Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Idealnie pasowałaby do naszego domu - dwie ciche, spokojne starsze panie, bez dzieci, a goście w liczbie 2 sztuk dwa razy w roku :evil_lol:
  2. Ale super fotka, zazdraszczam takiego stadka :-D Cieszę się, że u Omegi lepiej :lol: Zapraszam na skromniutki bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232571-Muzyczny-dla-Omegi-do-03-10-do-23-00?p=19700683#post19700683[/URL]
  3. [quote name='ewu']Kochane Dziewczyny jest mi strasznie przykro,że biedna sunieczka , o którą tak walczyłyście odeszła:( Trzymajcie się... Wstyd mi za weterynarzy , którzy odmówili pomocy!!!! Nie powinni wykonywać tak szczytnego zawodu. Niech się zatrudnią w rzeźni do badania mięsa.... Wstyd mi za kierowców, którzy zostawiają bez pomocy potrącone zwierzę.... :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
  4. Przepiękny pies z Marko! A Cezarek też super, niesamowita metamorfoza! Ale zgroza mnie ogarnęła, że na Policji TAK dbają o swoje psy :(
  5. Ona jest bossska! Cudne fotki. Koko znalazła domek, to i do Lusi szczęście musi się uśmiechnąć.
  6. Ojejku, ale cudna wiadomość :)
  7. Reklamówki ze "szmatkami" pojechały do Jankowic ;) Mam nadzieję, że na cokolwiek się przydadzą.
  8. Trafiłam przypadkiem - fajny wątek, ale trochę się zakręciłam, gdzie teraz zaglądać i pisać - tu czy na fundacyjnym :oops:
  9. Ona jest rozbrajająca :loveu:
  10. Taka fajna, wesoła mordeczka i ciągle bez domu :(
  11. Zaglądam z nadzieją, a Rocki dalej bez domu siedzi :(
  12. Perełka kochana :loveu: Szykuję bazarek z płytami, może jakaś złotóweczka skapnie...
  13. Trzymam kciuki, zapadła mi głęboko w serce ta dzielna sunia.
  14. Może ona taka dlatego, że nie dojadała wcześniej? Mały terrorysta :)
  15. Szukam fantów na bazarek, ale mam same "niechodliwe" rzeczy... parę książek i starych płyt ze spadku po zbiorach męża.
  16. Witam maleńką księżniczkę :)
  17. Kiedyś też nie przepadałam za pekinami, ale od kiedy mam cavaliery, pokochałam te plaskate paszcze :) Jakoś takie pokrewne mi się zdają :evil_lol:
  18. No, taka ślicznotka, to będą sie o nią zabijać :) Oby tylko trafiła do odpowiedzialnych ludzi...
  19. Trafiłam przez banerek - i zachwyciłam się Liskiem :) Az dziw, że taki przepiękny pies jeszcze nie ma domu. A czy był wrzucony na szpice w potrzebie?
  20. Umieściłam sunię na szpicach w potrzebie.
  21. Potrzebna pomoc dla dzielnej suni z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232381-Omega-połamana-czołgała-się-szukając-pomocy[/URL]! Na razie finansowa - na kosztowne zabiegi operacyjne, a kiedy wyzdrowieje, będzie szukać DS. [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/558619_465432816821064_603966054_n.jpg[/IMG]
  22. O matko, zakochałam się!!!
  23. [quote name='Akrum']Przy tej okazji okazało się, że Lusia ma śrut w łapce, czyli już kiedyś ktoś do niej musiał z wiatrówki strzelać :([/QUOTE] To strzelanie z wiatrówki do psów i kotów staje się coraz powszechniejszą rozrywką :angryy: Znajomej zastrzelili kota na jej własnym podwórku, tzn. musiała go uśpić, bo był całkiem sparaliżowany :( Lusia jest prześliczna z tym umaszczeniem i taka "poręczna" wilkościowo, mam nadzieję, że szybko znajdzie dobry domek.
  24. Piękny psiak. Straszni mi zawsze żal takich osieroconych piesków :(
×
×
  • Create New...