Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Tengusia']Poprostu brak mi slow ...[/quote] Wcale się nie dziwię. W sobotę wszystko się wyjaśni.
  2. [quote name='LALUNA']No moze nie co godzinę, ale kilka razy dziennie napewno odwiedzamy wątek;)[/quote] No i chwała wam za to! :multi:
  3. Zrobiłam jakoś, ale nie wiem czy dobrze? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/5008/a1gs8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/976/a2pl5.jpg[/IMG][/URL]
  4. Ja też, chodź bez psa się tam wybieram. Czy trzeba płacić za wstęp , jeśli tak to ile? Dogomaniacy, musimy sobie uzgodnić jakiś charakterystyczny znak i rozpoznawać się na tej wystawie.
  5. [quote name='fizia']Oj nie ma za co:) Powoli mi to idzie, bo tak, jak pisałam nie miałam internetu, a dzisiejszy dzień taki zawalony, że tylko na chwilkę tu wpadłam zobaczyć co i jak:) ale jutro mam więcej wolnego, więc postaram się dodac jeszcze na gumtree.pl i kupiepsa.pl[/quote] Super, wielkie dzięki!
  6. Kasiu, pospiesz ludzi i powiedz im, ze taka księżniczka się już nie zdarzy, a jak nie wezmą jej teraz, to później nie będzie aktualna ;) No proszę, jakie zainteresowanie wątkiem!
  7. Nie wiem, czy wam się przyda. [U][URL]http://allegro.pl/item176036744_buda_dla_owczarka_niemieckiego.html[/URL][/U] [U][URL]http://allegro.pl/item176015693_ocieplona_ladna_buda_dla_psa_super_tanio.html[/URL][/U] [U][URL]http://allegro.pl/item177047856_buda_dla_pieska_w_stylu_zakopianskim_.html[/URL][/U] [URL="http://www.schronisko.net/adopcja4430.html"][/URL]
  8. [URL]http://www.schronisko.net/adopcja4430.html[/URL] O tym wiecie ?
  9. [quote name='Jotbe']A nie lepiej zapytać kierownictwo schroniska? Jesli będzie odpowiedź typu - nie bo, nie :razz: być może to tylko czyjeś widzimisię. Pytaliśmy... :shake:
  10. Proszę o odpowiedź, to dla nas niezmiernie ważne.
  11. [quote name='Tengusia'].................................[/quote] Co to ma znaczyć ?
  12. No, tylko niech ta robota szybko się decyduje, bo coś się dla Luli szykuje w Niemczech ;)
  13. [quote name='basia0607']Kastracja wstepnie umówiona na 23 marca.U Michała wszystko dobrze,poznaje swoich kręci na ich widok oberki.Szczeka najglosniej w całej okolicy. Zaprzyjażnil sie z sunią a ze starym onkiem schodzą sobie z drogi. Apetyt mu dopisuje .Obiecalam zrobic mu zdjęcia i lezy mi to na sumieniu. Biję sie w piesi i przyznaję do winy.Moze w tym nawale obowiazków z powolaniem Stowarzyszenia znajdę wolny czas i pojadę do Michała. Muszę znależc czas i pojechac ![/quote] W takim razie z niecierpliwością oczekuję fotek.
  14. [quote name='gkatarzynka']Mam pytanko: czy ktos potrafi stwierdzic czy Lula miala jakis kontakt z dziecmi i czy ewentualnie nie jest do nich wrogo nastawiona?? Chodzi mi o male dzieci (takie ok 2 latek)[/quote] Nie sprawdzimy tego, bo nie mamy żadnego dwuletniego dziecka pod ręką, które mogłoby wybrać się z nami do schroniska. Ale... Ona jest wyrazem gracji, delikatności i łagodności i szczerze mówiąc nie sądzę, by była wrogo nastawiona do małych dzieci. Jak z Krzywogłówką się udało ( owczarek niemiecki długowłosy, trochę narwana na początku , a teraz śpi z niespełna dwu letnią dziewczynką ) to z nią nie powinno być ŻADNEGO problemu
  15. [quote name='anula1959']Jak to Rybciu? Jest coś konkretnego na rzeczy?[/quote] Jedna z dziewczyn oferująca zagraniczne adopcje napisała do mnie no i... może coś się z tego wykluje ;)
  16. [quote name='anula1959']Dla dogomaniaków nie ma rzeczy niemożliwych![/quote] Naprawdę? :razz: A kto to taki czarodziej ? :razz: A tak naprawdę to myślę, że może cos by się znalazło!
  17. Czekoladowa Czekoladka czekoladowo prosi o dom!
  18. Avosette, a może coś dałoby się załatwić ?
  19. [quote name='fizia']Dałam Kikę jeszcze na gazeta.pl[/quote] Jak mogę ci się odwdzięczyć? Dziękuję !
×
×
  • Create New...