Jump to content
Dogomania

bou

Members
  • Posts

    4944
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by bou

  1. Powtórz badania za 3 tygodnie kilkakrotnymi próbkami - zarówno u dziecka jak i u psa.Pies był odrobaczony jeden raz?Glisty wyszły zywe,czy martwe?(NO WIEM..BRRR,ALE TO WAŻNE).
  2. Super! Dobrego Nowego Roku.
  3. Jak masz te 18 kg,to troche porażka:) Jakos trzeba ją do tej Acany przekonać,o ile nie ma problemow z przewodem pokarmowym.Przede wszystkim podawaj miske z jedzeniem o stałych godzinach (2x dziennie),jesli nie zje - miske zabierasz!Moze sie skusi następnym razem (rano,lub wieczorem).Możesz też polać chrupki lyżka oleju,powinno zasmakować. Wreszcie - mozesz namoczyć chrupki na noc I dac namoczone.Nie wiadomo,czym pies byl karmiony,wyglada na to,ze dostawał gotowane posiłki (przed schronem). Popróbuj,powinno coś zadziałać.
  4. bou

    Husky i szczur

    Mimo tego,że "zabiła świnke morską I królika" - bierzesz kolejne zwierzątko?Chyba nisko cenisz zycie zwierzątek...Z pewnością husky w końcu go dopadnie.
  5. Ja nazwałabym ją Łatka,Łatusia...ale wiecie co?...ten srebrny kudłaczek obojk niej tak tęsknie patrzy,jest ..taki do ukochania,jak i ona...
  6. Jak się macie w NowymRoku?Wszystkiego dobrego! Pozdrawiam,M.
  7. bou

    Tężec

    Histopatologicznie bada sie tkankę,nie wydzielinę.Możesz poprosić o posiew z wydzieliny,oraz antybiogram I w/g niego dobrać antybiotyk.I chyba najwyższa pora,zeby to zrobic,zanim pies nie dostanie ogólnoustrojowego zakażenia. W ktorym miejscu jest ten powiększony węzeł? A jeśli chodzi o tężęc,to juz byś nie miala psa.To nie jest tężec.
  8. No wlasnie chodzi o to,ze stan zapalny (nie ustalony skąd,prawda?) moze pochodzić z zakażonego pęcherza.Leczyć - łatwo,a przegapić ,szkoda by było...Sporo wskazuje na taka właśnie infekcję. Wynik badania moczu byłby jednoznaczny,nie zaklamany.
  9. W sytuacji,kiedy sa przerzuty - praktycznie wszystko jest mozliwe.Zupełnie nagle moze się sytuacja zmieniać.Guz,przerzuty,to twory,które ewoluują,rosną,więc do pewnej granicy pozornie nic sie nie dzieje,a po przekroczeniu jej następuje cały cykl objawów...Możliwe tez jest,że środek uspokajający nie został jeszcze przez uszkodzoną wątrobę zmetabolizowany,w takim wypadku,do 48 godz,moze się stan piesa unormować. Zapytałam o zrobienie profilu nerkowego,bo zdarza się,że przy tym schorzeniu wysiadają także nerki. Bardzo mi przykro,eve...nie jest nic a nic pocieszającego w tym,że ludzi również zabijają nowotwory... Oby się poprawiło. Proponowałabym zrobienie badania moczu. M.
  10. o rety... 'zazdraszczam'! Moja molosina roboczo,na codzień, ma obrożę dla...źrebaków,czy cielaków...Wyjściowa jest inna,ale tez nie takie cudo.No,ale jak się ma szyjkę nad podgardlem - w rozmiarze 75 cm,to...nawet p.kleszczowe trzeba sztukować. :) Najlepsze jednak są szelki,bo...pasują! Dobrego Roku dla wszystkich elegantów i ich opiekunów.Pozdrowienia,M.
  11. Racja!Sorry,nie doczytałam... Dobrego Roku Nowego - Gryfinku :*
  12. :) Odpoczywajcie i grzejcie się w ciepełku kominka i miłości. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie,M.
  13. Chyba przydałoby sie cos "do środka " psa,nie tylko zewnetrznie.Olej z wiesiołka,tran,Ecomer?
  14. A na tej wizycie kontrolnej miał jakie badania wykonywane? usg,profil nerkowy,tak?
  15. Za******* :) teoria...w sam raz jak na ziomeczka. p.s - psiak b.ładny,teraz dołóż swoje 20 %,bo 80 ma juz w genach.
  16. Nieustannie kibicuję i podziwiam ...Giga musi "wyjść na psy" :) ,innego wyjścia nie ma.Pozdrowienia,M.
  17. Współczuję,Aga i siły Ci zyczę.One mają Ciebie,szczęściarze...Ciapuś dzielny chłopak,Homerek też niczego sobie...Trzymajcie się!M.
  18. Powodzenia,Wodzu.:) Semik jest niesamowity!Pozdrowienia dla Was.
  19. bou

    Ropomacicze?

    A Twoja sunia ma zwiększony obwód brzucha?Jeśli tak,to szukaj weta,to nie jest objaw zdrowia,choc niekoniecznie ropomacicza.
  20. Trudne będą trzy doby,potem powinna byc wyraźna poprawa.Nie zamuszaj jej do jedzenia,sama sie upomni.Picie tez powoli,na pewno dostała płyny dozylnie.Pilnuj lekow kardiologicznych I p/bólowych. Trzymajcie się,M.
  21. Jak się miewacie,po badaniach,Ewuniu?
  22. Będzie dobrze,odezwij się koniecznie,trzymam kciuki za malutką!M.
  23. No to trzymam kciuki,a Nicolette1 napisała wyżej post.Przeczytaj,po prostu. p.s - uwierz mi...nie wszystko mozna zrobić,nawet "jak sie chce"... Moze uda się zostać na wysokich dawkach Vetorylu,oby.Pozdrawiam, M.
  24. Zaden lekarz Ci nie wypisze recepty bez solidnej dokumentacji choroby.Poza tym...themagda - nie wierz bezkrytycznie w cudowne dzialanie Mitotanu,to nie tak jak myslisz (a co wynika z Twoich postów).Jeśli wet chce leczyć psa Mitotanem,to tzreba to robic niezwykle ostroznie...(patrz post Nicolette1 - ma absolutna rację).
  25. Dobranoc - Ewuniu,.Semiczku i pozostali...Spokojnej nocy.
×
×
  • Create New...