Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Okej, zmieniłam. Zaraz poproszę supergogę, żeby zajrzała na ten wątek, wiem, że ona potrafi robić aukcje na Allegro, może znajdzie chwilkę i założy takową dla Majeczki ;)
  2. Matko Boska jaki bidok! Koniecznie trzeba go rozgłośnić, media to potęga http://ale.gratka.pl/ogloszenie/538419_czy_choroba_obrzydzajaca_bolka_musi.html Mam nadzieję, że jakaś dobra duszyczka która przeczyta ogłoszenie zlituje się nad Bolusiem i zapewni mu komfortowe warunki do końca jego dni... Jest cudowny, gdybym tylko mogła, przygarnęłabym go, takie psie spojrzenie, spojrzenie opuszczonego, samotnego psa bardzo mnie boli...
  3. Wiem, że już jest na Alegratce, ale ja dodałam ją na dogi- kto wie, może właśnie ktoś marzy o dogu, ale taki piesek jest dla niego nadzywczajniej w świecie zbyt duży ? [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/538417_moira_wyrzucona_przez_wlascicieli_nie.html[/URL]
  4. Wysłałam link do tego tematu Marcie, która czynnie udziela się i jest w fundacji Rottka, może ona coś zaradzi ;) Czekam na nowe zdjęcia, jeśli jest taka możliwość. Suczka jest piękna, ale strasznie ma smutny pycholek :(
  5. Co prawda nie Allegro, ale Alegratka. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/538415_maja_smutna_zalekniona_terierka_ona_juz.html[/URL] Gdyby coś nie pasowało w ogłoszeniu proszę napisać na PW, cierpię na sklerozę i mogę zapomnieć, że pisałam coś w tym wątku. Pozatym proszę mi na PW napisać adres do osoby, któta ewentualnie mogłaby przyjmować wiele telefonów w sprawie adopcji, na które niecierpliwie będziemy czekali- wierzę w to- Majka jest piękna !
  6. Łatunia zawitała także tutaj: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/538411_latka_uratowalismy_jej_zycie_dajmy_jej.html[/URL] To dzielna suczka, należy jej się najwspanialszy pod słońcem domek!
  7. O mój Boże, kolejny przepiękny pies ( zresztą który taki nie jest ? ) Dodałam go tu: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/538407_szukam_domu_dla_lapiego_spod_walbrzycha.html[/URL] Jest taki dostojny, jak dżentelmen...ideał... Te oczy, to spojrzenie, te pręgi... Jezu ! Przepiękny po prostu. I taka mordka cudna, do całowania. Mam nadzieję, że jakoś wspólnymi siłami znajdziemy odpowiedzialnego dla tego psiaka właściciela i wspólnie będziemy się cieszyć ich szczęściem.
  8. Dodałam malucha tutaj: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/538402_minidoberman_drops_vel_chappi_vel_chip.html[/URL] Na dobermanach, a co ;) Śliczny jest, uroczy, przepiękny. Idealny. Takie stworzonko do miziania, kochania i całowania. Jakby coś zmienić w ogłoszeniu to piszcie mi na PW, bo roztrzepana jestem i mogę zapomnieć , że pisałam w tym wątku.
  9. W razie czego, gdyby znalazł się jakiś zainteresowany, to z kim się kontaktować w jej sprawie? Proszę mi napisać na PW, jestem dosyć roztrzepana i mogę zapomnieć, że pisałam w tym wątku. Dodałam ją tu: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/538401_amstaffko_podobna_mloda_suczka_w.html[/URL]
  10. O mój jedyny Boże ! Jaka ona jest piękna! Dodałam ją na Alegratce http://ale.gratka.pl/ogloszenie/538400_elza_amstaffka_do_adopcji_w_gdyni.html Mam nadzieję , że szybko znajdzie dom.
  11. Teraz czekamy na cud ! Dino, który równie długo jest w schronisku, dzięki mojemu ogłoszeniu prawdopodobnie znalazł dom. Więc: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/538391_sliczny_czarny_dlugowlosy_bosek_juz_7.html[/URL] Czekam na ludzi , którzy go tam ujrzą. Jestem pod ogromnym wrażeniem, dodałam info o Dinusiu ok. 30 minut temu, a ok. 20 minut temu już odpowiedziała potencjalna nowa rodzina.
  12. Oj Neris,Neris ja ciągle to powtarzam, wspaniała z ciebie kobieta, kolejna psia duszyczka uratowana- dziękuję ci za twoje złote serduszko! Super akcja, psiak jest już bezpieczny. Wierzę w to, że szybciutko znajdzie domek. Osobiście prosiłabym tylko o zdjęcia, to pomogłoby w większej oglądalności ogłoszeń ;)
  13. Ojej, jaka ona śliczna! Te oczy... one najbardziej rozczulają mnie w psich schroniskowcach! One tak proszą, błagają o litość. Kaja to cudowna suczka, mam nadzieję że szybciutko znajdzie dom i zaufa człowiekowi.
  14. Pyza jest wyprowadzana na smyczy, została puszczona w klatce! Siedzi mi aktualnie na kolanach, a przed chwilą było malutkie starcie między dziewczynkami. Zuza spała na fotelu, przy którym siedział mój tato z Pyzą na kolanach. Chciał wstać, więc położył Pyzę koło Zuzy. A Zuzi się to nie spodobało i warczała na małą. Nic się nie stało, to było tylko takie zastraszenie. No cóż, Zuza jest u siebie, w końcu to ona tu rządzi... A pozatym, to ruda ma znowu rozwaloną łapę. Przy dzisiejszym spacerku stanęła prawdopodobnie na szkło... Troszkę krwi poleciało, ale mamusia (ja) ucałowała syrkę i już nic nie boli ;)
  15. Ja również wysłałam, to dla mnie bezsensowy pomysł , a ten serial dużo dla mnie straci, jeśli naprawdę ten epizod ukaże się na ekranach naszych telewizorów.
  16. Dziewczyny, słyszałyście wczoraj w radiu o 7 miesięcznej dobermance? Nie wiem niestety z jakiego miasta, bo o tym nie wspomnieli ( albo nie usłyszałam ). Właściciel przyprowadził ją do schroniska, mała miała połamane żebra, krwawe rany, pysk sklejony taśmą klejącą - ten człowiek oddał ją bo " ręce go bolały od bicia ". Dostał 45 dni więzienia i 3 letni zakaz posiadania jakiegokolwiek zwierzęcia... Sunia znalazła już swoją nową rodzinę.
  17. Neris, u ciebie same "psiowe" przygody. Trzymam kciuki z całego serca, jesteś kobietą o wielkim sercu wierzę, że uda ci się go zwabić. Constancja, to cudownie, że udało ci się znaleźć dla niego miejscówkę. Teraz pozostała tylko sprawa złapania psa. Neris wylogowała się z Dogo, może coś się dzieje? No nic, nie gderajmy, poczekajmy na Neris.
  18. [quote name='marzenna79'][B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=magenta]Ojejku, dobrze,że nic się nie stało Zuzce...:shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [/quote] Zuzce? Zuza nie brała udziału w tej akcji ! :lol: Od wczoraj zauważyłam, że Zuza i Pyza coraz lepiej się dogadują. Ciągle skaczą i wariują po całym domu. Dzisiaj skozłowały mi całe łóżko, łóżko rodziców, dywan był ułożony w harmonijkę, a posłanko Zuzy? Już nie wspominam :shake: Miło tak popatrzyć jak się bawią. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/9489/dsc05937wm8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/9366/dsc05950bf5.jpg[/IMG][/URL]
  19. Czy zajączek przyniesie Kokuni domek ?
  20. [quote name='fizia']Może Zajączek wielkanocny przyniesie Jej domek!![/quote] Byłoby miło ! Z niecierpliwością oczekujemy zajączka
  21. Dziękuję dziewczynki! Pyzulka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4725/pyzasiadok5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/7204/pyzausmiechfr6.jpg[/IMG][/URL] Tequilla: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/1224/tequillaze3.jpg[/IMG][/URL]
  22. Jeśli dalej poszukujecie tymczasu w Poznaniu na okres tygodnia to zwróćcie się również do innych poznaniaków czyli, np. Azir, bigos, Hakita, GoniaP, Kara_Tc, la_pegaza, Marta_i_Wika, Marysia_i_gonczy, mrowa23, supergoga, silky, Taura- to wszyscy poznaniacy, których kojarzę.
  23. [QUOTE][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/207/d1191466ab6d8b3b.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Uroczy! Nie wierzę, że przez tyle czasu nie znalazł domu! Zaraz dodam go na Alegratce, wiem że to nie dużo- ale grosz do grosza i będzie kokosza ;) Jest piękny, naprawdę. U was w schronie są wolontariusze, prawda? Może dałoby się z niego zrobić gwiazdę schronu? Kąpiel, strzyżenie, czesanko- wszystko w zakresie wolontariackim ? Jeśli to niemożliwe, to nie obrażajcie się- znam doskonale tę sytuację, ja u siebie w mieście nie mogę zrobić nic , nawet zdjęć.
  24. Powiedźcie mi, co z nim ? Jak on się teraz czuje? Przepraszam, że nie przeczytałam całego wątku, ale wystarczyło mi obejrzenie zdjęć.
×
×
  • Create New...