-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Nieaktualne - MA DOM! 3-letnia amstaffka szuka DS
Isiak replied to Isiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']mam wykupiony pakiet ogłoszeń i będziemy ją ogłaszać.[/QUOTE] Dziękuję bardzo :) Mam pytanie - ile kosztuje taki pakiet? -
Nieaktualne - MA DOM! 3-letnia amstaffka szuka DS
Isiak replied to Isiak's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, dzisiaj rozmawiałam z Panią. Pani próbowała jeszcze szukać domu po znajomych i rodzinie, ale same wiecie, jak jest z tym ciężko :roll: Sunia nie jest sterylizowana, ale za radą dogomaniackich cioteczek jestem za tym, aby w ogłoszeniach podać, że jest - nie będą się zgłaszać amatorzy fabryczki szczeniąt. Pani zależy na tym, aby sunia znalazła dom gdzieś w miarę blisko, tzn. na Śląsku, bo chciałaby utrzymywać kontakt z przyszłymi wlaścicielami. Preferowany dom z ogrodem, ale psiak ma mieszkać w domu - wszelkie budy i kojce wykluczone! A że ze mnie trąba wołowa - no i trochę wolno myślę, bo mam goroączkę - to nie zapytałam o imię suni :wallbash: Tak więc bardzo proszę o taki pakiet ogłoszeń, jaki zaproponowała baster i lusi :modla: Tekst taki mniej więcej, jak był na plessie: Szukam domu dla 3-letniej suki rasy Terrier Amerykański (Amstaff). Pies został porzucony. Suka jest po tresurze, bardzo łagodna, czysta, świetnie chodzi na smyczy i dobrze znosi jazdę samochodem, ma aktualną książeczkę zdrowia, szczepienia, sterylizowana. Szukam domu, gdzie potencjalny właściciel może poświęcić trochę czasu i wybiegu dla psa (najlepiej dojrzałe małżeństwo z dziećmi, emeryci). Preferowany dom z ogrodem, najchętniej na Śląsku. Suka przebywała w mieszkaniu, jest energiczna, ale bardzo zrównoważona i niehałaśliwa, szuka kontaktu z człowiekiem. Jest typowym psem rodzinnym , dobrze ułożonym. Nie zostanie wydana do budy ani do kojca. Proszę o kontakt: Mat-Bud Centrum Brukarskie u Marciniaka - Pszczyna, ul. Zdrojowa 68, Stanisława Sokołowska-Marciniak, tel. 502-503-731 [B]Mat-Bud u Marciniaka[/B] [B]Biuro Handlowe[/B] ul. Zdrojowa 68 43-200 Pszczyna Tel./fax 32 210 16 93 Tel. 502 506 230 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Nieaktualne - MA DOM! 3-letnia amstaffka szuka DS
Isiak replied to Isiak's topic in Już w nowym domu
Zgłosiłam ją na wątku adopcyjnym bullowatych. Ale nie mam żadnego kontaktu z obecną opiekunką psa i nie wiem, co o tym myśleć. -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
Isiak replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
Dobre wieści! Jeszcze będzie z Rewizorka takie psisko, że wszystkich zadziwi! -
Młoda, piękna Malamutka 'Luna' pojechała do DS! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Widziałam fotkę takiego psa u weta na tablicy ogloszeń: oddam sukę alaskan malamut. To chyba ona? -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='brzośka']nie usunęłam wcześniej zlecenia stałego i moja dyszka za październik poszła; jak będzie potrzebna jeszcze na opłacenie hoteliku to ok, a jak już nie to prosze o zwrot - zasili konto jakiegoś innego psiaczka ;)[/QUOTE] Zrobiłam zwrot - dziękuję za pomoc Kajuni :) -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ok, w takim razie robię przelew na 311 zł - tyle Kaja ma na koncie. Resztę potraktujmy jako zapłatę za tę nieszczęsną kartkę, o której zapomniałam - ok? -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Znalazłam :) Pojechała 25 września, czyli 325 zł? -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Wtedy kiedy napisałam że pojechała ;-)[/QUOTE] To już się cofam w wątku i szukam :) Musiałam przegapić datę albo już spać przy kompie :) -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='brzośka']no to Kaja ustąpiła miejsca w sygnaturze Saszce :) nie usunęłam wcześniej zlecenia stałego i moja dyszka za październik poszła; jak będzie potrzebna jeszcze na opłacenie hoteliku to ok, a jak już nie to prosze o zwrot - zasili konto jakiegoś innego psiaczka ;)[/QUOTE] OK, na razie nadal czekam na odpowiedź LILU, ile za ten wrzesień przelać, bo nie wiem dokładnie, kiedy Kaja opuściła hotelik. I na razie kasa kisi się na moim koncie :) -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Taaak, avatarek super!!! Lilu, ile trzeba Ci przelać za m-c wrzesień za Kaję? Za ile dni? Nie wiem dokładnie, kiedy od Ciebie "wyszła", i nie zrobiłam jeszcze przelewu za wrzesień. Nierzetelny ze mnie skarbnik :) -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
Isiak replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']ja bym chętnie wzięła udział w takim bazarku:) może jakiś sznaucer albo pekińczyk by się znalazł??:)[/QUOTE] Myślę, że by się znalazły :) Jak dobrze czytac takie wieści, że Rewizor czuje się coraz lepiej, i coraz bezpieczniej :) Czy odrobaczanie w takim stanie wycieńczenia jest dla psa bezpieczne? Ale z drugiej strony robale - fe! - też mu szkodzą. Alla - podaj adres na który wysłać wzór. Maila znaczy się :) -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
Isiak replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Dunaj_']I dogi i charty i inne też, bo część z nas ma mieszane towrzystwo lub miała, a wszystkie sa tak samo kochane[/QUOTE] Przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale skoro są tutaj chętne na hafty osoby, to zapytam: czy byliby chętni na haftowane portrety psich ras, ale bez oprawy - tzn. przesyłałabym tylko wyhaftowaną kanwę do samodzielnego oprawienia? Chciałabym zrobić taki bazarek (w przyszłości). Zajrzyjcie też proszę do naszej pszczyńskiej ofiary malolatów: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215438-Kilkumiesięczna-wygłodzona-i-katowana-sunia!PILNIE-potrzebny-DT-zobacz-ludzkie-dzieło[/URL] Aaaa! Jeśli ktoś chce te wzory paniczek z dogami, to proszę o adresy mailowe :) -
[quote name='Lobaria'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff8c00]oprawcami byli młodzi chłopcy - to nie pierwsza Ich ofiara.[/COLOR][/SIZE][/FONT] Czy ci zwyrodnialcy są znani i czy poniosą konsekwencje - pewnie retoryczne pytanie...[/QUOTE] To samo pomyślałam. Jaki jest powód ich [B]bezkarności[/B]? Nic nie da się zrobić, żeby im dowalić? Czy mała jest już u Lili8522? To płatny tymczas czy BDT? Na jakie konto zbieracie kasę dla niej? Tutaj wet jest pilnie potrzebny, ta łapka... :(
-
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
Isiak replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Dunaj_']Mnie też się bardzo podobają, a może jakies klub hafciarza i będzie co na bazarkach wytawiać[/QUOTE] Czasami wystawiam małe rzeczy. -
Młoda, piękna Malamutka 'Luna' pojechała do DS! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pięknota... Wydaje mi się, że ktoś ostatnio szukał takiego psa.. -
Nieaktualne - MA DOM! 3-letnia amstaffka szuka DS
Isiak replied to Isiak's topic in Już w nowym domu
Napisałam maila, podałam link do wątku i do mojego bloga - bo tam też ją umieściłam w takim małym "kaciku adopcyjnym". Przyznam, że też taka myśl przyszła mi do głowy, że może nie chcą jej oddać. Ja też miałam uczulenie na psy, jak mieliśmy setery. Przez 16 lat miałam katar, zapłakane, spuchnięte czerwone oczy i swędzącą wysypkę na rękach. Ale psów bym nie oddała. Teraz mam cavaliera - już drugiego - i nie mam uczulenia. Są też różne leki na alergię. Ja nic nie brałam, bo jak widzę lekarza, to uciekam, gdzie pieprz rośnie...