-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Może domek, który nie dostanie Livii, rozważy ktorąś z tych dwóch przepięknych suniek? [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/5100/kiara46.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5215/kama35.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221371-Dwie-owczarki-ofiary-pseudo-chore-wyciagnięte-z-mordowni-DŁUG-600zł-za-luty/page8[/URL]
-
Ależ one są pięęęękneee!!! Na wątku Livii z Pszczyny są dwa chętne sprawdzone domki, podesłałam na wątek sunie, ale dobrze byłoby zdobyć kontakt do nich, może przez osoby, które były na wizycie p/a ? Bo nie wierzę, żeby im ktoś Kiarę i Kamę przedstawił... Domki w Skawinie i w Lubaniu bodajże... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206437-Sunia-ON-ka-zadłużona-w-hotelu-pomożesz-Szukamy-kogoś-na-wizytę-ZĄBKOWICE-ŚL[/URL].
-
Biedna sunia :( Na razie zapisuję na szybko, wieczorem poczytam.
-
[quote name='Alicja']cieszy mnie ze mimo tego iż ostatnio poszkodowane psiaczki z hodowli trafiały na swoich hodowców którzy nie chcieli z nimi mieć nic wspólnego , Wy okazaliście sie inni , sama obecność to już naprawdę pozytyw Myśle ze wypada mi przeprosić :Rose:[/QUOTE] [B]Ja także przepraszam Panią Maję.[/B] Poniosły mnie emocje, a po paru latach na dogo i osobistych przykrych doświadczeniach z niektórymi hodowcami spodziewałam się podobnego podejścia. Raz jeszcze przepraszam.
-
[quote name='fioneczka']Sunia nazywała się Briksa ur 26 lutego 2006 czyli niedawno obchodziła swoje urodzinki :) najważniejsze ze niunia ma się dobrze, leżą sobie dziewczyny na podłodze razem i przysypiają :) Magda musiała się "na parter" przenieść bo Pixelka usilnie próbowała wgramolić się "na piętro" :)[/QUOTE] Ale wieści! Czyli Pixi - Briksa to arystokratka :evil_lol: Niestety, nawet rodowód nie uchroni psa przed złym losem i schroniskiem :shake: A Magdę świetnie rozumiem - ja spałam na podłodze z moim suczydłem prawie dwa lata.
-
Dzielna mamusia już w drodze do lepszego życia !!! pojechała do DT
Isiak replied to Becia Lublin's topic in Już w nowym domu
Jaka ona śliczna :) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Takie maluchy :( Zapraszam na bazarek dla Pixi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224226-HAND-MADE-dla-Pixi-do-15.03.-do-23.00?p=18785324#post18785324[/URL] -
[quote name='fioneczka'] ktoś prowadzi niezły biznes śmiem przypuszczać, dostaje kasę od gminy, miasta czy nie wiem tam od kogo za psy przetrzymywane w przechowalni, dodatkowo pobiera również opłatę .... a w zamian nie robi nic - nawet czipu sprawdzić nie mogą ... dla mnie sprawa nie do przyjęcia ale widać ja w ogóle świat inaczej postrzegam[/QUOTE] Przechowalnia jest prowadzona przez Zakład Zieleni Miejskiej podległy Urzędowi Miasta. A o Pixi się martwię...