-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
Isiak replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Nieszczęśnik. Też czasem myślę, co będzie z moim psem, jak mnie szlag trafi :( -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że jest w końcu jakiś odzew w sprawie Kaji, ale jakoś nie widzę tak energicznego psa w bloku (sama jestem "blokowym szczurem" i znam realia). Obawiam się, że po kilku dniach domek odda Kaję. Ona potrzebuje miejsca i przestrzeni, nie wiem, czy będzie się dobrze czuła w "betonowej klatce". Może swoją aktywnością zamęczyć rodzinę. Miałam już w bloku w małym mieszkaniu ON-ki i setery, ale były to psy spokojne, które szalały tylko na spacerach. Natomiast koleżanka miała niwielkiego cockera, z którym nie dało sie wprost w mieszkaniu wytrzymać, niezależnie od tego, ile czasu byłby na spacerze. Boję się, czy Kaja to nie taki właśnie przypadek. -
Piękna Beza prosi o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu Dt i Ds...
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Suuuper, bardzo się cieszę! :multi: -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']po biale malenstwo maja jutro przyjsc wlasciciele...Isiak znalezli ja dzieki Twojemu ogloszeniu :)[/QUOTE] Najpierw się ucieszyłam, że na coś się przydałam, a potem na wątku suniek doczytałam, że jednak jej nie zabiorą... Kurcze blade! -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wpłynęły pieniądze od grzenki - dziękuję w imieniu Kaji :) -
Biedactwo :(
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Isiak replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jaka ona śliczna :loveu: Kochana maleńka... -
Piękny, ogromny ON-ek. Potrzebny DT/DS i pomoc w ogłaszaniu!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Super! Znaczy się, miejsce się zwolniło? ;) Może Lukas ma szanse? -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']Isiak, przelam 25 zl deklaracji od grzenki za czerwiec i 25 zl ode mnie,[/QUOTE] Kaska na koncie :) -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']Isiak, przelam 25 zl deklaracji od grzenki za czerwiec i 25 zl ode mnie,[/QUOTE] Dzięki, jak dojdzie, zaraz dam znać. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Regularnie sprawdzam ogłoszenia na plessie, nikt nie szuka takich psów. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie: [URL]http://www.wujekfranek.pl/0,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,36110,znalezione,ogloszenie,ogloszenia.html[/URL] ONka ma kiepskie fotki, ona jest znaleziona czy oddana? Bo jak oddana, to bez sensu właściciela szukać. ONek i ten po kwarantannie mają fotki, na których można rozpoznać miejsce, jeśli ktoś je zna. No i ludzia widać, chyba, że w domu obetnę Irfanem. Nie wiem, czy mogę je wykorzystać, czy punkt nie będzie się czepiał. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Robię ogłoszenie trzem suczkom, podam telefon do Budrysek, OK? -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Lipiec za pasem, a Kaji brakuje 132 zł. Ja już zaczynam tracić nadzieję, że ona znajdzie dom... Jakiegoś doła mam strasznego :( -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Czy domek, który adoptował Papajkę albo Nico, nie dorzuciłyby paru zlotych do spłaty ich zadłużenia? W końcu dostali psy wyleczone, zdrowe i za darmo, chyba mają świadomość, że leczenie kosztuje i ktoś musi to zapłacić. Byłoby bardzo na miejscu, gdyby zechcieli pomóc w spłacie, choć częściowo. Przecież gdyby kupili szczeniaka, też wydaliby na niego pieniądze. Np. takie Papajki bezpapierowe po 400 zł wiszą w ogłoszeniach. -
Ruda RAGA-czy jej los się odwróci?Szczęśliwa w DS
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy bardzo :lol: -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Żaden z pszczyńskich psów nie jest szczepiony (chyba, że w swoim utraconym domu był) ani sterylizowany, bo to nie schron, tylko punkt przetrzymań, tu nawet weta nie ma. Za to daję głowę. Czy psy trafiające do punktu można ogłaszać na pszczyńskim Wujku Franku jako znalezione? Czy z jakiegoś powodu to nie wskazane? Budrysku, proszę o odpowiedź, Ty najlepiej wiesz, "co w trawie piszczy". -
jestem rasowa chcieli mnie na rozmnażanie.Jestem juz w swoim domku
Isiak replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziaak']A czy to grzech jak ktoś ma suczkę i chce mieć szczeniaki? Nie można popadać ze skrajności w skrajność.[/QUOTE] Hmmm... Ja na przykład zawsze mam [B]tylko[/B] suczki, i też kiedys chciałam mieć szczeniaki. I miałam. Raz. I powiedziałam sobie - NIGDY WIĘCEJ! Nasze sunie nie są wyciachane, ale są pilnowane i przez 30 lat obyło się bez niechcianej ciąży. P.S. Te "chciane" szczeniaki to był miot rodowodowy. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Isiak replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Tak, dogo potrafi cuda, wiele psów może o tym zaświadczyć :) -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
Isiak replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Tak strasznie mi go żal :( -
jestem rasowa chcieli mnie na rozmnażanie.Jestem juz w swoim domku
Isiak replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
Wczoraj podsunęłam sunię znajomemu, który miał dwie owczarki i ostatnio jedna mu umarła na niewydolność nerki (urodziła się tylko z jedną). Jednakże ta, która została absolutnie nie toleruje innych psów. Szkoda, że taka z niej zołza... -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Isiak replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Melduję się na wątku. Plan faktycznie karkołomny, tyle kasy zebrać. U mnie krucho z forsą ostatnio, prawie całą miesięczną pensję pochłonęły wizyty u lekarza i u weta, jadę na debecie, który muszę w końcu spłacić. Przykro mi bardzo... Może z bazarkiem dam radę, jakoś podzielę między Dunię i "naszą" Kaję, która też siedzi w hotelu, a nie ma nawet połowy deklaracji. Życzę Wam z całego serca powodzenia akcji, a Duni zdrowia i cudownego domu. Zacznę tworzyć rzeczy na bazarek. -
Piękna Beza prosi o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu Dt i Ds...
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Podnoszę Beziaczka.