-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Piękna, kochana Kika wraca na górę. -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Już taka jestem, że wszystko biorę do siebie. Nic nie mogę na to pradzić. Wiem o tym, że przy ogłoszeniach takie informacje są najważniejsze, no ale co ja mogę? NIC ! Uwierzcie mi, że zdopingowana jestem nieźle,bo sama się ciągle obwiniam, że robię wciąż za mało. Ale ja nie mam możliwości. -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cierpliwość cierpliwością, a domek domkiem ;) Podbijam Czekoladkę. -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kliknij w mój avatarek i wybierz " pokaż wszystkie wątki założone przez użytkownika ", czy jakoś tak. Sunia wyglądała dobrze, obstrzyżona- oczy nie są już czerwone, nie ma też na nich ropy. To kochana sunia, bardzo chce, by ktoś ją dotykał i kochał. Robi wszystko by się na nią spojrzało. Tak bardzo chce iść do człowieka. Co do fotek, to ja już coś nie coś o tym powiedziałam. Trudno jest nam cokolwiek zrobić, uwierzcie nam. To wcale nie jest takie oczywiste i proste. -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny... dla was wszystko jest takie oczywiste i proste, a u nas w schronisku psa głaskać nie można! Nie mogę zająć Luli smakołykami bo wtedy w boksie rozpęta się burza! Nie mówcie, że nie wiecie jak to jest. Przecież nie mogę dać tylko jednej, a jak zacznę rozdawać każdemu to mnie wywalą! Boże, naprawdę nie wiem co wam pisać. My nie mamy takich możliwości, czasem prosicie o proste, ale dla nas rzeczy niemożliwe. I jeśli chodzi o łopatki psa to doskonale wiem gdzie się znajdują i nie wiem dlaczego zostałam o to spytana? Myślicie, że jestem jakąś niedoświadczoną małolatą, czy co ? Przepraszam, że walę tak prosto z rury, ale UWIERZCIE mi, to o co mnie prosicie jest prawdopodobnie nierealne! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wycałowałam delikatną morduchnę. Słodka jest jak miodzik. Porusza się z taką gracją i wdziękiem...ah- marzenie! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kika dalej w schronie. -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Koka kokosińska oczekuje na domek![/quote] ... a ten domek się nie zjawia -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Cuudownie! NIC NIE POSZŁO PO MOJEJ MYŚLI. Ze schroniska wyszłam tylko z 2 kotami. -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Więc niech będzie Koka ;) -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Są jeszcze jakieś propozycje? Może ktoś pomoże nam rozwiązać problem? Koka czy Maja ? -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Skąd to dziwaczne imię?[/quote] Ja mam taką fantazję. [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/smiech.gif[/IMG] No ale generealnie myślałam o zmianie imienia, więc może mi pomożecie? Moje typy: Adela, Bajka, Beza, Cola , Juka, Maja I co wy na to? Może macie jakieś propozycje? -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='marzenna79'][SIZE=4][COLOR=red]Oj, Pyzunia...śliczna jesteś ???:loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]Jak tam pazur Zuzanny się czuje ? :cool3:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]Pozdrowionka dla WAS !!! [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10704;101/st/19960725/n/SUKCES/dt/-6/k/c159/age.png[/IMG][/quote] Pazur Zuzanny wporządku. Już się wszystko ładnie zrasta, a niunia chyba o nim zapomniała, bo nawet go nie liże. W niedzielę wybieramy się na spacer w liczniejszym gronie. Tzn. nie wiem ile będzie beaglów i innych stałych bywalców, ale ja idę z dwoma psiakami, forumowa Gonitwa z jednym ( pies sąsiadów - swojego wziąść nie może, agresywyny do innych psów ) no i prawdopodobnie koleżanka która ma na teraz dwa, a wieczorem dzięki mnie będzie miała trzy psy. Wybieramy się do schroniska, po tego pieska: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=53706[/URL] Trzymajcie kciuki może uda się jeszcze wyadoptować amstaffkę z depresją. Aa... No i jadę po dwa koty na bank [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/ok2.gif[/IMG] Dzisiaj zapowiada się dzień pełen wrażeń. Oby wszystko poszło po mojej myśli. Znalazłam jeszcze dwa zdjęcia Pyzy z Juką, border collie. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/9618/kolezanka2bm0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9326/kolezanka1uy5.jpg[/IMG][/URL] Trzymajcie kciuki! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='sahara']Rybc!u nie martw się, ona po prostu czeka na ten wymarzony dom. Znajdziemy go dla niej.[/quote] Oby Sahara, oby! :-( -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mini cocker spanielka szuka domu!