Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Też myślę, że wszystko. Chyba starczy kasy z kartkowego bazarku - Lilu, Ty też kupiłaś tam kartkę za 12 zł, chyba bez sensu jest wysyłać kasę tam i z powrotem, więc potraktuj tę kwotę jako wpłatę na Kaję :) I podaj mi adres do wysyłki :)
  2. [quote name='LILUtosi']Muszę Kaje zaszczepić pilnie - proszę przygotować na ten cel środki.[/QUOTE] Tzn. ile? Na razie 25 zł nam zostało na saldzie, będzie jeszcze parę złotych z mojego bazarku.
  3. Ale śliczne fotki ślicznej królewny! :loveu:
  4. Nie, z twoim numerem, że pilnie chcesz się skontaktować. Nie mam nr od jamników
  5. Przesłałam sms do Budrysek
  6. Z Pszczyny, na Śląsku. Nie chcę jednak robić nadziei, bo nikt jeszcze z państwem nie rozmawiał na temat adopcji i nie wiadomo, jaka będzie ich decyzja. Wetka chce z nimi porozmawiać. To tak spontanicznie wczoraj wyszło, jak byłam z sunią po zastrzyk. Zgadałysmy się, że na pszczyńskim portalu ogloszeniowym 85 % wszystkich "zwierzęcych" ogloszeń to "sprzedam yorki po 600 zł" i napsioczyłaśmy się na tych rozmnażaczy, i powiedziałam jej, że na dogo jest wątek z yorkami i yorkowatymi do adopcji. Zaskoczyło ją to, że nawet yorki już są do adopcji i wspomniała o tym małżeństwie.
  7. Nie mam czasu czytać całego wątku (jestem w pracy) i nie wiem, czy Saga z 4 postu nadal jest do adopcji? Pytam, bo rozmawiałysmy wczoraj z moją wetką, usypiała pewnemu państwu 8-letnią yorczkę z zapaleniem mózgu, i zastanawiałyśmy się, czy nie zechcieliby jej adoptować. Wetka ma porozmawiac z państwem, sunia miałaby u nich dobry domek, poprzednia była kochana i zadbana.
  8. I widzę, że słowo "pszczyńskich" zniknęło z tytułu wątku. Celowo?
  9. Spoko dziewczyny, w przyrodzie nic nie ginie :)
  10. [B]Pani Tereso[/B],ogromnie się cieszę, że drogi zawiodły Panią do Pszczyny, a Klaudus_ i Budrysek zyskały taką wspaniałą sojuszniczkę! Szkoda, że moje możliwości jakiejkolwiek pomocy są takie marne, ale jeśli mogłabym się na coś przydać... Co do tych prezentów, to jest to dar serca sklepu zoologicznego Mamutek z ulicy Piastowskiej w Pszczynie, i są to obroża, smycz i 1 kg karmy na psa. Tak Urząd Miasta na swojej stronie internetowej zachęca do adopcji psów z Punktu: [FONT=tahoma][SIZE=3][B]Lubisz psy ? Chcesz się którymś zaopiekować ? Szukasz czworonożnego przyjaciela ?[/B][/SIZE][/FONT] [CENTER][FONT=tahoma][SIZE=3]Wszelkich informacji udzielą Ci pracownicy Miejskiego Zakładu Zieleni w Pszczynie ul. Szymanowskiego 4 (wjazd od ul. Francuskiej). Tel. (032) 2103615[/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=tahoma][SIZE=3]W administrowanym przez nas punkcie zatrzymań zwierząt znajduje się zawsze od 15 do 30 psów szukających dobrego domu i miłych ludzi, którzy potrafią się nimi zaopiekować. Koszt adopcji wynosi 40 złotych. W ramach tej opłaty przysługuje szczepienie przeciwko wściekliźnie.[/SIZE][/FONT] [FONT=tahoma][SIZE=3]Dodatkowo informujemy, że nasi podopieczni zaraz po adopcji otrzymują dar serca od sklepu z artykułami dla zwierząt Mamutek ul. Piastowska 22 tj. 1 kg karmy, smycz, obrożę.[/SIZE][/FONT]
  11. [quote name='otita']Jeszcze dwie osoby nie zapłacił na moim bazarku, ale poproszę konto Isiaczku.:lol:[/QUOTE] Dziękuję, zaraz podam :) Mój bazarek też już się zakończył, kolejny w planie :)
  12. [quote name='yoko100']przepraszam z rozpedu podalam link do innego bazarku :) ale za mnie gapa :D ten jest poprawny: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203928-robi%C4%87-si%C4%99-b%C4%99dzie-d%C5%82uugo-otwarcie-dopiero-w-przysz%C5%82ym-tyg-prosze-NIE-PISAC?p=16473202#post16473202"]http://www.dogomania.pl/threads/203928-robi%C4%87-si%C4%99-b%C4%99dzie-d%C5%82uugo-otwarcie-dopiero-w-przysz%C5%82ym-tyg-prosze-NIE-PISAC?p=16473202#post16473202[/URL][/QUOTE] :-D Czyli wszystko OK, a ja się bałam, że może trzeba będzie kasę zwracać :evil_lol: Potwierdziłam na bazarkowym wątku :lol: Dziękujemy bardzo za bazar, bo to nie bazarek, tylko wielki bazar był :evil_lol: To ogromna pomoc. Zrobiłam przelew za hotelik na czerwiec.
  13. [quote name='Tofikowa']Macia, Kora też do Was pojechała?[/QUOTE] Oby tak było... A Beza sama słodycz :) Taka grzeczna sunia napewno szybko znajdzie domek :)
  14. [quote name='agngaw']Zaraz wyślę na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] EDIT: Wysłane z opisem[/QUOTE] Spóźniłam się :)
  15. [B]Wpłynęło 200 zł od yoko100! :multi::multi::multi::loveu: Dzięki tej wpłacie mamy zapewnioną kasę na hotelik na czerwiec![/B] Potwierdziłam na bazarkowym wątku, ale trochę się zdziwiłam, bo bazarek nie był wystawiany na Kaję... Mam nadzieję, że wszystko jest OK...
  16. Cudownie! Pomysleć, że gdyby tu została, nie miałaby żadnej przyszłości poza koszmarem myslowickiego schroniska i zapewne morbitalem...
  17. Cieszę się, że wszystko się wyjaśniło. Ja też panikara straszliwa jestem, więc rozumiem Twój niepokój. Siedzę w pracy, a sercem i myślami jestem z Budryskiem. Normalnie nic robić nie umiem, nie mogę się skupić :shake:
  18. Sprawdzałam konto - jeszcze nie doszło. Ponawiam prośbę o konto hoteliku - pisałam też PW. Czerwiec to 30 dni x 13 zł, czyli 390 zł do przelania, tak? Jak wpłynie kasa od yoko100, za którą bardzo dziekuję, to wystarczy nam na opłacenie czerwca. A Kaja do domku własnego, a sio! Bo z lipcem znowu krucho będzie...
  19. Wynika z tego, że Fifi vel Czarnuszek też. Już się gubię...
  20. Czyli i Fifi, i Harris jadą do Pani Teresy Borcz? Strasznie się cieszę.
  21. Szczęśliwa sunia w drodze w nieznane :)
×
×
  • Create New...