Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. [quote name='togaa'][B]Isiaczku[/B] ! bardzo , bardzo chetnie weżmiemy. Gdzie ty mieszkasz? Moze wysyłki da sie uniknąć? [IMG]https://moj.multibank.pl/images/blank.gif[/IMG][IMG]https://moj.multibank.pl/images/blank.gif[/IMG] [IMG]https://moj.multibank.pl/images/blank.gif[/IMG][IMG]https://moj.multibank.pl/images/blank.gif[/IMG][IMG]https://moj.multibank.pl/images/blank.gif[/IMG][IMG]https://moj.multibank.pl/images/blank.gif[/IMG][IMG]https://moj.multibank.pl/images/blank.gif[/IMG][/QUOTE] Mieszkam w Pszczynie. Jeśli to możliwe, to wolałabym, żeby ktoś osobiście odebrał. Jeśli Wam nie przeszkadzają otwarte paczki, to mam jeszcze dodatkową paczkę Puriny, ale już napoczętą, i BioMill z jagnięciną i ryżem, też dla szczeniaków, i też otwarte kilka dni temu, może garść chrupek ubrana. Wszystko kupowałam dla swojego suczydła, które niestety wzgardziło jednym i drugim, chociaż na Purinie u hodowcy była. Tak, że jeśli Wam nie przeszkadza, że paczki są otwarte, to też oddam. Aaaa! I jeszcze dodam, że ja niezmotoryzowana ciotka, poruszam się tylko piechtolotem :evil_lol: więc raczej w Bielsku nie zawitam...
  2. Czy to lecznica na Wapiennej, tam przelać kasę z bazarku? I co napisać w treści przelewu?
  3. Pytałam, bo mogłabym oddać 6 kg suchego jedzonka, ale to Purina Pro Plan Puppy Small Breed. Dwie paczki po 3 kg.
  4. togaa, czy psiaki jedzą suchą karmę dla szczeniorów? czy gotowane?
  5. Psina z wielkim potencjałem urodowym :) Tylko zadbać odpowiednio o futerko i kanapowa gwiazda gotowa! Do takiego stanu doprowadzić psa... koszmar!
  6. Dopiszcie mnie 20 zł na miesiąc.
  7. Jaka słodziutka, mam słabość do łaciatych :loveu: Napewno takie maleństwo szybko znajdzie dom. Ale i nowe szczeniaki w punkcie, widzę, przybyły :shake:
  8. [quote name='monika083']ja mu zrobie jutro allegro i troche ogloszen-pomysle nad tekstem , mozna go podciagnac pod jack russel teriera?[/QUOTE] Raczej mu daleko do jakiejkolwiek rasy... Ale to taki kochany polski Reksio, jak ten z kreskówek dla dzieci...
  9. [quote name='BUDRYSEK']najlepiej prosto do lecznicy, masz moze konto?[/QUOTE] Kiedyś robiłam przelew na Wapienną, to ta sama lecznica? I pytam jeszcze, co teraz Niko jada? Czy już normalną karmę suchą, czy specjalistyczną?
  10. Weszłam przez banerek... i się zakochałam :loveu:
  11. Taka śliczna czarnulka i taka biedniutka :-(
  12. Ciekawa jestem, czy Niko pojedzie do tego domku? I co on teraz jada? Nadal Intestinal?
  13. Na wątku Papajki jest propozycja domku bezpłatnego w Chrzanowie.
  14. Na wątku Papajki padła propozycja domu tymczasowego - bezpłatnego! - dla szczeniorków. Domek z Chrzanowa. :)
  15. Bardzo się cieszę z takiego obrotu sprawy - powodzenia maluszku :) Wcale się domkowi nie dziwię, no bo jak się tu nie zakochać w takiej buźce?
  16. [SIZE=3][FONT=Calibri]Hmmm… Coś tu było o fochach… Dopytywanie o psa, dla którego założycielka wątku szuka na Dogo DT , to brak wyobraźni , kpina i powód do obrazy? Wystarczyły 3 minuty, by zmienić tytuł wątku i poinformować, że pies nie potrzebuje już pomocy dogomaniaków. Nie zgłaszałyby się kolejne domki z ofertą pomocy i nie byłoby całej tej niepotrzebnej dyskusji i zamieszania. DT są tak cenne na Dogo, wciąż ich brakuje, a kiedy już się jakieś zgłosiły, zostały ofuknięte. To najbardziej w tym wszystkim mnie zszokowało. Ciekawe, czy jeszcze kiedyś zaoferują swoją pomoc? Nie znam z tych osób nikogo osobiście i nie chcę być niczyim adwokatem, ale musiałam napisać, co czuję po lekturze tego wątku i jak go odebrałam. Pewnie niektórzy się na mnie oburzą. Nikt nie umniejsza zasług Klaudus_, Budryska i innych cioteczek , jakie mają w ustawicznym niesieniu pomocy pszczyniakom. Ich ogrom pracy i poświęcenia jest na Dogo znany i ceniony, sama osobiście mam do nich wielki szacunek. Jednak założenie wątku zobowiązuje do jego aktualizacji, przynajmniej okresowo. A póki co – pies zniknął z Dogo, chętne domki dostały po nosie, i ogólnie nikt nic nie wie, a wątek tytułem nadal przyciągał zainteresowane osoby, których pomoc okazuje się wcale nie była już potrzebna. To mi leżało na wątrobie… uff! [/FONT][/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=3]A telefony do nieboszczyka, którego pomagała mi szukać policja, przerabiałam już osobiście… [/SIZE][/FONT]
  17. Czy pieniądze z bazarku przelać na konto Budryska?
  18. Szkoda, bo suczydło bardzo ładne
  19. [quote name='zerduszko']I nie każdy kto chce adoptować psa, musi go dostać. [/QUOTE] Z tym akurat się zgadzam :p
  20. Ja mogę sobie wyobrazić, że zainteresowanie takim szczeniorkiem i poza forum jest duże i taki psiak jest bardzo adopcyjny i bez pomocy dogomanii. Tylko w takim razie po co zakładać tutaj wątek, wiadomo, że chętni tutaj się znajdą i będą dopytywać, i nazywanie osób chcących dać dom "sfochowanymi cioteczkami" uważam, delikatnie mówiąc, bardzo nie fair. Wielkim "grzechem" tych właśnie cioteczek jest to, że zainteresowały się pieskiem w typie rasy, a nie kundelkiem? Czy to znaczy, że jeśli pies jest w typie, to należy omijać go wielkim łukiem, odwracać głowę, by nie zostać odsądzonym od czci i wiary, i demonstracyjnie kochać tylko kundelki? Kiedy szukałam domu dla cockera, było mi absolutnie obojętne to, że został adoptowany tylko ze względu na swoją "rasowość". Jest tam kochany, i to najważniejsze. Wcześniej ten dom miał kundelki, i zamarzył o psie rasowym. Cieszę się, że zamiast iść do pseudo, przecież ogłoszeń jest masa, zdecydowali się na adopcję psa z problemami behawioralnymi i na pracę z nim. Nie zarzucam im złośliwie snobizmu, że "rzucili się na rasowość".
  21. Z tym, że te propozycje padają już od jakiegoś czasu, i napewno osoby poważnie zainteresowane juz dzwoniły - w każdym razie ja bym napewno zadzwoniła na ich miejscu. A znaleziona charcica cudna...
  22. [quote name='malagos']Żeby ch tytuł był zmieniony, bo niedośc, ze sunia jest w dt i wcale go nie szuka, to i propozycje ds są olewane......[/QUOTE] Można mieć mieszane uczucia co do celowości zakładania wątku...
  23. Moja sunia też dostawała Metronidazol po krwotocznym zapaleniu żołądka i jelit, w celu wyjałowienia ich. A potem Lakcid, żeby odbudować tę pożyteczną florę bakteryjną. Cieszę się, że z Niko lepiej :) Oby dalej szło ku lepszemu :)
×
×
  • Create New...