-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Matko Boska jaki bidok! Koniecznie trzeba go rozgłośnić, media to potęga http://ale.gratka.pl/ogloszenie/538419_czy_choroba_obrzydzajaca_bolka_musi.html Mam nadzieję, że jakaś dobra duszyczka która przeczyta ogłoszenie zlituje się nad Bolusiem i zapewni mu komfortowe warunki do końca jego dni... Jest cudowny, gdybym tylko mogła, przygarnęłabym go, takie psie spojrzenie, spojrzenie opuszczonego, samotnego psa bardzo mnie boli...
-
Moira śliczny "mini dog" MA NOWY DOMEK!! :D DZIĘKUJEMY!!
Rybc!a replied to BosiaB_86's topic in Już w nowym domu
Wiem, że już jest na Alegratce, ale ja dodałam ją na dogi- kto wie, może właśnie ktoś marzy o dogu, ale taki piesek jest dla niego nadzywczajniej w świecie zbyt duży ? [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/538417_moira_wyrzucona_przez_wlascicieli_nie.html[/URL] -
Co prawda nie Allegro, ale Alegratka. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/538415_maja_smutna_zalekniona_terierka_ona_juz.html[/URL] Gdyby coś nie pasowało w ogłoszeniu proszę napisać na PW, cierpię na sklerozę i mogę zapomnieć, że pisałam coś w tym wątku. Pozatym proszę mi na PW napisać adres do osoby, któta ewentualnie mogłaby przyjmować wiele telefonów w sprawie adopcji, na które niecierpliwie będziemy czekali- wierzę w to- Majka jest piękna !
-
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
Rybc!a replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Łatunia zawitała także tutaj: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/538411_latka_uratowalismy_jej_zycie_dajmy_jej.html[/URL] To dzielna suczka, należy jej się najwspanialszy pod słońcem domek! -
Historia pięknego ŁAPIEGO, który znalazł nowy dom.
Rybc!a replied to Przemas's topic in Już w nowym domu
O mój Boże, kolejny przepiękny pies ( zresztą który taki nie jest ? ) Dodałam go tu: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/538407_szukam_domu_dla_lapiego_spod_walbrzycha.html[/URL] Jest taki dostojny, jak dżentelmen...ideał... Te oczy, to spojrzenie, te pręgi... Jezu ! Przepiękny po prostu. I taka mordka cudna, do całowania. Mam nadzieję, że jakoś wspólnymi siłami znajdziemy odpowiedzialnego dla tego psiaka właściciela i wspólnie będziemy się cieszyć ich szczęściem. -
Dodałam malucha tutaj: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/538402_minidoberman_drops_vel_chappi_vel_chip.html[/URL] Na dobermanach, a co ;) Śliczny jest, uroczy, przepiękny. Idealny. Takie stworzonko do miziania, kochania i całowania. Jakby coś zmienić w ogłoszeniu to piszcie mi na PW, bo roztrzepana jestem i mogę zapomnieć , że pisałam w tym wątku.
-
Fiona amstafka z cieszyńskiego schroniska na razie w DT
Rybc!a replied to Dea's topic in Już w nowym domu
W razie czego, gdyby znalazł się jakiś zainteresowany, to z kim się kontaktować w jej sprawie? Proszę mi napisać na PW, jestem dosyć roztrzepana i mogę zapomnieć, że pisałam w tym wątku. Dodałam ją tu: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/538401_amstaffko_podobna_mloda_suczka_w.html[/URL] -
Teraz czekamy na cud ! Dino, który równie długo jest w schronisku, dzięki mojemu ogłoszeniu prawdopodobnie znalazł dom. Więc: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/538391_sliczny_czarny_dlugowlosy_bosek_juz_7.html[/URL] Czekam na ludzi , którzy go tam ujrzą. Jestem pod ogromnym wrażeniem, dodałam info o Dinusiu ok. 30 minut temu, a ok. 20 minut temu już odpowiedziała potencjalna nowa rodzina.
-
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
Rybc!a replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Oj Neris,Neris ja ciągle to powtarzam, wspaniała z ciebie kobieta, kolejna psia duszyczka uratowana- dziękuję ci za twoje złote serduszko! Super akcja, psiak jest już bezpieczny. Wierzę w to, że szybciutko znajdzie domek. Osobiście prosiłabym tylko o zdjęcia, to pomogłoby w większej oglądalności ogłoszeń ;) -
Trzykolorowa Kaja po operacji odeszła za TM [*]
Rybc!a replied to Agnieszka Co.'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ojej, jaka ona śliczna! Te oczy... one najbardziej rozczulają mnie w psich schroniskowcach! One tak proszą, błagają o litość. Kaja to cudowna suczka, mam nadzieję że szybciutko znajdzie dom i zaufa człowiekowi. -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Pyza jest wyprowadzana na smyczy, została puszczona w klatce! Siedzi mi aktualnie na kolanach, a przed chwilą było malutkie starcie między dziewczynkami. Zuza spała na fotelu, przy którym siedział mój tato z Pyzą na kolanach. Chciał wstać, więc położył Pyzę koło Zuzy. A Zuzi się to nie spodobało i warczała na małą. Nic się nie stało, to było tylko takie zastraszenie. No cóż, Zuza jest u siebie, w końcu to ona tu rządzi... A pozatym, to ruda ma znowu rozwaloną łapę. Przy dzisiejszym spacerku stanęła prawdopodobnie na szkło... Troszkę krwi poleciało, ale mamusia (ja) ucałowała syrkę i już nic nie boli ;) -
Ja również wysłałam, to dla mnie bezsensowy pomysł , a ten serial dużo dla mnie straci, jeśli naprawdę ten epizod ukaże się na ekranach naszych telewizorów.
-
Dziewczyny, słyszałyście wczoraj w radiu o 7 miesięcznej dobermance? Nie wiem niestety z jakiego miasta, bo o tym nie wspomnieli ( albo nie usłyszałam ). Właściciel przyprowadził ją do schroniska, mała miała połamane żebra, krwawe rany, pysk sklejony taśmą klejącą - ten człowiek oddał ją bo " ręce go bolały od bicia ". Dostał 45 dni więzienia i 3 letni zakaz posiadania jakiegokolwiek zwierzęcia... Sunia znalazła już swoją nową rodzinę.
-
Pobity husky pod sklepem w Czarnowie. HAPPY END!!!!!
Rybc!a replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Neris, u ciebie same "psiowe" przygody. Trzymam kciuki z całego serca, jesteś kobietą o wielkim sercu wierzę, że uda ci się go zwabić. Constancja, to cudownie, że udało ci się znaleźć dla niego miejscówkę. Teraz pozostała tylko sprawa złapania psa. Neris wylogowała się z Dogo, może coś się dzieje? No nic, nie gderajmy, poczekajmy na Neris. -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='marzenna79'][B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=magenta]Ojejku, dobrze,że nic się nie stało Zuzce...:shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [/quote] Zuzce? Zuza nie brała udziału w tej akcji ! :lol: Od wczoraj zauważyłam, że Zuza i Pyza coraz lepiej się dogadują. Ciągle skaczą i wariują po całym domu. Dzisiaj skozłowały mi całe łóżko, łóżko rodziców, dywan był ułożony w harmonijkę, a posłanko Zuzy? Już nie wspominam :shake: Miło tak popatrzyć jak się bawią. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/9489/dsc05937wm8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/9366/dsc05950bf5.jpg[/IMG][/URL] -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy zajączek przyniesie Kokuni domek ? -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę Kokuniu! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Może Zajączek wielkanocny przyniesie Jej domek!![/quote] Byłoby miło ! Z niecierpliwością oczekujemy zajączka -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Dziękuję dziewczynki! Pyzulka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4725/pyzasiadok5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/7204/pyzausmiechfr6.jpg[/IMG][/URL] Tequilla: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/1224/tequillaze3.jpg[/IMG][/URL] -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
Rybc!a replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Jeśli dalej poszukujecie tymczasu w Poznaniu na okres tygodnia to zwróćcie się również do innych poznaniaków czyli, np. Azir, bigos, Hakita, GoniaP, Kara_Tc, la_pegaza, Marta_i_Wika, Marysia_i_gonczy, mrowa23, supergoga, silky, Taura- to wszyscy poznaniacy, których kojarzę. -
[QUOTE][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/207/d1191466ab6d8b3b.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Uroczy! Nie wierzę, że przez tyle czasu nie znalazł domu! Zaraz dodam go na Alegratce, wiem że to nie dużo- ale grosz do grosza i będzie kokosza ;) Jest piękny, naprawdę. U was w schronie są wolontariusze, prawda? Może dałoby się z niego zrobić gwiazdę schronu? Kąpiel, strzyżenie, czesanko- wszystko w zakresie wolontariackim ? Jeśli to niemożliwe, to nie obrażajcie się- znam doskonale tę sytuację, ja u siebie w mieście nie mogę zrobić nic , nawet zdjęć.