Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. O nim wiecie? [URL]http://www.schronisko.net/adopcja4409.html[/URL]
  2. [quote name='Czarodziejka']Przecież to może pomóc w adopcji....[/quote] My to rozumiemy, oni najwyraźniej niestety nie...
  3. Ogląda ją na żywo tyle ludzi. I nic, kompletnie nic. A prawdopodobnie w schronisku jest od szczeniaka...
  4. [quote name='fizia']Dałam Kikę na kupiepsa.pl (ten sam tekst, który znalazłam na Jej allegro) W miarę możliwości czasowych będę Ją jeszcze dodawać na inne strony.[/quote] Dziękuję serdecznie! [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/kwiat.gif[/IMG]
  5. Dziewczyny, ale ja nie wiem jak się zmienia, żeby nie było inne niż JPG A inne moje wątki Fiziu znajdziesz klikając na mój avek i wchodząc na " wszystkie wątki założone przez tego użytkownika " czy jakoś tak.
  6. Jeszcze kilka, z niedzielnego spaceru: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9081/pokzaejezykxx5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/569/dsc05438pi7.jpg[/IMG][/URL]
  7. Prawdopodobnie jutro wszystko się rozstrzygnie.
  8. [QUOTE]Oddam w dobre ręce suczkę rasy doberman 5 lat, osobie która ma warunki i chęci zająć się nią. Jest to łagodny pies, pieszczoch i leniuch. Nigdy nie rozważaliśmy możliwości oddania zwierzęcia, bo jesteśmy do niego przywiązani, ale niestety wydarzenia w naszym życiu tak się potoczył i nie mamy innego wyjścia. [B]Kom.:[/B] 669348647 [B]e-mail:[/B] [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#800080][email protected][/COLOR][/EMAIL] [B]GG:[/B] 6493544 [/QUOTE] Znalazłam na stronie elbląskiej.
  9. Schronisko sobie tego nie życzy :(
  10. Czekoladkę odwiedziło już na Allegro 100 osób! Szkoda tylko, że nikt się nie odezwał.
  11. Ślicnza kika skacze do góry!
  12. [quote name='basia0607']To jest spanielek .Widzialam ją gdy w lecie brałam z tamtąd psa.Była śliczna ![/quote] Basiu, w jakim lecie?
  13. Basiu, ale ja Muszki w schronisku nie widziałam!
  14. Nikt nie przyjechał i nikt jej nie wziął. To niestety było niemożliwe, mężczyzna pracował do 15, a schron otwarty do 17. Postara się przyjechać w sobotę. Kurczę, on mówi, że jedynym dniem w którym bez problemu mógłby przyjechać jest niedziela, ale w niedzielę schron zamknięty.
  15. Oj supergoga, obyś miała rację!
  16. [QUOTE] Rybo ! to Meliska jeszcze tam jest? Ona jest taka ładna i kochana. [/QUOTE] Basiu jest, niestety jest. [QUOTE] Czy Meliska zaczeka aż ciotka Anula będzie w lepszej formie fizycznej np. jutro :oops: [/QUOTE] Oczywiście, że zaczeka!
  17. Nie no, generalnie narazie szukamy jej domku dalej.
  18. [quote name='basia0607']Bulka jest bardzo nieszczesliwa w schronisku.Widzialam ![/quote] Jutro rodzina z Grudziądza ma się odezwać do właścicielki Krzywogłówki i zobaczymy. Oni dzieci nie mają. Na elbląskiej stronie widziałam też ogłoszenie o chęci przygarnięcia amstaffa, napisałam- muszę wybadać najpierw.
  19. Dzisiaj dzwoniła do mnie pani z Łodzi, ale musi najpierw przekonać męża. No i dziewczyna z Niemiec, ona mogłaby ją wziąść, poszukać tu w okolicach jakiegoś tymczasu na kilka dni po sterylce ( bo ten zabieg robiony będzie od razu ) i ziuum do domku. Ale narazie nic nie zapeszam, poczekamy zobaczymy!
  20. Zara, złotko uciekaj do góry!
  21. [quote name='ma-ja']Kto oglada czasem serial "Siodme Niebo" ?:cool3: Tam maja taka sunie prawie identyczna o imieniu Happy :loveu:[/quote] Ja to mało telewizję oglądam, no chyba że leci Magda M, Na Wspólnej albo jakiś ciekawy film. A co to za serial w ogóle ? Na jakim kanale i kiedy leci ?
  22. Nie chodziło mi o to, żeby sunia trafiła do domu nienormalnego. Normalna rodzina to dla mnie małżeństwo z dziećmi ( takie wyobrażenie ), a tak jak stwierdziła Tengusia- dla bezpieczeństwa lepiej byłoby gdyby rodzina nie miała dzieci. Pogadam ze swoją znajomą, może ona coś wymyśli. Miała kiedyś rodzinę bezdzietną z domkiem i ogródkiem i oni szukali psa dla siebie. Może uda mi się coś skombinować.
×
×
  • Create New...