-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Przecież to może pomóc w adopcji....[/quote] My to rozumiemy, oni najwyraźniej niestety nie... -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogląda ją na żywo tyle ludzi. I nic, kompletnie nic. A prawdopodobnie w schronisku jest od szczeniaka... -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Dałam Kikę na kupiepsa.pl (ten sam tekst, który znalazłam na Jej allegro) W miarę możliwości czasowych będę Ją jeszcze dodawać na inne strony.[/quote] Dziękuję serdecznie! [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/kwiat.gif[/IMG] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Jeszcze kilka, z niedzielnego spaceru: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9081/pokzaejezykxx5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/569/dsc05438pi7.jpg[/IMG][/URL] -
[QUOTE]Oddam w dobre ręce suczkę rasy doberman 5 lat, osobie która ma warunki i chęci zająć się nią. Jest to łagodny pies, pieszczoch i leniuch. Nigdy nie rozważaliśmy możliwości oddania zwierzęcia, bo jesteśmy do niego przywiązani, ale niestety wydarzenia w naszym życiu tak się potoczył i nie mamy innego wyjścia. [B]Kom.:[/B] 669348647 [B]e-mail:[/B] [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#800080][email protected][/COLOR][/EMAIL] [B]GG:[/B] 6493544 [/QUOTE] Znalazłam na stronie elbląskiej.
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Schronisko sobie tego nie życzy :( -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czekoladkę odwiedziło już na Allegro 100 osób! Szkoda tylko, że nikt się nie odezwał. -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ślicnza kika skacze do góry! -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']To jest spanielek .Widzialam ją gdy w lecie brałam z tamtąd psa.Była śliczna ![/quote] Basiu, w jakim lecie? -
Muszka- pogodna sunia znalazła świetny dom w Poznaniu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Basiu, ale ja Muszki w schronisku nie widziałam! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Oj supergoga, obyś miała rację! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie no, generalnie narazie szukamy jej domku dalej. -
[quote name='basia0607']Bulka jest bardzo nieszczesliwa w schronisku.Widzialam ![/quote] Jutro rodzina z Grudziądza ma się odezwać do właścicielki Krzywogłówki i zobaczymy. Oni dzieci nie mają. Na elbląskiej stronie widziałam też ogłoszenie o chęci przygarnięcia amstaffa, napisałam- muszę wybadać najpierw.
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dzwoniła do mnie pani z Łodzi, ale musi najpierw przekonać męża. No i dziewczyna z Niemiec, ona mogłaby ją wziąść, poszukać tu w okolicach jakiegoś tymczasu na kilka dni po sterylce ( bo ten zabieg robiony będzie od razu ) i ziuum do domku. Ale narazie nic nie zapeszam, poczekamy zobaczymy! -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę słonko! -
Podłpość ludzka nie zna gronic Dogomaniacy pomóżcie.
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Zara, złotko uciekaj do góry! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='ma-ja']Kto oglada czasem serial "Siodme Niebo" ?:cool3: Tam maja taka sunie prawie identyczna o imieniu Happy :loveu:[/quote] Ja to mało telewizję oglądam, no chyba że leci Magda M, Na Wspólnej albo jakiś ciekawy film. A co to za serial w ogóle ? Na jakim kanale i kiedy leci ? -
Nie chodziło mi o to, żeby sunia trafiła do domu nienormalnego. Normalna rodzina to dla mnie małżeństwo z dziećmi ( takie wyobrażenie ), a tak jak stwierdziła Tengusia- dla bezpieczeństwa lepiej byłoby gdyby rodzina nie miała dzieci. Pogadam ze swoją znajomą, może ona coś wymyśli. Miała kiedyś rodzinę bezdzietną z domkiem i ogródkiem i oni szukali psa dla siebie. Może uda mi się coś skombinować.