-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
[quote name='Avilia']Zira była wczoraj jakaś dziwna,osowiała jakby;/ Cały czas lizała łapę,jakby ją bolała. I zauważyłyśmy,że boi się mężczyzn.Obszczekuje ich i chowa się do budy.[/QUOTE] Czy jest możliwe, że ktoś ją tam uderzył?
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[email][email protected][/email] Czekam na fotki :) -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Avilia']Mam parę fantów na bazarek,porobiłam zdjęcia ale nie mam czasu wystawić.Czy ktoś mógłby?[/QUOTE] Mogę poprowadzić bazarkowy wątek, możesz przysłac fotki z cenami wywoławczymi. Wysyłką fantów po zakończonym bazarku się zajmiesz? -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='beta ata']Witam Fundację! Gratuluję! :-) A ten facet to powinien sobie tym żelazkiem walnąc w łeb i zaraz potem włożyć go do tej mikrofalówki i ją włączyć, to bylaby spora ulga dla świata.[/QUOTE] :roflt::roflt: Fajny pomysł! Ale koty biedne... Co one winne, że ludzie mają zakute łby? Nie znam nikogo, kto by wziął kotka. Pytałam w pracy - nic. -
Starszy,kudłaty,nijaki...Dziadek Ałtaj. Adoptowany prosto ze schronu :(
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Fotki Ałtaja (nie zmniejszałam na fotosik, jakby ktoś potrzebował duże do ogłoszeń) link do albumu Ałtaja: [URL]http://www.fotosik.pl/u/isiak/album/1276464[/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2295/4e12943b9219a148med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2295/1912b6e0d4172e19med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2295/2abbf56bc5f663b9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2295/5600b02b75391889med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/2295/94d9480068a3ad0fmed.jpg[/IMG][/URL] -
Starszy,kudłaty,nijaki...Dziadek Ałtaj. Adoptowany prosto ze schronu :(
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Możesz przesłać do mnie, wstawię na fotosik: [email][email protected][/email] -
Starszy,kudłaty,nijaki...Dziadek Ałtaj. Adoptowany prosto ze schronu :(
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Sądząc po stanie futerka z pewnością nie był psem kanapowym. -
Przesłodka, taka młodziutka i już dwa razy porzucona :(
-
Trafiłam na ten wątek przypadkiem, bo przeczytałam w Gazecie Pszczyńskiej powyższe przeprosiny i z ciekawości zaczęłam szukać czegoś w necie o tej hodowli - bo jak wiadomo, nie ma dymu bez ognia. No i w lekkim szoku jestem. Nie wiem, jakie tam są warunki i tak dalej, i jakich magicznych sztuczek z dokumentacją ta Pani dokonuje, ale znalazłam z tym przydomkiem shih tzu, goldeny, labradora, maltańczyki, yorki, dodatkowo Pani pisze też o briardach. Taka ilość hodowanych ras to przecież juz nie hodowla, tylko fabryczka, juz samo to jest delikatnie mówiąc niesmaczne. Ja jestem uczulona na takie "wszystkomające chodofle" i w życiu nie kupiłabym psa z hodowli hodującej więcej niż dwie rasy, a już takie wieloowocowe, które mają tylko i wyłącznie rasy "modne" znaczy się "chodliwe", to czysty interes, a nie miłość do psów.
-
Umieściłam maleńką na swoim blogu...
-
[quote name='pati851']Prosimy o wsparcie dla Ralfika przed nim długa droga zanim dojdzie do normalności.[/QUOTE] Właśnie zrobiłam przelew dla Ralfika na 245 zł (Aldona L. to ja) z bazarku. Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, jak kaska wpłynie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226673-KONIEC-dla-dwóch-psiaków-ciuchy-biżu-kosmetyki-książki-filmy[/URL]
-
Super wieści! A w Pszczynie marniałby w klatce i skończył w Myslowicach!
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Isiak replied to magda222's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222'] mąż tej pani musi zrobić większą budę, bo ich poprzedni pies był mniejszy i do tej Rockuś się nie zmieści. Pomimo, że Rocki czekał w aucie pani nawet nie podeszła go zobaczyć i się z nim przywitać. [/QUOTE] Eeech... masakra :( -
Zapraszam na bazarek dla mikrusów: http://www.dogomania.pl/forum/threads/227015-Kwiatki-na-Dzień-Matki-na-Mikrobank-Śląski-do-19-05?p=19089680#post19089680
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Isiak replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Taki śliczny pies, a nie ma szczęścia...