Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Może domek, który nie dostanie Livii, rozważy ktorąś z tych dwóch przepięknych suniek? [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/5100/kiara46.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5215/kama35.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221371-Dwie-owczarki-ofiary-pseudo-chore-wyciagnięte-z-mordowni-DŁUG-600zł-za-luty/page8[/URL]
  2. Ależ one są pięęęękneee!!! Na wątku Livii z Pszczyny są dwa chętne sprawdzone domki, podesłałam na wątek sunie, ale dobrze byłoby zdobyć kontakt do nich, może przez osoby, które były na wizycie p/a ? Bo nie wierzę, żeby im ktoś Kiarę i Kamę przedstawił... Domki w Skawinie i w Lubaniu bodajże... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206437-Sunia-ON-ka-zadłużona-w-hotelu-pomożesz-Szukamy-kogoś-na-wizytę-ZĄBKOWICE-ŚL[/URL].
  3. Coraz przyjemniej na wątku :) Dzięki Wam wszystkim, dzięki fioneczko, że tak szybko zadziałałaś, jak podesłałam linka :) Ja nawet nie wiedziałabym, gdzie się obrócić :oops:
  4. Biedna sunia :( Na razie zapisuję na szybko, wieczorem poczytam.
  5. Ale super, coraz fajniejsze wiadomości i fotki :)
  6. [quote name='Alicja']cieszy mnie ze mimo tego iż ostatnio poszkodowane psiaczki z hodowli trafiały na swoich hodowców którzy nie chcieli z nimi mieć nic wspólnego , Wy okazaliście sie inni , sama obecność to już naprawdę pozytyw Myśle ze wypada mi przeprosić :Rose:[/QUOTE] [B]Ja także przepraszam Panią Maję.[/B] Poniosły mnie emocje, a po paru latach na dogo i osobistych przykrych doświadczeniach z niektórymi hodowcami spodziewałam się podobnego podejścia. Raz jeszcze przepraszam.
  7. A swoją droga to przykre, że hodowcy nie obchodzi los psów, które bądź co bądź on powołuje na świat - myślę tu o sytuacji opisanej powyżej, cytowanej z niebieskiego. Wyglada na to, że tylko liczą sie wystawy, tytuły i pieniądze - a psy są tu na ostatnim miejscu.
  8. Ale szczęście w nieszczęściu miały maleństwa, że taki domek cudny znalazły :)
  9. Bidulka, musi ją bardzo boleć :( Zapraszam cioteczki do podrzucenia czasem Pixelkowego bazarku, bo marne zainteresowanie... link w moim podpisie.
  10. [quote name='fioneczka']Sunia nazywała się Briksa ur 26 lutego 2006 czyli niedawno obchodziła swoje urodzinki :) najważniejsze ze niunia ma się dobrze, leżą sobie dziewczyny na podłodze razem i przysypiają :) Magda musiała się "na parter" przenieść bo Pixelka usilnie próbowała wgramolić się "na piętro" :)[/QUOTE] Ale wieści! Czyli Pixi - Briksa to arystokratka :evil_lol: Niestety, nawet rodowód nie uchroni psa przed złym losem i schroniskiem :shake: A Magdę świetnie rozumiem - ja spałam na podłodze z moim suczydłem prawie dwa lata.
  11. Ale super wieści! A mówiłam, że nie rozdzielać, bo wszystkie trzy na kanapie się zmieszczą :) :) Ale się cieszę!
  12. Fioneczko, wszyscy wierzymy i mamy nadzieję, że będzie dobrze! A gdyby nadal siedziała w punkcie, to nikt by jej nie pomógł i nie leczył, umarłaby w cierpieniu w Myslowicach :(
  13. Przesłodki psiak! Kurcze, skąd te domki brać?
  14. Nie wygląda na staruszka na fotkach... Śliczny jest.
  15. Takie maluchy :( Zapraszam na bazarek dla Pixi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224226-HAND-MADE-dla-Pixi-do-15.03.-do-23.00?p=18785324#post18785324[/URL]
  16. Zapraszam na obiecany bazarek dla biednrj Pixi :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224226-HAND-MADE-dla-Pixi-do-15.03.-do-23.00?p=18785324#post18785324[/URL]
  17. [quote name='fioneczka'] ktoś prowadzi niezły biznes śmiem przypuszczać, dostaje kasę od gminy, miasta czy nie wiem tam od kogo za psy przetrzymywane w przechowalni, dodatkowo pobiera również opłatę .... a w zamian nie robi nic - nawet czipu sprawdzić nie mogą ... dla mnie sprawa nie do przyjęcia ale widać ja w ogóle świat inaczej postrzegam[/QUOTE] Przechowalnia jest prowadzona przez Zakład Zieleni Miejskiej podległy Urzędowi Miasta. A o Pixi się martwię...
  18. Ja się postaram dzisiaj nocą w końcu ten bazarek wystawić, bo mam już obfocone, tylko z czasem u mnie krucho - do nocy siedziałam nad zamówieniami, aż padłam na pysk... a i tak nie zdążyłam zrobić wszystkiego.
  19. Aż się bałam wchodzić na wątek, a tu takie super informacje! Dziękuję Wam wszystkim! Jutro obfocę karteluchy i zrobię bazarek, trochę fantów jeszcze z poprzednich bazarków też mi zostało.
×
×
  • Create New...