Kochane cioteczki, konto dostałam w sobotę, ale przelew zrobiłam dopiero przed chwilą, bo czekałam jeszcze na jedną wpłatę. Z bazarku zebrało się 281 zł, przelew zrobiłam na 300 zł. Bardzo prosiłabym o potwierdzenie na wątku bazarkowym, jak wpłata wpłynie na konto lecznicy. To może być pewne utrudnienie, bo nie macie przecież wglądu na konto, ale chciałabym mieć bazarek porządnie rozliczony, bo wiecie, tam, gdzie pieniądze, tam mogą być różne podejrzenia (mówi Wam to stara kasjerka i księgowa, co różniste sytuacje, nawet bardzo absurdalne już przerabiała). Tu link do bazarkowego wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/205176-KONIEC-Super-książki-na-leczenie-pobitego-szczeniaka-do-08.04.-do-22.00?p=16730778#post16730778[/URL]
Cieszę się, że pomogłam zmniejszyć dług piesia. Mam jeszcze kilka porządnych książek, to zrobię kolejny bazarek, i ze swoimi hendmejdowymi wytworami także, tylko to już wymaga czasu niestety...