-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
Isiak replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Dziś Pani doktor ma wolne, jutro się dowiem. Ale w piątek miała rozmawiać z Państwem, boziuuu.... to czekanie i niepewność... -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
Isiak replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Jutro zadzwonię do wetki i zapytam, czy skontaktowała się z Państwem. Oby się udało! -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dobrze, że Budrysek cała i zdrowa. -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zastanawiam się, cz na pszczyńskim Wujku Franku jej nie zrobić. Tylko jakie, jako znalezionego psa czy do adopcji? Ale to chyba głupie by było, bo przecież była tutaj w Pszczynie i nikt jej ani nie szukał, ani nie adoptował... Sama nie wiem, co myśleć. -
Właśnie sobie uświadomiłam, że jedna z moich poprzednich suniek miała tak skończyć, też ON-ka.. Siekiera już czekała...
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Psiaki napewno lepiej się czują po kąpieli, skóra oddycha :) Teraz czyściutkie i pachnące :) -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']od grzenki wplynela do mnie deklaracja- 25zl :) zaraz przeleje Isiak, do Ciebie.[/QUOTE] Dziękuję serdecznie. Wpłynęła deklaracja joanna.dymek - 50 zł. Wpisałam w poście rozliczeniowym. Bardzo, bardzo dziękujemy :) -
Co za masakra :angryy:
-
Wczoraj rozmawiałam z wetką, która zszywała Harrisowi łapę. Była nim zachwycona :) Podobno wszystko można było z nim zrobić bez kagańca, zastrzyki, narkoza, pies bardzo zrównoważony, spokojny i grzeczny, cudowny charakter. Miała bardzo mieszane uczucia, że musi wysłać go do punktu, ale nie miała co z nim zrobić. Martwiła się o niego, dała mu wtedy dłużej działający antybiotyk, ale warunki, do jakich trafił pies, nie wróżyły mu nic dobrego. Bardzo się ucieszyła, że Harris jest bezpieczny, że jest u Pani Teresy.
-
Uratowany przed wywozem do Mysłowic,zostaje na stałe u ihabe!!!!
Isiak replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']oto allegro dla Colinka:-) [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1660662701[/URL] czy ktos pomoże jeszcze ogłaszać pieska? czasu mamy mało:-( Moze jest gdzies bazarek ogłoszeniowy to mu wykupie pakiet tylko dajcie proszę znać:-)[/QUOTE] Tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209150[/URL] -
Uratowany przed wywozem do Mysłowic,zostaje na stałe u ihabe!!!!
Isiak replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie: [URL]http://www.wujekfranek.pl/0,0,0,0,0,13,znalazlem,0,0,0,lista,ogloszenia.html[/URL] -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Był dziś wet u nas i zaszczepił Kajunie. Komplet szczepień 50zł + 5 zł za dojazd weta (podzielone 50zł). Konto podam na priva.[/QUOTE] Przesłałam przelew na 43 zł (pomniejszyłam o 12 zł za bazarkową kartkę). Jutro powinien być na koncie. Dziękujemy za zaszczepienie dziewczynki :) Czy kartkę mam wysłać na ten adres, co w przelewie? -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Podnoszę ślicznego kudłaczka! -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pani Tereso, chciałam na PW podziękować za info, ale ma Pani zapchaną skrzynkę :) -
Uratowany przed wywozem do Mysłowic,zostaje na stałe u ihabe!!!!
Isiak replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']proszę wspomóżcie z ogłoszeniami:-( Będę bardzo wdzięczna:-) podawajcie kontakt do mnie: 601 495 949 [email][email protected][/email] i do budryska[/QUOTE] Zrobię wieczorem na plessie, bo teraz jestem pracy i ukradkiem piszę ;) -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
Isiak replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Tak, też z Pszczyny, ze swoim pieskiem chodzili do mojej wetki. -
Uratowany przed wywozem do Mysłowic,zostaje na stałe u ihabe!!!!
Isiak replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
Naprawdę cudo! Czy na pszczyńskim też zrobiłaś ogłoszenie? Szukałam, nie widziałam, zrobiłabym, ale namiarów do Ciebie nie mam. -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
Isiak replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Po rozmowie z moją wetką chcę Kulka zaproponować starszemu małżeństwu. Niestety, niewiele o nich wiem. Nie było czasu dłużej pogadać z wetką (pacjenci), wiem tylko, że Państwo w zeszłym roku stracili swojego psa i chcą wziąć następnego. Pan jest podobno trochę niesprawny ruchowo, dlatego nie chcą małego szczeniaczka, z którym trzeba co chwilę biegać na siku, tylko dorosłego pieska, w wieku do 3 lat - ale myślę, że nie będą tak rygorystyczni, a w dodatku jego historia pewnie ich wzruszy - najlepiej małego i krótkowłosego, więc Kulek te oczekiwania spełnia. Oczywiście do mieszkania, nie na żadne podwórko. Nie mają samochodu, Pani prosiła już jakiegoś znajomego o zawiezienie do schronu w Tychach i tam upatrzyła sobie sunię, która była na kwarantannie i była jej obiecana po sterylce. Niestety, kiedy Pani zadzwoniła dowiedzieć się, czy sunię można już zabrać, okazało się, że została już wydana komuś innemu. Do Państwa często przychodzi mieszkająca blisko i kochająca psy wnuczka - niestety nie wiem, w jakim wieku. Wetka pytała, czy w razie, gdyby Państwo chcieli Kulka, byłaby możliwość dowozu. Powiedziałam, że tak, mam nadzieję, że mnie za to nie zabijecie. Jeśli go zechcą (oby tak się stało) to ja zapłacę za paliwo, tylko ktoś musiałby go przywieźć, bo ja też jestem niezmotoryzowana. Acha, mieszkam w Pszczynie. Na razie umówiłam się z wetką, że jutro zostawię jej w lecznicy (jutro jej nie ma po południu) zdjęcia Kulka, jego historię i namiary telefoniczne do osoby, z którą można na temat adopcji pieseczka pogadać. Podaję telefon zamieszczony pod zdjęciami Kulka. Trzymajcie kciuki! -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wpłynęło 100 zł od [B]otita :multi: Dzięki wielkie![/B] -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']dobry pomysł.[/QUOTE] OK, w takim razie przelew na szczepienia (jak już będę znać kwotę) pomniejszę o te 12 zł :) I przypominam się z adresem do wysyłki kartki, pozostałe przesyłki wyszły dzisiaj. Bazarek rozliczony - zebrało się dzięki cioteczkom, które zrobiły zakupy (Aga76, adav i LILUtosi) 71 zł. Dziękujemy! :loveu: -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
Isiak replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Jestem u psiaka. Takie historie zawsze są wzruszające, i zawsze jest mi potwornie żal takich psów. Nie rozumiejąca, co się stało, psia wierność i miłośc w czystej postaci :( Oby szybko znalazł kogoś, kto go pokocha i pomoże ukoić tę straszna tęsknotę :(