Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. O rety :( Może faktycznie coś z przełykiem. A migdałki? Może bolą, powiększone, zapalone? Moja sunia miała nieswoiste zapalenie jelit, IBD, też miała ścianki jelit pogrubione i zmacerowane, jak musiała mieć odstawiony steryd, bo np. trzeba było leczyć coś innego antybiotykiem, to po kilka dniach już była rzadka koopka z krwią. Ale ta choroba jednocześnie powodowała stan zapalny jamy ustnej, nadżerki na podniebieniu, powiększenie i bolesność migdałków, płaskie narośla na dziąsłach i w przełyku. Też czasami były problemy z jedzeniem. Tak od razu mi się przypomniało, że chce jeść, ale nie umie, bo boli i boi się :(
  2. Straszne z niej nieszczęście :( Nie wiem, jak Jaaga to wszystko znosi. Najgorsza chyba jest bezsilność, kiedy nie wiadomo już, co robić, żeby pomóc...
  3. I ja kciukam!
  4. Uroczy pycholek :)
  5. Biedna :( Dokąd pojechała?
  6. Jaj ja zazdroszczę wszystkim, którzy mogą wziąć psa... A jeszcze takiego ślicznego jak Foksia czy Inka...
  7. Łakomy kąsek dla pseuduchów.
  8. Śliczna rudzia :) Na pierwszym zdjęciu wygląda jak fenek :)
  9. Ależ ta dziewucha ładna :)
  10. Przelew dla kochanego Bursztynka poleciał.
  11. A nawet bez żadnego trybu! - cytując klasyka. Sunia cudna...
  12. Super wieści! Kolejna psia sierotka odnalazła szczęście :)
  13. Zdjęcia i relacja wzruszające, poryczałam się... Na ostatnich fotkach już widać zaciekawienie w oczach i uniesione uszka :) Jest pięknym psem, a po odpicowaniu będzie jeszcze piękniejszy. No i charakter też chyba ma super :) Proszę o konto, wspomogę chłopaka niewielkim grosikiem.
  14. Witam się u Amberka :) Piękne imię, ten psiak to taki prawdziwy Bursztynek :)
  15. Tą biało-czarną sunią zachwycała się moja mama, jak jej pokazałam zdjęcia na wątku... :(
  16. Noooo... :(((( Bidulka :( Gdyby hoteliki i portfele były z gumy... Jak jej pomóc?
  17. No to się porobiło :(((( Ale dobrze, że chociaż Amberkowi się uda. A sunia owczarka leży mi na serduchu...
  18. Jejusiu, ta ruda oneczka z czarną mordką????
  19. Ja również dołączam do życzeń - wszystkiego najlepszego!
  20. Nawet nie stała obok leonbergera. Moim skromnym zdaniem ona nie ma absolutnie nic z leonbergera, w ogóle z molosa, no, może poza umaszczeniem. Ja bym ją zdecydowanie zakwalifikowała jako typ owczarka. Umaszczeniem i szatą pasuje do owczarka belgijskiego tervueren, ale sylwetką bardziej do owczarka staroniemieckiego. Sunia jest przepiękna i jak tylko ja zobaczyłam na zdjęciach, to serce mi stanęło :((( Ona jest taka bardzo w typie psa z moich marzeń, i w dodatku sunia, u nas zawsze były tylko sunie... Serce mnie boli, że nie mogę jej wziąć :( Ale nie dam rady teraz wziąć żadnego psa - praca na cały etat i pod opieką prawie 97-letnia mama z demencją, i sama jestem :( Brak już czasu dla psa :(((( Strasznie się martwię o los tej suni.
  21. Też mogłabym poprowadzić bazarek, rozliczyć, a wysyłka od Ciebie. Zdjęcia mogę sama wgrać na dogo, ale musiałabym je dostać na maila, jeśli jest taka możliwość. Mój telefon ma prawie 13 lat i takie cuda jak odbieranie zdjęć są mu nieznane :)
  22. Ta z chorym uszkiem taka bidulka kochana :( A ta czarna owczarkowata bajeczna, piękna, jak owczarek Hassan z czasów mojego dzieciństwa :(
  23. Biedna sunia, kłębek strachu :( Oby udało się ją jakoś wyprowadzić z tego stanu.
×
×
  • Create New...