-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Do góry złotko! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Do góry złotko! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='LALUNA']No moze nie co godzinę, ale kilka razy dziennie napewno odwiedzamy wątek;)[/quote] No i chwała wam za to! :multi: -
Ja też, chodź bez psa się tam wybieram. Czy trzeba płacić za wstęp , jeśli tak to ile? Dogomaniacy, musimy sobie uzgodnić jakiś charakterystyczny znak i rozpoznawać się na tej wystawie.
-
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Oj nie ma za co:) Powoli mi to idzie, bo tak, jak pisałam nie miałam internetu, a dzisiejszy dzień taki zawalony, że tylko na chwilkę tu wpadłam zobaczyć co i jak:) ale jutro mam więcej wolnego, więc postaram się dodac jeszcze na gumtree.pl i kupiepsa.pl[/quote] Super, wielkie dzięki! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kasiu, pospiesz ludzi i powiedz im, ze taka księżniczka się już nie zdarzy, a jak nie wezmą jej teraz, to później nie będzie aktualna ;) No proszę, jakie zainteresowanie wątkiem! -
Nie wiem, czy wam się przyda. [U][URL]http://allegro.pl/item176036744_buda_dla_owczarka_niemieckiego.html[/URL][/U] [U][URL]http://allegro.pl/item176015693_ocieplona_ladna_buda_dla_psa_super_tanio.html[/URL][/U] [U][URL]http://allegro.pl/item177047856_buda_dla_pieska_w_stylu_zakopianskim_.html[/URL][/U] [URL="http://www.schronisko.net/adopcja4430.html"][/URL]
-
[quote name='Jotbe']A nie lepiej zapytać kierownictwo schroniska? Jesli będzie odpowiedź typu - nie bo, nie :razz: być może to tylko czyjeś widzimisię. Pytaliśmy... :shake:
-
Proszę o odpowiedź, to dla nas niezmiernie ważne.
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No, tylko niech ta robota szybko się decyduje, bo coś się dla Luli szykuje w Niemczech ;) -
Czekam na zdjęcia!
-
[quote name='basia0607']Kastracja wstepnie umówiona na 23 marca.U Michała wszystko dobrze,poznaje swoich kręci na ich widok oberki.Szczeka najglosniej w całej okolicy. Zaprzyjażnil sie z sunią a ze starym onkiem schodzą sobie z drogi. Apetyt mu dopisuje .Obiecalam zrobic mu zdjęcia i lezy mi to na sumieniu. Biję sie w piesi i przyznaję do winy.Moze w tym nawale obowiazków z powolaniem Stowarzyszenia znajdę wolny czas i pojadę do Michała. Muszę znależc czas i pojechac ![/quote] W takim razie z niecierpliwością oczekuję fotek.
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='gkatarzynka']Mam pytanko: czy ktos potrafi stwierdzic czy Lula miala jakis kontakt z dziecmi i czy ewentualnie nie jest do nich wrogo nastawiona?? Chodzi mi o male dzieci (takie ok 2 latek)[/quote] Nie sprawdzimy tego, bo nie mamy żadnego dwuletniego dziecka pod ręką, które mogłoby wybrać się z nami do schroniska. Ale... Ona jest wyrazem gracji, delikatności i łagodności i szczerze mówiąc nie sądzę, by była wrogo nastawiona do małych dzieci. Jak z Krzywogłówką się udało ( owczarek niemiecki długowłosy, trochę narwana na początku , a teraz śpi z niespełna dwu letnią dziewczynką ) to z nią nie powinno być ŻADNEGO problemu -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czekoladowa Czekoladka czekoladowo prosi o dom! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Dałam Kikę jeszcze na gazeta.pl[/quote] Jak mogę ci się odwdzięczyć? Dziękuję !