[quote name='Iv_']Elizko, zaglądam codziennie, tylko rzadko piszę, żeby nie wyjść na gadułę ;)
Lubię Wasze wątki, więc obecna jestem na wszystkich :)[/QUOTE]
To tak jak i ja - czytam wątki, śledzę, a się nie odzywam, bo mi głupio, że nie mogę pomóc.
A historia Zafira jak bajka - koszmar ma szczęśliwe zakończenie :) Zdjęcie superaśne, aż mi się oczy spociły...