-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
[quote name='Gonitwa']niewiedziałam jej! rzeczywiście!!!! kurczę tylko ja niespecjalnie zwracałam uwagę...[/quote] Hmm, ja zwracałam uwagę na wszystkie wątkowe psy, a jej nie zauważyłam. No nic, pozostaje nam myśleć że trafiła do dobergo domu. No chyba, że się gdzieś ukryła, będziemy musiały przy najbliższej wizycie to sprawdzić.
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Koczkę się wykąpie, wyczesze i piękna będzie laleczka.... [/quote] Wszystko to było już mówione, niestety zdjęcia są dość nieaktualne, bo Koka jest wystrzyżona, jej oczy są w lepszym stanie, niestety na nic zdały się te argumenty. On na nią nie zasługuje. -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zastraszana Kika radośnie merda ogonkiem do każdego, kto podejdzie do bramy...Wszyscy ją omijają... Dlaczego ? -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jezu, Jezu- co się dzieje? Dlaczego nikt nie chce cudownej Czekoladki? Przecież to psie, przepiękne dziecko! Już nie urośnie, jest urocza i ma wspaniały charakter! -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka'][IMG]http://www.mfoto.pl/uploads/1104/hop1_40ee1.gif[/IMG][/quote] A skąd masz taki obrazeczek, Czarodziejko? Wyczarowałaś go ? Chłopak od Baśki Koki nie chce, bo... jest zaniedbana! Niech spada, oszołom jeden -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Narazie dalej jest w schronisku, zabierzemy ją NA PEWNO w jakąś sobotę, bo ten dzień odpowiada i mi, i osobom które miały by po nie przyjechać- niestety dokładnego terminu jeszcze nie znam,Coolydiana wciąż szuka transportu. Zresztą- zaraz do niej zagadam, może powie mi coś więcej ;) -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę Czekoladko! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Odezwała się Coolydiana. Pozostała kwestia transportu... Już coś myśli, UDA SIĘ ! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Odezwała się Coolydiana. Pozostała kwestia transportu... Już -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='anula1959']Panienka znów na allegro: [B][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=181422507"][COLOR=#0000ff]allegro.pl[/COLOR][/URL][/B][/quote] Dziękuję Anula, jesteś niezastąpiona! -
śmieszne lub straszne sytuacje z czworonogami
Rybc!a replied to Paulina14's topic in Wszystko o psach
[quote name='Paulina14']Spoko. Piesek na medl. Moja zaginiona suczka Colli jak weszła na schodzy do byłej przyjaciółki to potem nie zeszła, było tylko"łap mnie":crazyeye:[/quote] Paulina, Ania zadała ci pytanie- nie zauważyłaś ? [QUOTE]ANKA_89a ja mam pytanko do autorki tego tematu, czy Puszek nadal siedzi na podwórku przykuty do budy?[/QUOTE] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Monika i Shilla']Aniu zdjecia sa przecudowne,Twoje sunie sa wspaniale.szkoda ze ja jeszcze nie moge pochwalic sie moja Shilla.Shilla wlasnie oblizala ekran jak jej zdjecia pokazywalam,a Maciej jest zauroczony twoimi psiakami.pozdrowienia od nas wszystkich[/quote] Dziękuję za odwiedziny Moniko! Zapraszam częściej ! -
Moniko, jeśli chcesz zmień sobie też avatarek, będziesz miała komplet. Ja zaraz popatrzę, czy coś się dla ciebie jeszcze nie zrobiło ;) jest jeszcze coś dla ciebie: [IMG]http://images20.fotosik.pl/174/3ba982f6d2acf6b7.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/577/3ba982f6d2acf6b7ns3.jpg[/IMG]
-
[quote name='Tengusia']Nie mi to osadzac ale to co dzieje sie u was w schronie jakies dziwne strasznie sie wydaje ... i to ze nie mozna fotek robic, przeciez powinno im zalezec na znalezieniu domkow dla psiakow :???:[/quote] No niestety... A tym bardziej, że w regulaminie schroniska nie ma NIC co wskazywałoby na to, lub przedstawiałoby ten zakaz... :-(
-
[quote name='Poker']Rybciu,przepraszam,że wchodze nie na własciwy watek,ale chciałam powiedzieć ,że piesek,którego adoptowaliśmy w styczniu ze schroniska w Jeleniej Górze miewa się dobrze.Wybrał sobie mnie na pańcię,bo drugi schroniskowy wybrał sobie TZ na pancia.Zdjęcia wkleję na osobnym wątku w już w domu,bo w końcu nauczyłam się.Cieszę się razem z sunią Basi.[/quote] Poker, ja mam słabą pamięć- czy ja wam pomagałam w adopcji? :crazyeye: Widzisz, mimo młodego wieku trudno jest mi we wszystkim się połapać... Zdjęcia Tuni: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/893/pic02030bq5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/8347/pic02021jb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/254/pic02013wt0.jpg[/IMG][/URL] Tu Milka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3818/pic02031lj6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/8919/pic02027jm0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/5369/pic02028ld9.jpg[/IMG][/URL]
-
Imbirek-Sułtanek jest przecudowny! Sama rozkosz i słodysz. Cioteczko, grzecznie informuję że w naszej galerii są zdjęcia z nad Zalewu Wiślanego- a wiem, że bardzo takie lubisz. Pozdrawiam i przesyłam całusy.