Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. O matulu, ja się już boję wchodzić na dogo :(
  2. [quote name='brzośka']zrobiłam przelew za wrzesień na przyszłe miesiące ustawiłam zlecenie stałe na 2 dzień danego miesiąca[/QUOTE] Dziękuję :) A tymczasem mamy wpłatę od atena21 - 20 zł.
  3. Biedny Bruno :( Co za różne, paskudne choróbska są na tym świecie! Oczywiście dziękuję w imieniu Kaji za deklarację pomocy i zaraz wyślę konto. Przykro mi jednak, że w takich smutnych okolicznościach. Niestety, nie wszystkim udaje się pomóc :(
  4. [quote name='ŚWIAT']Trzeba mieć nadzieję że gdzieś jednak jest ktoś, kto ją pokocha.[/QUOTE] Dokładnie! A tymczasem na koncie Kaji nowa wpłata: Romka 36 zł :)
  5. Na koncie Kaji wpłata od grzenki :) Dziękujemy :)
  6. Do końca sierpnia hotelik jest uregulowany :)
  7. Oby się udało, żeby Pani nie zrezygnowała i żeby dobrze dogadały się z Kajunią...
  8. O rany, trzymam kciuki! A tymczasem dziękuję cioteczkom za wpłaty: winter7 - 20 zł :) otita - 10 zł :)
  9. Podnoszę Kajunię i zaraz wysyłam konto - dziękuję!
  10. [quote name='Isiak']Czy te cavisie nadal szukają domu? I co konkretnie im dolega? Czy to serduszko?[/QUOTE] Ponawiam pytanie. Czy to MDV? Czy coś innego? Jakiego rodzaju leczenia wymagają? I czy sunie, czy pieski? Moja Pani weterynarz była zainteresowana cavalierkiem dla swojej mamy, która zakochała się w mojej Pipi. Oni mają już w domu inne pieski, kundelki, wszystkie "z odzysku", ale caviś podbił serce Pani :)
  11. Ale super wieści, Leda opuszcza schron :multi:
  12. [quote name='plina']Pani księgowo, proszę wysłać nr konta Kaji cioteczce[URL="http://www.dogomania.pl/members/112971-winter7"] winter [/URL]:)[/QUOTE] Ooo, już wysyłam :)
  13. [quote name='Caruso']To już doprawdy istna plaga z tymi nieszczęsnymi cavalierami. Z szukaniem nowych domów nadążyć nie można. Do szału doprowadzają mnie bezmyślni idioci, którzy dopiero po czasie zauważają,że opieka i wychowanie psa jest czasochłonne, a w przypadku cavalierów dodatkowo leczenie kosztowne. Ja też w tej chwili szukam domu dla dwóch prawie 4 letnich cavalierów, niestety chorych i wymagających kosztownego leczenia - sytuacja beznadziejna.[/QUOTE] Czy te cavisie nadal szukają domu? I co konkretnie im dolega? Czy to serduszko?
  14. [quote name='hebanowa']Kochany Haris,taki piękny a jednak taki zapomniany:shake::shake::shake:[/QUOTE] Nie taki zapomniany - pani doktor, która zszywała mu łapę, często o niego dopytuje. Będzie się cieszyć razem z nami, kiedy Harris znajdzie dom :)
  15. Właśnie wpłynęło 80 zł na konto z bazarku płytowego :) więc Kaja chwilowo już nie na minusie.
  16. Wcale nie jest brzydki!!!!! Chciałabym widzieć tę miss, ktora tak się o nim wyraziła. Pewnie dużo brzydsza od kotka ;)
  17. Dołożyłam Kaji 10 zł dodatkowo do tego miesiąca i zrobiłam przelew na 403 zł (zapomniałam potrącić te 20 zł Lilutosi za kartkę - odejmę za wrzesień, dobrze? Zagapiłam się, cóż, jak człek się ślimakiem urodzi, to kanarkiem nie zdechnie :oops: A przy okazji podnoszę Kaję.
  18. To taki piękny i grzeczny pies :) A jego portrety REWELACJA!
  19. Nowe wpłaty na koncie Kaji: Tofikowa - 20 zł joanna.dymek - 50 zł paulinken - 10 zł Dziękujemy :loveu: Do przelewu za sierpień brakuje nam jeszcze 40 zł. :roll: Na bazarku zastój...
  20. Umieściłam ślicznotkę na moim blogu, może akurat w takim dziwnym miejscu ktoś ją wypatrzy? Dobrze byłoby podać jakiś kontakt.
×
×
  • Create New...