Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='basiagk']Ja tylko sie pytam. Na hotel można jakąś zbiórkę zrobic. to jest tylko moja sugestia.:oops:[/quote] Wcale nie mówię , że sugestia jest zła, bo jest dobra, ale nie ma kasy, a po drugie w Elblągu nie ma warunków ( no chyba że oddamy ją do hotelu który jest gorszy niż schron ? ).
  2. Aszka w górę. Moje maleństwo zostało przeze mnie wczoraj pomiziane.
  3. [quote name='basiagk']A na hotel nie ma szans?[/quote] Za co i gdzie?
  4. [quote name='marzenna79'][I][SIZE=4][COLOR=sienna]Czekamy,Rybc!u, czekamy na foteczki naszej Zuzeczki.:loveu::loveu: Jak tam pazurek Zuzy??????? :roll:[/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][COLOR=sienna][COLOR=lightblue][SIZE=3]Rybcia, jak Ty masz na imię??? Powiesz mi ???[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/I][SIZE=4][COLOR=sienna] [I][SIZE=4][COLOR=sienna][COLOR=sienna]Pozdrawiam.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/I][COLOR=sienna] [/COLOR][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/7273/dalmarzennyzh1.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=sienna] [/COLOR][/SIZE][/quote] O tym pazurku już zapomnieliśmy wszyscy. Ładnie się zarósł, Zuza nie odczuwa bólu, a to jest najważniejsze.A na grillu było fajnie. Zuza z Pyzą ciągle się bawiły i skakały za kijkami. Zuza zepsuła zabawkę Pyzy. Ale to nic, kupi się nową. Oby dwie dostały kawałek kiełbaski. Potem jak wracałyśmy i siedziały w bagażniku to było starcie, bo się Pyza Zuzi sprzeciwiła i prawie się pożarły.Nic się nie stało, Zuza pokazała kto rządzi. Zdjęcia z wczorajszego wypadu na działkę: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5633/52418958rm6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5176/dsc05581xs2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3016/dsc05602vj0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2079/dsc05601au3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/8371/dsc05610sl7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/5632/dsc05613ef4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/2282/dsc05643ry8.jpg[/IMG][/URL]
  5. Może jakieś zdjęcia księżniczki ?
  6. [quote name='Tengusia']kamien z serducha ... podnosze nasza bidulke :laola:[/quote] Pod względem szczeniaków kamień z serducha spadł, ale jak ją dzisiaj zobaczyłam, to serce mi stanęło. Ona bardzo pilnie potrzebuje jakiejkolwiek pomocy!
  7. Obiecuję jutro rano dodać zdjęcia z dzisiejszego grilla na działce, no chyba że nie zdąrzę, to dodam po południu razem z jutrzejszym beaglowym spacerkiem.
  8. Z niecierpliwością czekamy na wieści.
  9. Czekoladka dalej w schronie...Szczerze mówiąc myślałam, że dzisiaj jej już nie będzie. Biedactwo dzieciństwo musi spędzać w schronisku.
  10. [quote name='Isabel']Taka ładna sunia...[/quote] ...i na dodatek ciągle w schronie :placz:
  11. W takim razie czekamy na ostateczną decyzję rodziny z Lublina. A co z transportem ? To jest ponad 380km w jedną stronę...
  12. Wyjaśniło się. Suka nie była szczenna, ma małe sutki, nie jest wychudzona, szczeniaków nie widać. Ale ma depresję i wcale nie przesadzam. To jest pies który najpilniej poszukuje domu ( z całego schroniska ).
  13. [quote name='wanda szostek']Do czekającego domku w Raciborzu nie pojedzie Maciupek z Pabianic. Muszę dzisiaj państwo o tym poinformować. Chcę przedstawić im kilka innych propozycji. Z reguły wiem, że zwykle dom nie decyduje się na innego pieska, ale może? Dom jest bardzo daleko, ale jeżeli to Was zainteresuje to niech ktoś zbierze o niej szczegółowe informacje i w miarę dokładny opis i mi podrzuci . Kontakt gg lub Skype ( nie będę cały czas przy Kampie)[/quote] Oczywiście, jestem za. Ale trzeba myśleć i dumać jak załatwimy transport, a to już jest niemały problem. Kawał drogi, nie ma co. Opis suczki: Cocker spanielka ( trochę mniejsza ) obstrzyżona, nie stara mniej więcej 2 lata, przyjazna i łagodna. Toleruje inne suki, jest raczej uległa. Coś jeszcze mam dodać ? Jakieś info ? Byłam dzisiaj w schronie. Widziałam ją.
  14. A ten roczny dzidziuś jaki jest? Spokojny czy wszędzie go pełno ?
  15. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1348/86257873yw8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/8097/17393168fy6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5981/34254155ph2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2557/49933396kt2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/4710/26097065mm6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8448/42111848wg2.jpg[/IMG][/URL] To są zdjęcia z czwartkowego spaceru i Pyza w domu.
  16. No właśnie i co teraz? Napisałam do dziewczyny z Niemiec, że Lula prawdopodobnie będzie mieć dom.
  17. Czekolada na zimowe, wiosenne, jesienne i letnie dni się przypomina!
  18. Narazie czekam na odpowiedź dziewczyny z Niemiec.
×
×
  • Create New...