-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No trudno, czekamy na domek... -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Mam nadzieję, że ktoś taki się niedługo znajdzie!![/quote] Też mam taką nadzieję. ANULA to są moje oczka, a nie twoje :eviltong: Albo dobra- NASZE ! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Piękna Kika , piękna Kika i wcale w majtki nie sika! -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Koka, Koka szuka domu. Czy sobie go... wykuka? -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś zakocha się w jej przecudnych, oliwkowych oczach, nieprzeciętynym umaszczeniu i wspaniałym charakterku ? -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No i co ? Czekam na relacje ! -
ANIU, nie pozwól na to, by wszyscy się tu zamartwiali. Nie zrób niczego głupiego, na litość Boską! Odezwij się do nas jak najszybciej! Całuję, Rybc!a
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21211&page=8"]W[/URL] górę kochanie! -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę kochanie! -
Powiedzmy, że nowy komplecik to mały prezencik na urodziny! Wszystkiego najlepszego!
-
Gdańsk Kokoszki [IMG]http://th.interia.pl/50,bfe12c44f1774668/S5003738.JPG[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,bfe12c44f1774668/S5004238.JPG[/IMG]
-
Gdańsk- Kokoszki Niestety nic nie wiem o psach, ale nie można tego tak zostawić, jest tam ponad 400 psów! [IMG]http://th.interia.pl/50,bfe12c44f1774668/S5004174.JPG[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,bfe12c44f1774668/S5003691.JPG[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,bfe12c44f1774668/S5004183.JPG[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,bfe12c44f1774668/S5004180.JPG[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,bfe12c44f1774668/S5004197.JPG[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,bfe12c44f1774668/S5004269.JPG[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,bfe12c44f1774668/S5004274.JPG[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,bfe12c44f1774668/S5004303.JPG[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,bfe12c44f1774668/S5004367.JPG[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,bfe12c44f1774668/S5004374.JPG[/IMG] [URL]http://schroniskopromyk.blog.interia.pl/?pr=1[/URL]
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='KarolinaS.'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5176/dsc05581xs2.jpg[/IMG][/URL] U Ciebie juz tak zielono :crazyeye: wogole to piękny trawnik:D I tak cieplutko m.. cudwona pogoda chyba byla? Pieski sie wyszalaly :razz: ?[/quote] U mnie wiosna całą parą, dzisiaj było około 15 stopni, oczywiście na plusie. A trawniczek piękny to zasługa mojego tatusia " ogrodnika ". Psy się wyszalały, spały jak zabite. -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Jak się czuje nasza Kokotka?[/quote] ...samotnie... -
[CENTER]Rozliczenie[/CENTER] [LEFT]Basia od AgaiTheta dostała 205 zł Larysa wpłaciła na moje konto 40 zł Razem : 245 zł Sterylka 100zł Zostaje: 145 zł Co z tym robimy ?[/LEFT]
-
[quote name='Behemot']Bubu i Aria są po prostu identyczne :crazyeye: Czy Wam też serce na chwilę staje, kiedy znajdujecie sobowtóra swojego pieska? ;) Ja za każdym razem jestem lekko wstrząśnięta - zwłaszcza kiedy ten sobowtór jest ze schroniska.... Kiedy widzę pyszczek "Soni" za kratami, aż płakać mi się chce....[/quote] A mnie wzrusza Korozja z Korabiewic mimo tego, że mówicie , że nie są do siebie podobne (z Zuzią). Zapisałam sobie jej zdjęcie i zamierzam zrealizować jej adopcję. Oczywiście sama nie jestem w stanie jej przygarnąć, ale zrobię wszystko co w mojej mocy by wyszła ze schroniska. Muszę jeszcze tylko skontaktować się bezpośrednio ze schroniskiem, albo z zasadzkas która tam pomaga i dużo wie ;)
-
Ojej, aż tak ci się podoba? Super !
-
Komplecik: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/1963/avikavatarekmt1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30719"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/8779/galeriavikara8.jpg[/IMG][/URL]