[quote name='modraszka']Wypatrzyłam tę sunię na innym kynologicznym portalu, gdzie co dzień pojawia się kolejne kilkanaście ogłaszeń, w związku z tym chciałabym zwiększyć jej szanse na adopcję , zamieszczając tutaj króciutka notkę :
[B]ASZKA bez wątpienia [/B]ma w swoich żyłach krew cavalierów, o czym świadczy jej umaszczenie, niewielkie rozmiary, budowa ciała i półdługi włos. .Młodziutka piękność- główka jest niemal biała ,ciemne oczy o głębokim spojrzeniu , prawe ucho czekoladowo-kasztanowe .Na grzbiebie większa łata tej samej barwy , na brzuszku drobne barwne znaczenia . Sierść na ciele obecnie ma nieco skróconą dla łatwiejszej pielęgnacji , kiedy odrośnie będzie półdługa (pióra na łapach , ogonie, kryza za szyi). Pyszczek jest lekko wydłużony, z niemal niewidocznym przodozgryzem, prezentuje sie niezwykle harmonijnie. Głową sięga zaledwie do połowy łydki , waży ok 5 kg . Najprawdopodobniej została porzucona , widać, że była domowym pupilkiem - zrównoważona , bez problemów zachowuje czystość, potrafi pięknie chodzić na smyczy, ładnie znosi podróże samochodem i wie, do czego służy kanapa :) .Piękna, nietuzinkowa dama obecnie mieszka w [U]województwie[/U] [U]mazowieckim[/U], po dodatkowe informacje i zdjęcia przeuroczej [B]Aszki[/B] należy dzwonić pod numer 608 338 672 , lub pisać maila : [EMAIL="
[email protected]"]
[email protected][/EMAIL] .[/QUOTE]
Tutaj jest wątek Aszki na dogo:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257079-Aszka-100-cukru-w-cukrze-szukamy-super-domku%21[/url]