Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. [quote name='Avilia']Zira była wczoraj jakaś dziwna,osowiała jakby;/ Cały czas lizała łapę,jakby ją bolała. I zauważyłyśmy,że boi się mężczyzn.Obszczekuje ich i chowa się do budy.[/QUOTE] Czy jest możliwe, że ktoś ją tam uderzył?
  2. [quote name='Avilia']Mam parę fantów na bazarek,porobiłam zdjęcia ale nie mam czasu wystawić.Czy ktoś mógłby?[/QUOTE] Mogę poprowadzić bazarkowy wątek, możesz przysłac fotki z cenami wywoławczymi. Wysyłką fantów po zakończonym bazarku się zajmiesz?
  3. [quote name='beta ata']Witam Fundację! Gratuluję! :-) A ten facet to powinien sobie tym żelazkiem walnąc w łeb i zaraz potem włożyć go do tej mikrofalówki i ją włączyć, to bylaby spora ulga dla świata.[/QUOTE] :roflt::roflt: Fajny pomysł! Ale koty biedne... Co one winne, że ludzie mają zakute łby? Nie znam nikogo, kto by wziął kotka. Pytałam w pracy - nic.
  4. Fotki Ałtaja (nie zmniejszałam na fotosik, jakby ktoś potrzebował duże do ogłoszeń) link do albumu Ałtaja: [URL]http://www.fotosik.pl/u/isiak/album/1276464[/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2295/4e12943b9219a148med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2295/1912b6e0d4172e19med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2295/2abbf56bc5f663b9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2295/5600b02b75391889med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2295/94d9480068a3ad0fmed.jpg[/IMG][/URL]
  5. Możesz przesłać do mnie, wstawię na fotosik: [email][email protected][/email]
  6. Sądząc po stanie futerka z pewnością nie był psem kanapowym.
  7. Przesłodka, taka młodziutka i już dwa razy porzucona :(
  8. Trafiłam na ten wątek przypadkiem, bo przeczytałam w Gazecie Pszczyńskiej powyższe przeprosiny i z ciekawości zaczęłam szukać czegoś w necie o tej hodowli - bo jak wiadomo, nie ma dymu bez ognia. No i w lekkim szoku jestem. Nie wiem, jakie tam są warunki i tak dalej, i jakich magicznych sztuczek z dokumentacją ta Pani dokonuje, ale znalazłam z tym przydomkiem shih tzu, goldeny, labradora, maltańczyki, yorki, dodatkowo Pani pisze też o briardach. Taka ilość hodowanych ras to przecież juz nie hodowla, tylko fabryczka, juz samo to jest delikatnie mówiąc niesmaczne. Ja jestem uczulona na takie "wszystkomające chodofle" i w życiu nie kupiłabym psa z hodowli hodującej więcej niż dwie rasy, a już takie wieloowocowe, które mają tylko i wyłącznie rasy "modne" znaczy się "chodliwe", to czysty interes, a nie miłość do psów.
  9. Umieściłam maleńką na swoim blogu...
  10. Cudownie! Kciuki trzymamy nadal. Tak tu podczytuję ze wstydem, że nie mogę teraz pomóc finansowo...
  11. [quote name='pati851']Prosimy o wsparcie dla Ralfika przed nim długa droga zanim dojdzie do normalności.[/QUOTE] Właśnie zrobiłam przelew dla Ralfika na 245 zł (Aldona L. to ja) z bazarku. Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, jak kaska wpłynie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226673-KONIEC-dla-dwóch-psiaków-ciuchy-biżu-kosmetyki-książki-filmy[/URL]
  12. Trafiłam tu przez przypadek i przeczytałam wątek ze łzami w oczach i wściekłością na tego palanta właściciela! Naprawdę nie ma sposobu, żeby dobrac mu się do du.y???
  13. Na naszym bazarku już tylko na jedną wpłatę czekamy. Nazbierało się dla Ralfika 243 zł (jeśli ta ostatnia wpłata wpłynie).
  14. Jak tylko wpłyną brakujące wpłaty bazarkowe, to piorunem robię przelew dla Ralfika! Brakuje mi jeszcze trzech wpłat...
  15. Dzięki za fotki - śliczniusia panienka :) Reszta stadka też fajna :)
  16. Kombinuję, co jeszcze mam w chałupie, żeby na bazarek dla Ralfika wystawić. Cały czas myślę o tym psiaku :(
  17. Super wieści! A w Pszczynie marniałby w klatce i skończył w Myslowicach!
  18. [quote name='magda222'] mąż tej pani musi zrobić większą budę, bo ich poprzedni pies był mniejszy i do tej Rockuś się nie zmieści. Pomimo, że Rocki czekał w aucie pani nawet nie podeszła go zobaczyć i się z nim przywitać. [/QUOTE] Eeech... masakra :(
  19. Zapraszam na bazarek dla mikrusów: http://www.dogomania.pl/forum/threads/227015-Kwiatki-na-Dzień-Matki-na-Mikrobank-Śląski-do-19-05?p=19089680#post19089680
  20. Taki śliczny pies, a nie ma szczęścia...
  21. Melduję się na wątku. Ale biedna ta sunia...
  22. Bazarek, z którego połowa dochodu pójdzie dla Ralfika - zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226673-dla-dwóch-psiaków-ciuchy-biżu-kosmetyki-książki-filmy-i-inne-do-18-05-do-23-00[/URL]
×
×
  • Create New...