Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Kurczę nie wiem, nie wiem naprawdę czy ona nadaje się do takiej normalnej rodziny. To trudny pies, a nie chciałabym by znowu trafiła do schroniska.
  2. [quote name='kate89']Moze wstawic ja na amstafowe forum ?? Zawsze lepiej jak w ten sposób znajdzie dom,ktory przejdzie wizyte przedadopcyjna i bedzie kontrolowany niz tak jak mowisz wezmie ja ktos przypadkowy do własnych celów . Trzeba ja rozgłosic jak sie da,a jak sie któs chetny zgłosi ktory bedzie w stanie sprostac jej ,,charakterowi" to wtedy bedzie sprawdzany od podszewki. Co ty na to Ryb!a ?? sama decydowac nie chce[/quote] Kate, byłabym ci bardzo wdzięczna!
  3. Praktycznie nic, Zuza zrobiła sobie wszystko sama. Problem polegał w tym, żeby pazur nie zwisał, a psiura sama sobie go obgryzła. Widać, że ją to razi, ale mamy przemywać to tylko Rivanolem, no i zakaz biegania przez kilka dni.
  4. [quote name='anula1959']O Melisce ciocia Anula też nie zapomni , tylko powolutku;)[/quote] Dziękuję kochana [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/kwiat.gif[/IMG]
  5. Pisałam do doddy, wiem, że ma dużo spraw na głowie, ale słyszałam że miała wziąść do Warszawy Denę ze Starogardu Gdańskiego, a ja znalazłam jej domek i pomyślałam, że może ta by się wcisnęła, ale nie dostałam odpowiedzi. [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/nie_wiem.gif[/IMG]
  6. Asiaczku, dziękujemy- Zuza poklepana [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/kwiat.gif[/IMG] Szkoda, że dziś się z nami nie wybrała. Smutno było jakoś bez niej. Obiecane zdjęcia ( tym razem bardzo, bardzo dużo- długo je zmniejszałam, a to wszystko dla was! ): Najpierw Pyza chodziła w smyczy, a potem ją spuściłam. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9915/65723292vh8.gif[/IMG][/URL] CO SIĘ DZIEJE Z IMAGE SHACK ? Nie mogę ładować zdjęć, a jak już załaduję, to muli się strasznie. Chyba nie umieszczę wszystkich fotek naraz. O dobra, jakoś idzie. Jęzorek [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/2633/93773338ps9.gif[/IMG][/URL] Co tam masz? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/3548/91412959bi0.gif[/IMG][/URL] Biegajmy, biegajmy! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/517/46736496rx8.gif[/IMG][/URL] Nie bawię się z małolatami. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9666/72577239ef7.gif[/IMG][/URL] Juka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/6227/10qy4.gif[/IMG][/URL] Nowa, znaleziona zabawka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8375/68105865qz8.gif[/IMG][/URL] My też chcemy tak wysoko! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3528/44621790qs3.gif[/IMG][/URL] Piękni mężczyźni [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/5802/50103218uv1.gif[/IMG][/URL] Bijemy się [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/2689/14vo4.gif[/IMG][/URL] Powąchamy się? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5605/13jt9.gif[/IMG][/URL] Głaskanko [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2169/12zp4.gif[/IMG][/URL] Uciekam od ciebie [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/2126/15xj5.gif[/IMG][/URL] Bijemy się [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8849/17mg5.gif[/IMG][/URL] W domu [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/7208/18vt1.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/316/19iv7.gif[/IMG][/URL] I na koniec najładniejsze. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1860/dsc05431vm0.gif[/IMG][/URL]
  7. Słuchajcie, dzisiaj kolejny beaglowy spacer i wybieram się tylko z Pyzą. Zuza ma kontuzję. Złamała sobie pazurka na pół i widać jej cały, czerwony nerw. Sama sobie to obgryzła ( wiszący pazur ), ale biegania pan wet zakazał. No cóż. Obiecuję zdjęcia ze spaceru po powrocie.
  8. [quote name='anula1959']Zawsze do usług , o każdej porze;) ![/quote] [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/kiss5.gif[/IMG] Kocham cię Anula!
  9. [quote name='basiagk']Myślałam, że masz możliwośc kontroli. No nic będzie trudniej ale będziemy szukac.[/quote] Ja nawet nie jestem wolontariuszką. Czegoś takiego u nas nie ma.
  10. [quote name='anula1959']Zawsze chętnie pomogę , nie ma sprawy.[/quote] Oj jest Anula, jest! To ogromna pomoc [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/kiss5.gif[/IMG]
  11. [quote name='basiagk']Hej! Jeśli chodzi o ogłoszenia to trzeba zaryzykowac bo tak to sie nikt o nie nie dowie. Poza tym adopcję mozna obwarowac róznymi warunkami. Zresztą decyzja o oddaniu należy do Ciebie.[/quote] Basia, nic nie zależy ode mnie. Ktoś pojedzie do schroniska ( załóżmy jakaś łysa glaca ) z chęcią wzięcia ją na walki i oni psa oddadzą, bo skąd będą wiedzieć, że jest brany w takim celu ? :-(
  12. [quote name='anula1959']Czekoladka na allegro: [B][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=176728678"][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=176728678[/COLOR][/URL][/B] Trzymam kciuki za ślicznotkę![/quote] Dziękuję Anula, na tobie zawsze można polegać.
  13. Zrobię inaczej. Każdą fotkę wkleję w post pierwszy.
  14. Dziękuję Anula, na ciebie zawsze można liczyć!
  15. [QUOTE] Rybcia to kochane dziecko.Przepraszam Rybo. Kochana mloda kobieta. Schlla leżala jej na sercu ,aż sie udalo. Rodzice tez wspaniali.Pomagają jej w tym trudnym zadaniu.Zresztą chyba za dużego wyboru nie mają,żyją tymi psimi problemami swojej córki.Psy ,które do taj pory bralam ze schroniska ,to psy które wskazywala Ania.W poniedziałek jadę po sunie mini.Ryba już mi o nie napisala. Dobrze mieć taką osobę pod bokiem ! [/QUOTE] Dziękuję Basiu, aż mi się łezka w oczku zakręciła. [QUOTE]Rybcia, na południu, diokładnie od 2 dni w Mysłowicach jest onka Wena, ppiekna suka która została tam wywieziona z azylu w Żorach. Piekna suka, miała swój wątek. Nie zdążylismy jej pomóc i trafiła do Mysłowic - może ktoś chciałby jej pomóc. To mogłabym dać namiary na dziewczyny, które sie nia opiekowały i jej wątek, z fotkami.[/QUOTE] Podawaj wątek i namiary, zaraz napiszę do pani!
  16. [quote name='anula1959']Czy w Elblągu są same takie piękne pieski o ujmującym spojrzeniu , bo Aszka jest taka napewno![/quote] Tak, bo nasze pieski są nadzwyczajnymi hipnotyzerami. A w oczy Aszki można patrzeć się godzinami :loveu:
  17. [quote name='LALUNA']Rybcia Ty tam nic nie mów, pewnie od chłopaków nie możesz sie opędzić. Blondynki zawsze górką.;) A z Sahara to jeszcze sie policze. :lmaa: A poztaym nie jest jeszcze tak źle skoro to ja dostaję czekoladki:wink: Rybcia a co to za ślicznotka obok luli? Taka niebieskawa i kudłata. Lepszego zdjecia nie masz?:razz: A ten zadek to jakis owczarek niemiecki czarny? A ile Lula ma wzrostu?[/quote] Mnie chłopacy nie interesują. A przynajmniej ci z którymi muszę spędzić 5 dni w tygodniu ( szkoła ). Ta kudłata, niebieskawa to moja ukochana Melisa, której wątek jest tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2664506#post2664506[/URL] W całym wątku jest dużo jej zdjęć. A ten zadek to taki zwykły kundelek. Trochę podobny do tego, z wrocławskiego schroniska ( znalazł już domek): [IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/fanta1.jpg[/IMG] Lula ma ok. 35-40 cm z głową
  18. Gajowa, ta pani była ze mną jedynie w kontakcie telefonicznym, ale mam jej e-mail i na pewno się do niej odezwę ;)
  19. Młodziutki chłopaczek. Merdał do mnie pociesznie ogonkiem. Widać, że młodziutki. Przecudowny, cały śnieżnobiały z błękitnymi oczami. Znajduje się na Warmii i Mazurach. Czy coś by się dla niego znalazło ? [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/9070/haszczakfm2.gif[/IMG][/URL]
  20. Młodziutki chłopaczek. Merdał do mnie pociesznie ogonkiem. Widać, że młodziutki. Przecudowny, cały śnieżnobiały z błękitnymi oczami. Znajduje się na Warmii i Mazurach. Czy coś by się dla niego znalazło ? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/9070/haszczakfm2.gif[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Monika i Shilla']ona jest cudowna.jej oczka sa takie piekne i takie madre.mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto ja pokocha[/quote] Oby ten ktoś znalazł się szybko ...
  22. imię: Aszka płeć: suka wiek: 1/2 lata rasa: mieszaniec miasto: Elbląg sterylizacja: nie szczepienia: tak odrobaczenie: nie charakter i opis: Bardzo przymilna sunia. Sięga mniej więcej do kolanka. Nadaje się do domu z dziećmi i innymi psami, nawet tej samej płci. To kochana, wdzięczna, przymilna sunia. Już tak długo czeka na dom. Prawdopodobnie wróciła do schroniska po kilku tygodniach, trafiła w ręce nieodpowiedzialnych ludzi. Straciła już nadzieję! Pomóżmy jej! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/1918/luiserc8.gif[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5078/luuuiseee6.gif[/IMG][/URL] Czy coś się dla niej znajdzie? Czy zagości w czyimś sercu ? Już w DT: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2950/spacer115ld0.jpg[/IMG][/URL]
  23. Ja zaraz wszystkie moje psiury wstawię na Alegratce i kilku innych mniej znanych portalach. Prawda, że cudna? Bardzo zapadła mi w pamięć, nie dość, że cudna to jeszcze charakter wspaniały. Szkoda byłoby gdyby miała stracić wiarę w człowieka. Nie pozwólmy na to, dogomaniacy!
  24. [LEFT]12 maja 2007r. Powiem wam tak- sunia jest nadal radosna nad podziw, skacze, cieszy się- ale bardzo,bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Każda chwila spędzona przy nim sprawia jej ogromną radość. Nie pozwólmy na to, by straciła wiarę w człowieka. Już wystarczająco długo się naczekała, pomóżcie mi znaleźć dla niej chociaż DT. To naprawdę rewelacyjna suczka, zasługuje na najlepszy dom pod słońcem. Idealnie nadaje się do domu z dziećmi. Pomóżmy jej! [/LEFT] [LEFT]Edytuję, a przy okazji wklejam zdjęcia z innych stron wątku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/9218/lisiavp1.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9007/lisia2bl6.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT]Często widzę kogoś kto przyszedł po przyjaciela, równie często przechodzisz obok mojej budy. Czasami przelecisz ręką po moim grzbiecie, czasami nawet mnie nie zauważysz. Nie widzisz otchłani samotności w moich oczach, Nie pomyślisz,że własnie moje serce znów zostało złamane, że serce które może być twoje rozpada się na milinony kawałków. Czasami zastanawiam się czy warto mieć nadzieję?[/LEFT] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/2720/lisia56pj8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2987/lisia5sm3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3497/lisia2in8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7607/lisiaho2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7913/lisiasiostradt1.jpg[/IMG][/URL] [CENTER]Cześć.[/CENTER] [LEFT]Mam na imię Lisia. Tak wołają na mnie dziewczyny, które mnie czasem odwiedzają. Nie reaguję na to imię.[/LEFT] [LEFT]Jestem młodziutka. Mam ok. 1-2 lata. Niestety, dziewczynom nie udało się zrobić zdjęcia gdy stoję. Mówią , że jestem szalona, zabawna i kochana. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/4343/lisekpq0.gif[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT]Skaczę na mury, żeby każdy mnie zobaczył. A chociaż pogłaskał. Bardzo mi na tym zależy.[/LEFT] [LEFT]Dziewczyny mówią, że mam śliczne złote oczy. Podziałają na kogoś? Czy ktoś się we mnie zakocha? Dlaczego przez głupotę nieodpowiedzialnego człowieka muszę być w tym miejscu? Dlaczego jest tu tak dużo krat i psich, nieszczęśliwych oczek ? Dlaczego ?[/LEFT] [LEFT][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5450/lisiaikgu5.gif[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/3572/lisiawm8.gif[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT]Apeluję do was, o dom dla Lisi.[/LEFT] Mimo tego, że nie uchwyciłam chwili gdy Lisia stała na 4 łapach, to uwierzcie mi że nie jest duża. Sięga do kolana.
×
×
  • Create New...