Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [QUOTE][IMG]http://images1.fotosik.pl/319/c5edad897afc1065.jpg[/IMG][/QUOTE] Super zdjęcie, świetna modelka. Sashka jest cudowna, czy jeździcie z nią na wystawy? Genialne zdjęcia. Zapraszam do nas, dzisiaj również dodałam mnóstwo zdjęć.
  2. [quote name='KarolinaS.'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7898/14bs9.jpg[/IMG][/URL] To jest najlepsze :D :D :D[/quote] Pies- struś. Witaj Marzenno! Kilka zdjęć robionych gorszym aparatem z nad Zalewu ( jutro razem z beaglowym spacerkiem dodam zdjęcia z lepszego aparatu ) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/4317/12686171tc6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/5424/92669874rh6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/8395/94356918gy8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/6159/81580295bh8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/9846/41259415eb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/334/29648410rp6.jpg[/IMG][/URL]
  3. Czyli co teraz? Jak to w końcu jest? Było na Michała 205 zł Wykup ze schroniska 100zł Zostaje 105 zł. Kastracja 50 zł Zostaje 55 zł Ja mam jeszcze w domu 40 zł Łącznie 95 zł pozostało. Dogomaniacy, na co wpłacić ?
  4. Zdjęcia będą zaraz ;) Teraz uczę Basię i jej córkę Justynę jak je zgrywać, a potem ja szybciutko je zmniejszę i zrzucę na serwer. Poczekajcie ;)
  5. [quote name='anula1959']Jak wygasną , będą nowe , nie ma sprawy;)[/quote] Dzięki Anula, kochana z ciebie babeczka!
  6. [quote name='anula1959']A jesteś ty szorścinko jeszcze w schronie? Bo może już ktoś cię przytulił do serducha w swoim domeczku;)[/quote] No niestety, nie znalazł się nikt kto przytuliłby Aszkę...
  7. [quote name='anula1959']Rybciu, czy wystawić ponownie siostrzyczki na allegro ? A może przyjechali Państwo jednak z Wejherowa?[/quote] Nikt nie przyjechał.A póki siostry nie pojadą w długą drogę do Niemiec, można je ponownie wystawić.
  8. [quote name='dariaopole']hmmmm, ciekawe co sie z nia stało ???:shake: A nowej suni trzeba by było fotki zrobic no i nowy watek założyć.[/quote] Daria, w naszym schronisku nie można robić zdjęć i mamy z tym OGROMNE trudności !
  9. [quote name='Asiaczek']Łapa i Pyzunia pięknie pozuja na tej kaapce... Laleczki!!! pzdr.[/quote] Oj, Asiaczu chyba ci się wątki pomyliły ;) To jest Zuzia, a nie Łapa. W czwartek zaczęłyśmy walczyć z Zuzką o figurę. Zrobiłyśmy 8 km. Ja oczywiście na rowerku, Zuza galopem za mną, a wczoraj tylko 6, ale dużo się zatrzymywaliśmy, cykaliśmy zdjątka i rzucaliśmy kijki ;) Było wspaniale, wszystko w około robi się zielone, na drzewach widać już pąki rozwijających się roślinek. Niestety, standarowo, zaliczyliśmy też niemiłe przygody. Wczorajszy wypad= stresujący wypad. Żeby dostać się do wielkiego parku, w którym jeździmy, musimy przejechać przed dwa, malutkie. W tych malutkich puszczam Zuzę- by się wylatała i załatwiła. Wczoraj też ją puściłam. Pojechałam kawałek dalej, a Zuzka zaczęła się kręcić w kółko. Myślałam, że chce zrobić kupę po prostu. :oops: A na ziemi leżał sobie...martwy ptaszek w którym Zuza się "soczyście"wytarzała. Tak się na to napaliła, że miała w nosie moje wołanie. Musiałam tam podejść i odciągnąć ją od zwłok. Dobrze, że to były ułamki sekundy, bo miałabym niezłego smroda. Przy obroży miała białe piórka :roll: Mówię wam, co za pies. Potem spadł mi łańcuch. Musiałam go założyć, przy czym całe ręce miałam w smole. Kiedy w końcu dojechałyśmy do wielkiego parku, spotkałyśmy, tak jak zazwyczaj mnóstwo psów. Był to dość duży kundelek, jamnik, niespełna roczny podhalan, bullek, czarno-biały dziadziuś i...bullmastiff. Przejeżdżałyśmy z Zuzą , patrzę, a przed nami idzie bullmastiff bez smyczy ( moja też bez smyczy ). Nie wiedziałam czy to pies czy suka, więc przeszłam na drugą stronę, bowiem byłam przy mostku. Kiedy przeszłyśmy, Zuza chciała się napić, więc zeszła do " DZIKUSKI " ( rzeczka ) . A bullmastiff stał z drugiej strony i ciekawsko się przyglądał. W dalszym ciągu nie znałam jego płci. Nagle, ku mojemu zdziwieniu, bullmastiff przeszedł sobie po mostku. Ja już w panice, chciałam zwiewać z Zuzką ( a wiadomo czy to nie suka ? ) , ale patrzę że to pies- ulżyło mi. Zuzka znieruchomiała i najerzyła się. Kiedy bullmastiff chciał ją powąchać, wcisnęła ogon między nogi i z piskiem ( mimo tego, że oczywiście nic jej nie zrobił ) uciekła. Panikara. Właściciel bullmastifa przyszedł i wziął go. Pojechałyśmy z Zuzą po nieznanej ścieżce. Strasznej ścieżce. Z lewej strony jakiś stary cmentarz, z prawej rzeka, a na dróżce KOLEJNY martwy ptak. Tym razem czarny . Krzyknęłam na Zuzkę, bo chciała go obwąchiwać i przybiegła. Kochane suczysko. Fotki ze spacerku: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1821/80775198wu1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/2896/21273665wy8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7545/40432600nw0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/4079/87509643ky4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6820/31476904lj0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/2529/46945919sv4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/7822/80771650nh3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/7232/68272258qv4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/2282/10ds0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/377/16hg0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/4492/11kr5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/7885/15nk6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7898/14bs9.jpg[/IMG][/URL] Dzisiaj byliśmy nad Zalewem Wiślanym. Zuza polowała na ... zaskrońce. Ale zdjęcia dodam później, narazie nie mam ich zgranych na komputer. Pozdrawiam.
  10. Okazało się, że Tunia nie jest w ciąży. Ma po prostu inną budowę ciała, jest nieco krótsza i szersza w klatce piersiowej. Była badana przez weta, odpchlona i mówił, że nie daje się poznać nic, co wskazywałoby ciążę.
  11. [quote name='wanda szostek'][B]Niestety dom w Raciborzu spalił się. Pani poczuła się wystawiona do wiatru.[/B] [B]Mam jednak pewien pomysł na szukanie domu dla małej, ale potrzebna pomoc. Jeżeli ktoś chętny do pomocy i ma skypa , to proszę o kontakt (wilga2006)[/B][/quote] Ja Skype nie używam, moje słuchawki wysiadają. Ale na GG się odezwałam, mam nadzieję , że przeczytasz. Basia rozmawiała z jakimś chłopakiem, który szuka do domu swojej mamy jakiegoś małego, rasowego pieska. Może Koka? Baśka ją zaproponuje i sprawdzi domek, w razie czego. A na ciebie Wandziu czekam, odpowiedz mi na GG, jeśli nie sprawi ci to problemu. A jakby coś- to pisz PW i przedstaw mi swój plan
  12. [quote name='LALUNA']Czyli co, Lula już zabrana ze schronu?[/quote] Właśnie oto się rozchodzi- nie. :-( Coolydiana się nie odzywa, napisałam do niej na GG. Mam nadzieję, że nikt się nie rozmyślił, niech wezmą choć jednego psa, a będę szczęśliwa. Narazie Lula w dalszym ciągu szuka domu, zakończymy ten wątek dopiero, kiedy zostanie zabrana do Coolydiany.
  13. Dzięki Anula, ale widzę, że akucje zaczynają gasnąć ? :(
  14. Przepraszam, że nie zaglądałam na ten wątek. Identyczny jest na ZAPRZĘGOWYCH! Cholera zaginął mi wątek! Pies jest młody ma ok.1 roku. Oddał go właściciel ze względu na alergię dziecka i podobno ugryzł kiedyś jakiegoś stróża który był pod wpływem alkoholu. Na mnie buczał, ale zębów nie pokazywał.
  15. Dziewczyna pojechała po nią po raz drugi... Już jej nie było. Nie wiadomo co z nią. Może znalazła dom. Tylko jaki dom? Może była na coś chora i umarła? Może została uśpiona? Boże, Boże...:( Za to mamy drugą amstaffkę białą pręgowaną z 5 maluchów. Dwa zabieramy od razu po świętach...
  16. Basiu, twarda z ciebie kobitka i wierzę że dasz sobie radę. Pamiętaj, że na mnie zawsze możesz liczyć, nie mieszkamy od siebie tak daleko. W razie czego zobowiązuję się do znalezienia jej domku, zgoda? Całusy!
  17. [quote name='anula1959']Podnoszę , śliczna psina szuka domku![/quote] Anula, czy te zdjęcia które skonstruowałam są dobre? Umieściłaś je na Allegro ?
  18. [QUOTE][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/2389/czokozioelooq2.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] ...dlaczego odchodzisz?... ...Tak bardzo chcę kochać...
  19. [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5862/untitled1ij0.jpg[/IMG] [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/9379/jjjaaawp7.jpg[/IMG] Wykonała : Justyś . Monika, jeśli chcesz, mogę ci pomóc w wstawianiu z hiperłączem, odezwij się na GG jakby co.
  20. Coolydiana chce ją wziąść do siebie na tymczas. Mówi, że 100% znajdzie jej dom w krótkim czasie. Myśli też by zabrać Melisę i dwie siostry, Afrykę i Azję. Teraz rozmyśla nad transportem i kilkudniowym tymczasem dla suczek, bowiem przed wyjazdem do Niemiec będę już wysterylizowane.
  21. Wczoraj pojechała po nią dziewczyna, która nie przyszła na umówione spotkanie. Pojechała o 16 i mimo tego, że schron otwarty do 17, to jej nie wpuścili. Ma pojechać dzisiaj. Zobaczymy co z tego wyniknie. Suczka mieszkałaby w domu z ogrodem u chłopaka tej dziewczyny...
  22. Czy ktoś cię zauważy, mała Kokolinko ?
  23. Dziewczyny zrobiły ci jeszcze takie cudo: [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/2531/fdsfdsfdssw7.jpg[/IMG]
  24. A u nas w Elblągu wysyp kleszczy! Weterynarze ostrzegają, że jest plaga. Pies forumowej Gonitwy i mojej dobrej koleżanki w realu ma boreliozę i cieniutko z nim :( Moje suczki zabezpieczone Frontline. Wczoraj zakrapiane, no ale przed tem z głowy Pyzy wyciągneliśmy wielkiego kleszczuna. Mam nadzieję, że nic nam się nie przytrafi. W zeszłe wakacje kupiłam Zuzi obróżkę przeciwkleszczową ( wyjechaliśmy nad jezioro, mieliśmy domek w lesie ) i po kilku godzinach po prostu się... zerwała !
×
×
  • Create New...