowane na łepku jak młody kurczak;)
  16. kurcze, wywaliłam worek dawno, bo przesypałam do pojemnika. to był trovet struvit czy coś takiego Gosia może będzie pamiętać
  17. Wiśnia rano odmówił spaceru, poszedł dopiero o 11, jak deszcz przestał padac. po południu chciałam mu porobić zdjęcia, jak wracał z Bartkiem ze spaceru, ale jak mnie zobaczyl, tak się kręcił, że wszystkie zdjęcia poruszone. jutro będą nowe Wiśniowe zdjęcia:) kończy się karma, mocz zawiozę we wtorek, bo mam wolne i jadę z Simoną na zdjęcie szwów.
  18. [quote name='faalka']Niedługo minie rok od kiedy jest u mamy. Rozmawiałyśmy ostatnio na ten temat i doszłyśmy do wniosku, że były sobie po prostu przeznaczone. I już.[/QUOTE] rok????? a mi się wydawalo, że to bylo tak niedawno
  19. to trzymam kciuki!!!!!! a jakie zdjęcie jest? bo ja nie mam szansy zobaczyć
  20. był Michaś, pan duży z brodą - słyszałam jak mówił imię psa:) Michaś młodziutki i śliczny. piszczał do dziewczyny takiej jak ona, ale generalnie grzecznie leżał ze śmiesznie podkurczonymi przednimi łapkami
  21. przepiękny Krecik, a jaki zadowolony:loveu:
  22. ale słodziak z niego
  23. wszystko się zgadza - jest poprawa. mam wykapać Emi jeszcze raz - dziś już nie dałam rady. mam wyszorować porządnie brzuch, tak, by manusan dostal się pod skórę. kontynuujemy antybiotyk. za 5 dni mam się skontaktować z dr koszt wizyty dziś to 47zł + 25zł dojazd wypis z Białobrzeskiej wykupiłam antybiotyk i na osłonę brzuszka - wcześniej Emi brala mój trillac, ale mi się skończył
  24. przepraszam Skittera:) my za godzinę ruszamy zająć kolejkę tych bez kolejki;)
×
×
  • Create New...