Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Strasznie mi się podoba ta czarnulka :loveu: Jest przesłodka.
  2. No i klops... Kobita nie zadzwoniła, wetki unika... Buuuu :(
  3. Podrzucam Kaję, niech szuka domku.
  4. Jestem na zaproszenie. Widzę, że już są pierwsze plany - sterylka. Tylko gdzie je potem umieścić?
  5. Ludzie nie mają już wolnej kasy, każdy, kogo stać finansowo, ma już stałe deklaracje na psiaki. Ciężko... Poślij mi plakat na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  6. Żeby było 400 zł na miesiąc, brakuje 255 zł.
  7. Kaja przebywa w hoteliku LILUtosi pod Wrocławiem. Wpłynęło 10 zl od Melki - dziękuję, zapisałam w poście rozliczeniowym.
  8. Zrobiłam Kaji ogłoszenie na wujku franku: [URL]http://www.wujekfranek.pl/0,0,0,0,0,10,oddam,0,35843,kaja-spelnij-jej-psie-marzenie,ogloszenie,ogloszenia.html[/URL] Posłużyłam się tekstem cioteczki ŚWIAT, bo fajnie napisane :)
  9. Pani weterynarz dwukrotnie dzwoniła już do Państwa. Nikt nie odebrał. A filmiku Pani nie obejrzała, bo nie jest "internetowa". Wetka będzie dzwonić do skutku, tzn. do uzyskania odpowiedzi tak lub nie, bo jeśli się na Kulka nie decyduje, to niech powie i nie robi nadziei tylu osobom.
  10. Podrzucam maluchy, może wypatrzy je "ten ktoś".
  11. Kurcze, skoro do tej pory babka sie nie odezwała, to chyba nici z tego :(
  12. [quote name='Kofeina']Dzien dobry:) To i ja pomoge:) Czy dziewczyna ma allegro? w taki sposob moge poki co pomoc bo u mnie na tymczasie tez zawirowank:) A moze by zrobic akcje informacyjna na alegro po 5zl ze zbieramy na hotelik ja to allegro wystawie? czekam na jakies info[/QUOTE] Nie mam pojęcia, jak wygląda allegro cegiełkowe, jak sie zbiera na prywatne konto. Chyba nie można?
  13. [quote name='grzenka']Z mojego bazarku (wystawionego przez ciocię Paulinken:loveu::loveu::loveu:) będzie pieniążek dla Kai tylko na razie jeszcze nie mam potwierdzenia od jednej z kupujących cioć.[/QUOTE] Suuuper :multi::multi::multi: Otita, Wujek Franek to taki portal ogłoszeniowy, robiłam tam ogloszenie Colino, który jest u cioteczki ihabe: [URL]http://www.wujekfranek.pl/0,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,0,0,lista,ogloszenia.html[/URL]
  14. I cisza... Finansowo nie dam rady, nie znam tez nikogo, kto by psa przetrzymał przez ten okres. Ale sytuacja :( Z ogłoszenia nikt nie dzwonił?
  15. Och, żeby ten telefon zadzwonił, pliiiiiiizzzzz....
  16. Jaka piękność nakolankowa :loveu:
  17. Wpłynęły deklaracje: atena21 - 20 zł paulinken - 10 zł Dziękujemy! Mamy na koncie Kaji 261 zł. Brakuje 142 do pełnej opłaty za lipiec.
  18. [FONT=Tahoma]Tak sobie weszłam, bo zaintrygował mnie tytuł. Jak przeczytałam, że Marta191991 zachęca do kupna psa z pseudo i to jeszcze rasy tak obciążonej skłonnościami do przeróżnych chorób, to mało z krzesła nie spadłam! [/FONT] [FONT=Tahoma]Panie Jarosławie, [B]MUSI SIĘ PAN LICZYĆ[/B] z tym, że caviś to niestety pies chorowity. W naszej lecznicy jest zarejestrowanych 5 cavalierów, ŻADEN nie jest zdrowy, wszystkie mają chore serca, niektóre (2 lata i 4 lata) bardzo poważnie, nawet tracą przytomność, wkrótce trzeba będzie je uśpić. To wszystko są psy „bezpapierowe”, kupowane z pierwszych lepszych ogłoszeń, czyli po prostu z pseudo. [/FONT] [FONT=Tahoma]A teraz papierowce. Moja pierwsza sunia – ta z awatara – rodowodowa, ale po niebadanych rodzicach, żyła niecałe 8 lat, u weta siedzieliśmy co tydzień, czasem codziennie, zaliczyła 5 operacji, w tym dwie u specjalistów w klinikach w innych miastach, pobyty na leczeniu stacjonarnym, cierpiała całe życie, a my z nią. Jedyne, co miała zdrowe, to właśnie serduszko. Jej leczenie kosztowało - sądzę - z 10 tysięcy zlotych, operacje po 650 zł, 450 zł, miesięczne leki, które stale brała, plus specjalistyczna weterynaryjna karma to 300 zł miesięcznie.[/FONT] [FONT=Tahoma]Pies sąsiadów – żył 1,5 roku, umarł na białaczkę.[/FONT] [FONT=Tahoma]Moja obecna sunia, 8 m-cy – [B]domiś rodowodowy[/B], za 700 zł (!) po przepięknym angielskim psie, zwycięzcy Crafta. Rodzice przebadani na oczy i serduszka, bez dysplazji, wszystko OK. Jednakże psinka bardzo delikatna, jak zlapała anginę to pozbyć się jej nie możemy. [/FONT] [FONT=Tahoma]Rodowodowe pochodzenie nie daje gwarancji zdrowia - to rasa wybitnie pod tym względem nieszczęśliwa. Ale przynajmniej badania rodziców przed dopuszczeniem do hodowli dają nadzieję na to, że szczenięta będą zdrowsze od tych pochodzących od psów niebadanych, z pseudo, gdzie rozmnaża się jak leci wszystko, "co się rusza i jeszcze dycha", żeby zarobić. Często świadomie rozmnaża się psy chore. [/FONT]
  19. W piątek potencjalna Pani Kulka dostała od Pani doktor mój "plakat", czyli zdjęcia pieska, jego historię i telefoniczny namiar - chyba na shanti? Piesek bardzo się Pani podobał, obawia się tylko, czy nie jest zbyt wiekowy, bo chciałaby, żeby był z nimi jak najdłużej. Tyle wiem. Podobno była poważnie zainteresowana, i pozostaje tylko mieć nadzieję, że tak naprawdę na poważnie, i że zadzwoni. Nie znam tej Pani osobiście, żeby mieć jakieś możliwośći "wywierania nacisku" :razz: lekarce też trudno naciskać. Tę decyzje muszą Państwo podjąć sami. A mnie chyba skręci z niepewności, tak bardzo bym chciała, żeby się pieskowi poszczęściło.
  20. Taki w typie collie smooth, tylko ten ogon nietypowy :)
  21. Zaznaczam. To spojrzenie jest przejmujące... :(
  22. [quote name='ihabe']moze ktos wieczorkiem do Ciebie zajrzy:-([/QUOTE] Zagląda, zagląda :)
×
×
  • Create New...