Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. On jest naprawdę przesłodki! Jak to możliwe, że tak długo siedział w schronie? :shake: A kim jest jego łaciaty towarzysz? :razz:
  2. Trzymam kciuki za maleńką :roll:
  3. I hop! Na "naszym" terenie też znaleziono malusią sunię, ok. 4 tygodni, wystawioną na ulicy w kartonie na deszczu :placz:
  4. Moja koleżanka spoza dogo obiecała dziś coś wpłacić na Czakrę.
  5. Cudownie! :multi: Oby tylko nie nawiała przy najbliższej okazji w poszukiwaniu swojego starego domu...
  6. [quote name='Soema']No Bąbelek z niej cudny :loveu: [/quote] Owszem, cudny, :loveu: powinna nosić imię pięknej pszczyńskiej księżnej - Daisy :loveu:
  7. Jaka malizna kochana, co za bydlak tak postąpił z taką bezbronną istotką :angryy:
  8. Mam już odpowiedź od koleżanki - malutka nie pojedzie do Goczałkowic :placz: Państwo wyjeżdżają za granicę do rodziny, a potem na wczasy i dopiero jesienią wezmą psa. Szkoda, ona jest taka słodziutka. Będę jeszcze rozpytywać, ale nie bardzo mam gdzie, bo prawie nie znam żadnych ludzi. Moje pustelnicze życie odludka teraz procentuje :-(
  9. Czy docelowo zapowiada się na małego pieska?
  10. Zadzwonię do koleżanki, może jej brat z żoną przygarną malutką, oni zawsze mieli psy, a teraz chcą pojechac do schroniska po jakiegoś. Niestety, marzy im się jamnik :shake: bo ostatni ich pies to znajda jamnior był właśnie i bardzo go pokochali... To starsze małżeństwo dokarmiające wioskowe psy i bezdomne koty, domek z ogrodem w Goczałkowicach. Rano zaraz dzwonię.
  11. Jakie Rex ma szczęście, że spotkał CIEBIE na swojej drodze :loveu:
  12. Moim marzeniem jest takie prawo, które nakazywałoby takim ludziom pokrycie całych kosztów leczenia i utrzymania psa do czasu znalezienia przez niego nowego domu, plus wysoka grzywna na rzecz schroniska, plus roboty publiczne (czyli wstyd, "bo ludzie się dowiedzą"). No i oczywiście zakaz posiadania jakichkolwiek zwierząt, nawet kurczaków. :angryy:
  13. Bazarek dla Czakry, zapraszam na zakupy :razz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/haftowane-kartka-slubna-breloczek-bizu-na-dalmatynke-czakre-140424/#post12493059[/URL]
  14. Przepiękny pies :loveu: Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia.
  15. Ja też mam takie ciągoty, wierzcie mi... Zobaczcie tutaj: :angryy::angryy::angryy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kilkanascie-kg-dalmatynczyka-szkielet-psa-czakra-prosi-o-pomoc-pisdz-140165/[/URL]
  16. Ale on śliczny, naprawdę wygląda jak szczeniaczek! :loveu:
  17. Wczoraj nie miałam dostępu na dogo (jakiś błąd serwera), a dzisiaj takie wieści czytam! :loveu: i fotki cudne oglądam, i ryczę z radochy, że Verter (a może Bingo?) już szczęśliwy! Teraz tylko domek stały potrzebny. Zrobiłam przelew - jak bank rano się obudzi, to będzie zaksięgowany :evil_lol:
  18. Paskudnie, takie przypadki podważają zaufanie do bazarków :shake:
  19. Melduję się na wątku po zaproszeniu Lary :cool3: Proszę mnie dopisać do deklaracji 10 zł miesięcznie.
  20. Trzymam kciuki za zdrowie i domek dla Kaszmira. Cioteczki, zajrzyjcie tutaj, proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wiktor-tez-chce-zyc-dajmy-mu-szanse-140114/[/URL]
  21. Biedactwo :-( A jego właściciel? :mad:
  22. Siedzę cichutko. trzymam kciuki i obgryzam paznokcie...
×
×
  • Create New...