Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Jestem na zaproszenie. Sunia jest cudna, jak to możliwe, że jeszcze nikt nie zabrał jej do domu? :(
  2. Bazarek dla Kaji, zapraszam serdecznie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212804-Muzyka-albumy-kilkupłytowe-na-hotel-Kaji-do-22.08.-do-22.00?p=17430743#post17430743[/URL]
  3. Podnoszę Kaję. Prosimy o pomoc.
  4. Dzięki :) Chciałam zrobić parę kartek na bazarek, ale zasypały mnie zamówieniami koleżanki z pracy, mają imprezę za imprezą, no i jeszcze ten obraz dla "ważnej osoby", ktory muszę jak najszybciej skończyć...
  5. Tyle beniastych z trudem cioteczki ratują i już uratowały, a tu kolejne pokolenia się szykują :( Na pszczyńskim portalu ogłoszenie idealne dla pseudo: [B]RODOWÓD SUCZKA BERNARDYNKA TRICOLOR KRÓTKOWŁ[/B] [B]Sprzedam[/B] 400,00 zł, Pszczyna [I]Śliczna suczka z rodowodem rasy [URL="http://tablica.pl/zwierzeta/psy/bernardyn/"]bernardyn[/URL] krótkowłosy. Heidi jest zarejerstrowana w Polskim Związku Krynologicznym i posiada metrykę oraz tatuaż. Ojciec to BRUTUS Z Karolewka a matka to Aldona z Borcoku. Suczka pochodzi z hodowli od Kosów Adama Hreśki i jest urodzona 28,04,2006 r. . Jest bardzo zadbana, zawsze odrobaczana i szczepiona. Posiada książeczkę zdrowia. [/I] [I]Heidi jest bardzo wesołym pieskiem nadającym się do domu, jak i do pilnowania gospodarstwa, jak było w naszym przypadku. Jest bardzo energiczna. Miała raz bardzo śliczne młode, była stawiana z rasowym psem rasy [URL="http://tablica.pl/zwierzeta/psy/bernardyn/slaskie/"]bernardyn[/URL] długowłosy. Sprzedaję ją z żalem, ponieważ wyjeżdzam za granicę.[/I] [I]TEL: 605901449[/I]
  6. Kaji brakuje na sierpień 120 zł. Do darczyńców Kaji dopisałam 20 zł od LILUtosi - za kartkę wraz z kosztem przesyłki, którą u mnie zamówiła. Co prawda do tej pory nie potwierdziła, że ją otrzymała, ale jak będzie trzeba, to wkleję dowód wysłania.
  7. Wpłynęło dla Kaji 25 zł od grzenki :) Kurcze blade, tyle tych onków, a to nie malizny, które można gdzieś upchnąć... I maliznom trudno domek znaleźć...
  8. [quote name='paulinken']Łebek może być przekrzywiony z powodów neurologicznych... on jest w punkcie?[/QUOTE] Albo cos z uchem albo obolały, powiększony migdał - z tego powodu moja setera też tak trzymała głowę.
  9. Piękny. Jakieś rozmnożenie onków nastąpiło ostatnio na dogo :(
  10. Zaczynam już wątpić, czy taki domek istnieje :( Wpłynęła deklaracja od otity - 10 zł.
  11. Weszłam przypadkiem i krew mnie zalała! Jak będziecie organizować to komando, to pamiętajcie o mnie!
  12. Podnoszę Kaję, taka jest śliczna na tych ostatnich zdjęciach :)
  13. Jaka ona piękna, a futro w koszmarnym stanie...
  14. O matko, tyle ON-ków wszędzie teraz, makabra!
  15. Czy wiecie coś o suni, która miała być znaleziona jak szła otępiała środkiem ulicy, kobieta zadzwoniła po straż miejską i zabrali ją do punktu? Co to za sunia i co z nią dalej, czy nie wymaga leczenia? Ta pani, która zgłosiła sunię, dopytywała o nią u mojej wetki, ale ona też nic nie wie. Na to, żeby pytać bezpośrednio w punkcie, pani nie wpadła. A ja nawet nie wiem, jaka to była sunia, duża czy mała, umaszczenie itd. No i czy w ogóle ja do punktu zawieziomo, czy pozbyli się gdzieś problemu po drodze... Pani nie może wziąc suni do domu, bo ma małe mieszkanko i 3 koty...
  16. Dopiero dziś dotarłam na wątek - byłam bez kompa. A tu takie straszne wieści... :( A skąd się sunia wzięła? Z punktu?
  17. Śliczna białaska, podnoszę, tylko tyle mogę zrobić.
  18. Wpłynęło 10 zł od Melki - dziękujemy! :)
  19. Potwierdzam wpływ deklaracji stałych paulinken - 10 zł i joanny.dymek - 50 zł. Przepraszam za zwłokę, ale miałam kompa nie do użytku, złapałam jakieś świństwo w necie.
×
×
  • Create New...