Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Super! Ja w takim razie szukam dalej...
  2. Ależ mnie denerwują te przeskakujące posty! Mam jeszcze pytanie - czy coś wiadomo o jej przeszłości? Jak znalazła się w schronisku?
  3. [quote name='E-S']Łał ! :D No, to przeszło moje najśmielsze marzenia :D Śląsk gdzie ? Tzn dokąd konkretnie szukamy transportu ?[/QUOTE] Konkretnie Pszczyna, na trasie Katowice - Bielsko-Biała. Ja nie mam samochodu niestety, a osoby zmotoryzowane, które znam, w ogóle nie rozumieją sensu posiadania w domu jakiegokolwiek zwierzaka, więc same rozumiecie...
  4. Co masz na myśli mówiąc, że nie super zdrowa? Z czym są problemy? Z moją caviśką przeszłam swoje, lecznica to był nasz drugi dom przez kilka lat. Nie chciałabym powtórki. Jeśli to coś do wyleczenia, to nie problem. Szczepienia, odrobaczanie, sterylizacja - biorę na siebie. Co do socjalizacji to mówię od razu, że nigdy jeszcze nie adoptowaliśmy psa "z przeszłością". Ale myślę, że damy radę i sunia się zadomowi :) Na wizytę oczywiście się zgadzamy - tylko proszę napisz, co jej jest lub co może być?
  5. Dom stały. U mnie. Odeszła moja cavalierka, szukam małej, kosmatej towarzyszki dla siebie i mojej mamy.
  6. Posty przeskakują :shake: Czy byłaby możliwość transportu na Śląsk? Za zwrotem kosztów.
  7. Cudna kruszynka! W jakim ona może być wieku?
  8. Dzięki za info. Trzymam kciuki za Maję. Zauroczyła nas (tzn. moją mamę i mnie) ta księżniczka.
  9. Oddam Hepatiale Forte 32 tabletki ważne do 09.2012 i Silivet butelka 100 ml ważny do 07.2011.
  10. [quote name='PESTKA.']Dobra, ogłoszenie prawie skończone:) Znalazłam "siostrę" Majeczki na dogo:):):) [IMG]http://lh4.ggpht.com/__PzL0RsYOIA/TTh5AnlB-UI/AAAAAAAACMs/D6htKrEzaec/s512/DSC_5275.JPG[/IMG][/QUOTE] A ktoś może podać link do siostrzyczki?
  11. Cudna panienka! To znaczy, że dom stały już jest pewny? Bo jeśli nie, to proszę o kontakt.
  12. Dziękuję monika083 za poprawienie, nie wiedziałam, że nie działa.
  13. Podnoszę cudną rudzinkę.
  14. Zapraszam na bazarek na pszczyńskie długi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201086-Książki-Readers-Digest-na-spłatę-długów-pszczyńskich-psów-do-07.02.-godz.23.00?p=16196440#post16196440[/URL]
  15. Bazarek na pszczyńskie długi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201086-Książki-Readers-Digest-na-spłatę-długów-pszczyńskich-psów-do-07.02.-godz.23.00?p=16196440#post16196440[/URL]
  16. Zapraszam serdecznie na bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188498-Lista-Pszczyńskich-psiaków-w-wielkiej-potrzebie!Robimy-porządek...?p=16193958#post16193958[/URL]
  17. Obfociłam książki i jutro postaram się zrobić bazarek - dziś jestem już nieprzytomna...
  18. Biedna sunia... Żadnego odzewu z ogłoszeń?
  19. Podnoszę w górę - jakie cudne ona ma oczy!
  20. Naprawdę jest piękny...
  21. Ona jest przeurocza! Co się dzieje z tymi ludziskami, powinni się bić o taką damę!
  22. Beauceron czy zwykły polski kundel pospolity - jedno jest pewne: to przepiękny, dumny, dostojny i wrażliwy pies, który bardzo tęskni za domem. Może on się komus zgubił?
×
×
  • Create New...