-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='marzenna79'][I][SIZE=4][COLOR=sienna]Czekamy,Rybc!u, czekamy na foteczki naszej Zuzeczki.:loveu::loveu: Jak tam pazurek Zuzy??????? :roll:[/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][COLOR=sienna][COLOR=lightblue][SIZE=3]Rybcia, jak Ty masz na imię??? Powiesz mi ???[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/I][SIZE=4][COLOR=sienna] [I][SIZE=4][COLOR=sienna][COLOR=sienna]Pozdrawiam.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/I][COLOR=sienna] [/COLOR][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/7273/dalmarzennyzh1.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=sienna] [/COLOR][/SIZE][/quote] O tym pazurku już zapomnieliśmy wszyscy. Ładnie się zarósł, Zuza nie odczuwa bólu, a to jest najważniejsze.A na grillu było fajnie. Zuza z Pyzą ciągle się bawiły i skakały za kijkami. Zuza zepsuła zabawkę Pyzy. Ale to nic, kupi się nową. Oby dwie dostały kawałek kiełbaski. Potem jak wracałyśmy i siedziały w bagażniku to było starcie, bo się Pyza Zuzi sprzeciwiła i prawie się pożarły.Nic się nie stało, Zuza pokazała kto rządzi. Zdjęcia z wczorajszego wypadu na działkę: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5633/52418958rm6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5176/dsc05581xs2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3016/dsc05602vj0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2079/dsc05601au3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/8371/dsc05610sl7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/5632/dsc05613ef4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/2282/dsc05643ry8.jpg[/IMG][/URL] -
Może jakieś zdjęcia księżniczki ?
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Obiecuję jutro rano dodać zdjęcia z dzisiejszego grilla na działce, no chyba że nie zdąrzę, to dodam po południu razem z jutrzejszym beaglowym spacerkiem. -
Z niecierpliwością czekamy na wieści.
-
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czekoladka dalej w schronie...Szczerze mówiąc myślałam, że dzisiaj jej już nie będzie. Biedactwo dzieciństwo musi spędzać w schronisku. -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isabel']Taka ładna sunia...[/quote] ...i na dodatek ciągle w schronie :placz: -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W takim razie czekamy na ostateczną decyzję rodziny z Lublina. A co z transportem ? To jest ponad 380km w jedną stronę... -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']Do czekającego domku w Raciborzu nie pojedzie Maciupek z Pabianic. Muszę dzisiaj państwo o tym poinformować. Chcę przedstawić im kilka innych propozycji. Z reguły wiem, że zwykle dom nie decyduje się na innego pieska, ale może? Dom jest bardzo daleko, ale jeżeli to Was zainteresuje to niech ktoś zbierze o niej szczegółowe informacje i w miarę dokładny opis i mi podrzuci . Kontakt gg lub Skype ( nie będę cały czas przy Kampie)[/quote] Oczywiście, jestem za. Ale trzeba myśleć i dumać jak załatwimy transport, a to już jest niemały problem. Kawał drogi, nie ma co. Opis suczki: Cocker spanielka ( trochę mniejsza ) obstrzyżona, nie stara mniej więcej 2 lata, przyjazna i łagodna. Toleruje inne suki, jest raczej uległa. Coś jeszcze mam dodać ? Jakieś info ? Byłam dzisiaj w schronie. Widziałam ją. -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A ten roczny dzidziuś jaki jest? Spokojny czy wszędzie go pełno ? -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1348/86257873yw8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/8097/17393168fy6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5981/34254155ph2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2557/49933396kt2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/4710/26097065mm6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8448/42111848wg2.jpg[/IMG][/URL] To są zdjęcia z czwartkowego spaceru i Pyza w domu. -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No właśnie i co teraz? Napisałam do dziewczyny z Niemiec, że Lula prawdopodobnie będzie mieć dom. -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czekolada na zimowe, wiosenne, jesienne i letnie dni się przypomina! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Narazie czekam na odpowiedź dziewczyny z Niemiec. -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Do góry złotko!