Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Zapisuję maleńką :( Może się zgubiła komuś? SM ją przywiozła?
  2. Ale cudnie, że Kama już grzeje doopcię we własnym domku :) Szkoda, że Kiara nie lubi towarzystwa. Ale potrafię ją zrozumieć - ja też za towarzystwem nie przepadam :)
  3. Co myślicie o takim domku dla Kiary? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224942-Mam-chętnego-na-sukę-w-typie-ON-DON-4-7-lat[/URL]. Tylko tam już jest jeden piesek.
  4. [quote name='mag.da'][URL="http://img855.imageshack.us/i/77607473.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/6250/77607473.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] O matko :crazyeye: Ale zjawisko!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: Przecudna jest!!!
  5. Biedny Pixel... Takie niespodziane biegunki to koszmar, ja mam tak z moją Pluszową... Po zapaleniu trzustki jest.
  6. Ale ona cudna! Zazdroszczę przyszłemu domkowi :)
  7. O matko :( Same bluzgi się cisną na usta...
  8. Rozbrajająca :loveu: A te rozkoszne uszyska :loveu:
  9. I ja jestem - nie może mnie tu nie być :) Moja ulubienica z całej gromadki :loveu: Gdybym nie miała mojej Pluszowej, to sterrozryzowałabym mamę, żeby ją wziąć. Nie dość, że łaciata (kocham wszystko łaciate), to jeszcze suczydło - a u nas w domu zawsze tylko suczyła ;)
  10. [quote name='Rudzia-Bianca']Zapraszam na wątek Dafi :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/225069-Dafi-przepi%C4%99kny-szczeniak-unikn%C4%99%C5%82a-%C5%9Bmierci-szuka-najlepszego-domu-na-%C5%9Bwiecie-%29?p=18880868#post18880868"][COLOR=green][B]Piękna Dafi szuka domu [/B][/COLOR][/URL][/QUOTE] Pędzę, bo to moja ulubiona mordeczka :) Jakąś dziwną słabość do łaciatych mam - psów, koni, i krowy też kocham :)
  11. Ale cudne wieści :multi::multi::multi: Wszystkiego dobrego w nowym domku sunieczko! Ale dług sunie mają masakryczny...
  12. Poszedł przelew z bazarku na 160 zł - to ten pierwszy bazarek wystawiony na skarpetę: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222546-Totalny-misz-masz-na-Pszczyńską-Skarpetę-do-05.03.?p=18575215#post18575215[/URL] Proszę o potwierdzenie na wątku przybycia kaski na konto :)
  13. Ale ruch na wątku, tyle się dzieje, że nie nadążam! Na szczęście dobrze się dzieje :) Bazarek z fantami Julii84 i jej siostry, który się zakończył, a był wystawiony na pszczyńską skarpetę, musiał zmienić cel, ponieważ skarpeta chyba raczej nie działa i nie ma konta :roll: Dochód zostaje przeznaczony na szczeniaki - koszty leczenia. Proszę o numer konta.
  14. Ona mi przypomina trochę mieszankę ONka z malamutem. Może faktycznie jest w ciąży i dlatego ktoś ją wywalił?
  15. Śliczna :) Przybywa psów :(
  16. [quote name='fioneczka'] melduję że dotarło 100 zł z bazarku od Isiak ... :buzi: bardzo dziękuję !!![/QUOTE] Nie ma za co, tak niewiele zrobiłam... I posyłam całusa w mokry nochal Pixela :loveu:
  17. Poszedł przelew na 100 zł. Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, jak dojdzie - link w podpisie.
  18. Z Kielc jest wegielkowa.
  19. To już któreś z kolei pszczyńskie maluchy z punktu chore na parwo :( Masakra :(
  20. Mój bazarek też się zakończył, ale z mojego dużo mniej będzie - jakieś 80 zł. Ale przelew zaokrąglę do równej stówki :)
  21. Ale super wieści i fotki cudniaste :) Pierwszy post super zredagowany, chylę czoła!
  22. Koniecznie tytuł wątku trzeba zmienić! Zapraszam na bazarek dla maluchów (ta sunia z białym skradła moje serducho) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224632-Czekoladownik-i-kartki-hand-made-na-ratowanie-życia-szczeniaków-do-21.03.?p=18828838#post18828838[/URL]
×
×
  • Create New...