Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. [quote name='Marycha35']No to i tam działamy:)[/QUOTE] Dziękuję :loveu::Rose:
  2. Cioteczki, rozjaśnijcie mi w glowie, bo strasznie zakręcona jestem: czy wpływające deklaracje są za pobyt Kaji w hoteliku na czerwiec? Bo maj zapłaciła cioteczka Świat? Ja chyba źle to sobie pozapisywałam, muszę zmienić ten maj na czerwiec :ices_bla:
  3. To wątek suni: http://www.dogomania.pl/threads/198742-Kaja...-Zbieramy-pieniążki-na-hotel...-Możesz-dołożyć-chociaż-piątaka-To-Jej-szansa.. Ona jest już w hoteliku, ale pojechała bez uzbieranych deklaracji. Pierwszy miesiąc zapłaciła jej cioteczka Świat.
  4. Szkoda, że nasza pszczyńska Kaja nie ma tyle szczęścia. Mamy tylko 145 zł stałych deklaracji, a hotelik to ponad 400... :(
  5. Słuchajcie, trochę u mnie krucho, i mam jeszcze adopcje wirtualne, ale dychę mogę zadeklarować...
  6. Cudny jest! :) Co za idiota pozbył się TAKIEGO psa?
  7. Dzięki, jak wpłynie, odnotuję w poście rozliczeniowym :)
  8. Dzięki wielkie, cioteczka kochana jest :Rose:
  9. [B]paulinken, [/B]czy te 30 zł to za 3 miesiące, czy tylko za maj?
  10. [quote name='monika083']napisz na tym watku prosbe o przeniesienie postu na Ciebie. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197741-Prośby-o-przeniesienie-wątków-i-zmianę-tematu[/URL][/QUOTE] Dzięki, napisałam!
  11. Wpłynęło 30 zł od paulinken, dziękuję! Do moda napisałam.
  12. Powysyłałam numer konta, oczywiście proszę w treści przelewu napisać, że to dla Kaji i nick z dogomanii. Post rozliczeniowy byłoby dobrze mieć na pierwszej stronie wątku, ale to chyba niewykonalne? I konto hoteliku poproszę :)
  13. To ja też czekam na decyzję :)
  14. Jestem na zaproszenie, ale niestety mogę tylko podrzucić wątek.
  15. Deklaracje stałe: otita - 10 zł Tofikowa - 20 zł joanna.dymek - 50 zł paulinken - 10 zł Budrysek 10 zl atena21 - 15 zł grzenka - 10 zł Isiak - 20 zł Razem 145 zł/m-c Dodatkowo na 3 m-ce zobowiązała się Melka 10 zł, czyli mielibyśmy 155 zł za maj, czerwiec i lipiec? zamiast kwietnia, na który się deklarowałaś, a za który nie zbieramy? Pomoc w opłaceniu drugiego miesiąca deklarowała też paulinken. Jaki jest koszt miesięczny hoteliku? Mało mamy... :( Acha, yoko100 też wpłaciła pieniądze z bazarku, mogłyby iść na hotelik? Czy już się rozeszły?
  16. Budrysku, te 50 zł było na rentgen łapy onki, ale w sumie to sama decyduj, na co trzeba bardziej. Sama wiesz najlepiej. Swoją drogą, to podziwiam, jak Ty to wszystko ogarniasz, ja bym już dawno łepetynę straciła. Zgadzam się być księgową Kaji, chyba sobie poradzę i nic nie namieszam - roztrzepaną osobą jestem strasznie :evil_lol: Zaraz przejrzę cały wątek i pozbieram osoby oferujące pomoc w jedną listę.
  17. A co miałabym robić? Domyślam się, że zbierać kasę na swoje konto, prowadzić post rozliczeniowy (najlepiej na pierwszej stronie wątku, ale jak to zrobić?), przelewać pieniądze miesięcznie na konto hoteliku, przypominać o wpłatach zapominalskim ;) A co jeszcze? No i gdy nie zbierze się pełna suma należna za miesiąc, to co wtedy? Nie mamy przecież pełnych deklaracji, a nie stać mnie na finansowanie różnicy. Czasem jestem w stanie coś dorzucić, ale to zależy od miesiąca i od wydatków na leczenie mamy, raz jest lepiej a raz gorzej, a wypłata jest jaka jest, niestety nie zarabiamy tak jak Urząd Miasta, jak wszyscy myślą (a po otrzymaniu angażu przecierają oczy z niedowierzaniem i szczękę z płaczem z podłogi zbierają :diabloti: - to tak odnośnie nowo zatrudnionych naiwnych :evil_lol:)
  18. I wszystko rozbija się o kasę... Skąd brać? :(
  19. Ja też jeszcze nie wpłaciłam, nie wiem, gdzie. Czy na konto Budryska?
  20. Czy to znaczy, że ona ma tak silną dysplazję? Czy to w wyniku urazu odniesionego w jakimś wypadku? Kurcze, moje suczydło przeszło taką operację :(
  21. Może Aza? Miałam kiedyś taka Azę z odzysku...
  22. Podnoszę dziewczynki. Z sygnaturki Owieczki: [B][COLOR=#800080]Hotelik u Izy - wolny jeden podwójny boks- cena do uzg. [/COLOR][COLOR=black]Jestem pod kom: 782-674-952[/COLOR][/B]
  23. Przepraszam, że do tej pory nie dotarłam na pocztę z Venterem :oops: Dzisiaj miałam wyjście służbowe do skarbowego, to udało mi się w końcu o pocztę zaczepić. Wysłałam Venter, kilka igieł i strzykawek i Rivanol. Jeśli już będą niepotrzebne Marcinkowi, to Fundacja z pewnością je zagospodaruje na inny cel.
×
×
  • Create New...