-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
[QUOTE][IMG]http://images1.fotosik.pl/319/c5edad897afc1065.jpg[/IMG][/QUOTE] Super zdjęcie, świetna modelka. Sashka jest cudowna, czy jeździcie z nią na wystawy? Genialne zdjęcia. Zapraszam do nas, dzisiaj również dodałam mnóstwo zdjęć.
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='KarolinaS.'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7898/14bs9.jpg[/IMG][/URL] To jest najlepsze :D :D :D[/quote] Pies- struś. Witaj Marzenno! Kilka zdjęć robionych gorszym aparatem z nad Zalewu ( jutro razem z beaglowym spacerkiem dodam zdjęcia z lepszego aparatu ) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/4317/12686171tc6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/5424/92669874rh6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/8395/94356918gy8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/6159/81580295bh8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/9846/41259415eb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/334/29648410rp6.jpg[/IMG][/URL] -
Czyli co teraz? Jak to w końcu jest? Było na Michała 205 zł Wykup ze schroniska 100zł Zostaje 105 zł. Kastracja 50 zł Zostaje 55 zł Ja mam jeszcze w domu 40 zł Łącznie 95 zł pozostało. Dogomaniacy, na co wpłacić ?
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Łapa i Pyzunia pięknie pozuja na tej kaapce... Laleczki!!! pzdr.[/quote] Oj, Asiaczu chyba ci się wątki pomyliły ;) To jest Zuzia, a nie Łapa. W czwartek zaczęłyśmy walczyć z Zuzką o figurę. Zrobiłyśmy 8 km. Ja oczywiście na rowerku, Zuza galopem za mną, a wczoraj tylko 6, ale dużo się zatrzymywaliśmy, cykaliśmy zdjątka i rzucaliśmy kijki ;) Było wspaniale, wszystko w około robi się zielone, na drzewach widać już pąki rozwijających się roślinek. Niestety, standarowo, zaliczyliśmy też niemiłe przygody. Wczorajszy wypad= stresujący wypad. Żeby dostać się do wielkiego parku, w którym jeździmy, musimy przejechać przed dwa, malutkie. W tych malutkich puszczam Zuzę- by się wylatała i załatwiła. Wczoraj też ją puściłam. Pojechałam kawałek dalej, a Zuzka zaczęła się kręcić w kółko. Myślałam, że chce zrobić kupę po prostu. :oops: A na ziemi leżał sobie...martwy ptaszek w którym Zuza się "soczyście"wytarzała. Tak się na to napaliła, że miała w nosie moje wołanie. Musiałam tam podejść i odciągnąć ją od zwłok. Dobrze, że to były ułamki sekundy, bo miałabym niezłego smroda. Przy obroży miała białe piórka :roll: Mówię wam, co za pies. Potem spadł mi łańcuch. Musiałam go założyć, przy czym całe ręce miałam w smole. Kiedy w końcu dojechałyśmy do wielkiego parku, spotkałyśmy, tak jak zazwyczaj mnóstwo psów. Był to dość duży kundelek, jamnik, niespełna roczny podhalan, bullek, czarno-biały dziadziuś i...bullmastiff. Przejeżdżałyśmy z Zuzą , patrzę, a przed nami idzie bullmastiff bez smyczy ( moja też bez smyczy ). Nie wiedziałam czy to pies czy suka, więc przeszłam na drugą stronę, bowiem byłam przy mostku. Kiedy przeszłyśmy, Zuza chciała się napić, więc zeszła do " DZIKUSKI " ( rzeczka ) . A bullmastiff stał z drugiej strony i ciekawsko się przyglądał. W dalszym ciągu nie znałam jego płci. Nagle, ku mojemu zdziwieniu, bullmastiff przeszedł sobie po mostku. Ja już w panice, chciałam zwiewać z Zuzką ( a wiadomo czy to nie suka ? ) , ale patrzę że to pies- ulżyło mi. Zuzka znieruchomiała i najerzyła się. Kiedy bullmastiff chciał ją powąchać, wcisnęła ogon między nogi i z piskiem ( mimo tego, że oczywiście nic jej nie zrobił ) uciekła. Panikara. Właściciel bullmastifa przyszedł i wziął go. Pojechałyśmy z Zuzą po nieznanej ścieżce. Strasznej ścieżce. Z lewej strony jakiś stary cmentarz, z prawej rzeka, a na dróżce KOLEJNY martwy ptak. Tym razem czarny . Krzyknęłam na Zuzkę, bo chciała go obwąchiwać i przybiegła. Kochane suczysko. Fotki ze spacerku: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1821/80775198wu1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/2896/21273665wy8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7545/40432600nw0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/4079/87509643ky4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6820/31476904lj0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/2529/46945919sv4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/7822/80771650nh3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/7232/68272258qv4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/2282/10ds0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/377/16hg0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/4492/11kr5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/7885/15nk6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7898/14bs9.jpg[/IMG][/URL] Dzisiaj byliśmy nad Zalewem Wiślanym. Zuza polowała na ... zaskrońce. Ale zdjęcia dodam później, narazie nie mam ich zgranych na komputer. Pozdrawiam. -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek'][B]Niestety dom w Raciborzu spalił się. Pani poczuła się wystawiona do wiatru.[/B] [B]Mam jednak pewien pomysł na szukanie domu dla małej, ale potrzebna pomoc. Jeżeli ktoś chętny do pomocy i ma skypa , to proszę o kontakt (wilga2006)[/B][/quote] Ja Skype nie używam, moje słuchawki wysiadają. Ale na GG się odezwałam, mam nadzieję , że przeczytasz. Basia rozmawiała z jakimś chłopakiem, który szuka do domu swojej mamy jakiegoś małego, rasowego pieska. Może Koka? Baśka ją zaproponuje i sprawdzi domek, w razie czego. A na ciebie Wandziu czekam, odpowiedz mi na GG, jeśli nie sprawi ci to problemu. A jakby coś- to pisz PW i przedstaw mi swój plan -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='LALUNA']Czyli co, Lula już zabrana ze schronu?[/quote] Właśnie oto się rozchodzi- nie. :-( Coolydiana się nie odzywa, napisałam do niej na GG. Mam nadzieję, że nikt się nie rozmyślił, niech wezmą choć jednego psa, a będę szczęśliwa. Narazie Lula w dalszym ciągu szuka domu, zakończymy ten wątek dopiero, kiedy zostanie zabrana do Coolydiany. -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/2389/czokozioelooq2.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] ...dlaczego odchodzisz?... ...Tak bardzo chcę kochać... -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Coolydiana chce ją wziąść do siebie na tymczas. Mówi, że 100% znajdzie jej dom w krótkim czasie. Myśli też by zabrać Melisę i dwie siostry, Afrykę i Azję. Teraz rozmyśla nad transportem i kilkudniowym tymczasem dla suczek, bowiem przed wyjazdem do Niemiec będę już wysterylizowane. -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś cię zauważy, mała Kokolinko ? -
A u nas w Elblągu wysyp kleszczy! Weterynarze ostrzegają, że jest plaga. Pies forumowej Gonitwy i mojej dobrej koleżanki w realu ma boreliozę i cieniutko z nim :( Moje suczki zabezpieczone Frontline. Wczoraj zakrapiane, no ale przed tem z głowy Pyzy wyciągneliśmy wielkiego kleszczuna. Mam nadzieję, że nic nam się nie przytrafi. W zeszłe wakacje kupiłam Zuzi obróżkę przeciwkleszczową ( wyjechaliśmy nad jezioro, mieliśmy domek w lesie ) i po kilku godzinach po prostu się... zerwała !