Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='agacia0504']No mo im zdaniem chyba tak bo pies wtedy sobie moze cos zrobic z poduszkami no i z pazurami,[B][U]np.moze sie urwac pazur i bedzie leciec duzo krwi[/U][/B] i moze piesio kulec... moj pies juz tak nie raz mial ze pazury mu sie urwaly...:razz: pozdrawiam[/quote] Niekoniecznie. Zuza oberwała sobie ostatnio pazur biegając na działce za dzikimi kotami ( mówię wam, mam tego już dosyć, a chciałam z mamą pogadać o kocie w domu...aha...na pewno się uda ). Widać jej było cały nerw, a nie poleciała choćby jedna kropla krwi. Pozatym, najwidoczniej Zuzi to nie bolało ( no może przez pierwszy dzień, trochę kulała ) bo na drugi dzień normalnie biegała ( na co nie mogliśmy jej pozwolić ). Co do biegania na betonie, to ja też słyszałam, że to nie najlepiej wpływa na stawy itp. psa. Tylko kurczę, my też od czasu do czasu biegamy na takim podłożu i nie można temu zaradzić... Jak tata nie zabiera jej na działkę, to ja biorę ją na rower. A jak jeżdżę na rowerze, to są to niestety w 50% drogi betonowe... No ale ogólnie chodzimy na spacery na polanki. A Zuza tak pięknie biega przy rowerze, że pomyślimy nad dłuższymi wycieczkami do dużego parku.
  2. Czemu jesteś na dole, maleńka?
  3. A czy to, że TOZ nie współpracuje z naszym schroniskiem nie jest przeszkodą? Jak udowodnić im to, że to tylko dla dobra psów? Mi paragrafu nie pokażą, najwyżej wyśmieją.
  4. [quote name='LALUNA'] Rybcia jakieś wieści z Niemiec? Lula ma szanse?[/quote] Lula jest brana pod uwagę jako pierwsza.
  5. Banner dla ciebie, Moniko: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35613"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6916/krzywa111yz0.jpg[/IMG][/URL]
  6. Marzenno, nazywam się Ania- jeśli o to chodzi ;)
  7. Bądźcie cierpliwe i wzróćcie uwagę na piękne zdjęcie w bannerku Moniki.
  8. [quote=Gosia>>>;4344176]No to ja też się przyłączę: Z MOIM SŁONECZKIEM [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/5096/s5000775ad3.jpg[/IMG][/quote] Wyglądasz jak Basia z Kryminalnych! :crazyeye:
  9. [quote name='ma-ja']Do jakich Niemiec? Mam nadzieje ze nie w ciemno! :cool3: Taka sliczna sunia, prawie westik :) szkoda jej dla jakiegos Niemca :diabloti:[/quote] A w czym oni są gorsi od nas? Adopcję prowadzi coolydiana, to ona jest tą dziewczyną z Niemiec. Ma-ja, ja wolałabym żeby była w Polsce, ale co poradzę, jeśli nikt jej nie chce? W Niemczech będzie miała dom. To nic , że daleko. Ważne, że będzie kochana.
  10. [quote name='fizia']Musi się ktoś taki znaleźć![/quote] ...czekamy na tego kogoś z niecierpliwością...
  11. Zdjęcia z niedzielnego, beaglowego spaceru [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1561/86554085nx5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/8256/89672450mg7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/4062/28053312xk8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/6521/69812620sx7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/3333/86935851tr0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/1983/72400441zc5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/511/10og0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/8241/11hs5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6074/12qg1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/3540/13ww9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/9238/14sa2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/5161/15lx2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/4264/16gv4.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Ania W']Rybc!a a czy ona ma jeszcze ogłoszenia gdzie indziej? Nie wiem "kupię psa" "gratka"itp. Może zrobisz jej kilka zdjęć tak , żeby była dobrze widoczna stojąca z boku i trzeba ją ogłaszać....Może kogoś znajdziemy bo ja nie bardzo potrafię...[/quote] Na kupię psa jej nie ma, bo nie jestem tam zarejstrowana. Ale ogłaszałam ją na wielu portalach. Aniu, u nas w schronisku NIE MOŻNA robić zdjęć i mamy z tym ogromny problem.
  13. Oby dwie są w schronie. Razem z Lulą miałyby pojechać do Niemiec. Jedna dziewczyna, dogomaniczka zresztą ogranizuje zagraniczne adopcje. Czekam na info od niej.
  14. ...chyba znowu nikogo, kto mógłby ofiarować jej dom i spokojną przyszłość...
  15. Ojej, ale tu miła atmosfera panuje. A jeszcze milsze są chyba spacery. Jest cudowna.
  16. Ja też was rozumiem, ale kurczę, no naprawdę wystarczająco się już obwiniam, mimo tego, że to nie ja wymyśliłam ten zakaz...
  17. [quote name='basiagk']Niestety, ja Ci wierzę. Mam dwa bullowate i wiem jak wrażliwą maja psychikę. Ludziska POMOCY!!!! Tak bardzo bym chciała jej pomóc!!![/quote] Pomagasz- podbijasz. Może właśnie przez to znajdzie się jakaś bullowata mama, która zaopiekuje się Reginą.
  18. No dobra, to piszę do dziewczyny z Niemiec. Chyba, że szybko znajdzie się coś tu.
  19. No proszę, dominantki to nie takie straszne babki! DOM NA GWAŁT POSZUKIWANY! Stare zdjęcia nie oddają tego, jak bardzo się tam męczy! To są zdjęcia z grudnia! POMOCY! Nikt mi nie uwierzy, jak poważna jest sprawa!
  20. [quote name='Czarodziejka']Oby aby jedna fotka.....[/quote] Czarodziejko, spróbuj postawić się w naszej sytuacji... Robimy WSZYSTKO co w naszej mocy...
  21. ...delikatność i chodząca gracja oczekuje domu... Czy znajdzie się ktoś, kto zechce przygarnąć śliczną , zrezygnowaną sunię i da jej dom, opiekę i miłość? Zaczynam, choć wcale nie chcę, w to wątpić.
×
×
  • Create New...