-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
okaleczona, wyesploatowana pekinka - ofiara rozmnażaczy!
Isiak replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do plaskatej i widzę, że Lulki tu nie było... -
Aaaa.... A może jakieś zapalenie stawów, może z przeziębienia... Biedactwo :(
-
Czy ta boląca opuchlizna nie jest jakoś związana z gruczołami i zatokami? Może zatkało mu się ujście gruczołów i zgromadzona wydzielina rozpycha zatoki. Wtedy jest taki sztywny chód i bolesność tyłu. Jedna z moich seterek tak miała.
-
Lili8522, możesz wkleić je tutaj i coś tam o nich napisać? http://www.dogomania.pl/threads/27968-PON-y-i-PON-owate-w-potrzebie!!!!!/page8
-
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
Isiak replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='sleepingbyday']anashar i wliczurek, gratuluje i trzymam kciuki za waszą organizację :-)[/QUOTE] Ja także, z całych sił! Na Animal Planet widziałam kiedyś takie schronisko dla psów tylko jednej rasy i w typie, to były pitbulle. Czy będzie można śledzić powstawanie całego przedsięwzięcia? Bo pomóc nie wiem jak bym mogła... -
Jestem z Pszczyny. Muszę zmienić w profilu.
-
Dopisuj ciotka :)
-
Bazarki mogę prowadzić, jeśli to się przyda. I sama coś tworzyć na bazarki - drobne hafty, np. zakładki, kartki, małe portrety psich ras, oraz kartki techniką scrapbooking.
-
Zapisuję sobie wątek :) Herma jest przekochana!
-
okaleczona, wyesploatowana pekinka - ofiara rozmnażaczy!
Isiak replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
W pierwszym poście podano, że sunia jest pod opieką Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych z Jabłonnej. Ona chyba u Lulki w domu przebywa. Jak Lulka będzie na wątku, to pewnie odpowie. 150 zł to bardzo duża pomoc. -
okaleczona, wyesploatowana pekinka - ofiara rozmnażaczy!
Isiak replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Strasznie opuszczona jest biedna Klara :( -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
Isiak replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co za podły świat! Piękne psy. Że też los nie obdarzył mnie większą ilością metrów mieszkalnych albo chatką z ogródkiem! Pojechałyby do mnie... Nie chciałabym, żeby były rozdzielone :( arabiansaneta, niestety, życie to nie film. Wszystkie techniki operacyjne, zaangażowanie ludzi, laboratorium, to koszty, nie łudźmy się, tu nie chodzi o morderstwo ludzia, mafię czy fabrykę narkotyków - TYLKO O PSA :( Niestety :( Pomysł z ogłoszeniami w prasie jest dobry! Poczekajmy na Wilczurka, to jego decyzja. Strasznie musiał to wszystko wczoraj przeżyć, ja mam gęsią skórkę po tym wszystkim, i potworne poczucie bezsilności... -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
Isiak replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dokładnie :roll: Dlatego właśnie próbowałam dotrzeć do blogerów z Myszkowa. Myślę, że zwiększanie nagrody nie ma sensu, raczej chodzi o dotarcie z informacją o niej do Myszkowa i okolicznych miejscowości. Czy Myszków ma jakiś lokalny portal ogłoszeniowy? Może tak spróbować? Ale to już chyba Wilczurek sam musiałby takie ogłoszenie zamieścić. Były na wątku osoby z Myszkowa, może rozlepiłyby troche plakatów, ogłoszeń na mieście? -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Isiak replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Poszło 65 zł, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219694-KONIEC-MEGA-BAZAR-wszystko-mający-prawie-90-pozycji-na-3-sunie-do-28.12.-do-23.00/page8[/URL] -
MATI - kochany 3 latek, prawie całe życie spędził w schronisku / W DS :-D
Isiak replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie Matiego (razem z Kinią) [URL]http://www.wujekfranek.pl/0,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,45464,szukamy-domu,ogloszenie,ogloszenia.html[/URL] -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Isiak replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Przypominam się o numer konta :) -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Isiak replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Owieczka jest sprawczynią :) Ja tylko bazarek prowadziłam :) -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Isiak replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Przelałam 65 zł, dodałam skromny grosik od siebie :) -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
Isiak replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
Tyle cierpienia :( Makabra! -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
Isiak replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=Verdana]Miałam nadzieję, że moje info na blogu coś pomoże, ale przyjrzałam się dokładniej tym myszkowskim blogom, na których sie wpisałam i d...a :( Chyba nic z tego nie będzie :( Ostatnie posty na nich są bardzo stare, chyba już nikt ich nie prowadzi :( Szkoda, bo tak wysoka nagroda wstząsnęlaby mieściną i może ktoś by swój kuper ruszył. Ale skoro nikt tam o nagrodzie nie wie... Wystarczyłoby, żeby dzieci i młodzież w szkołach wiedziała. A tak... cała sprawa przycichnie i umrze śmiercią naturalną. Czy jest możliwe, aby np. nauczyciele odczytali taki komunikat w klasach? Ja już chyba głupio myślę i bzdety różne mi przychodzą go głowy, ale trafia mnie na samą mysl, że kolejnemu gnojkowi się upiecze i wszyscy mogą mu nagwizdać![/FONT]