-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
[quote name='agacia0504']No mo im zdaniem chyba tak bo pies wtedy sobie moze cos zrobic z poduszkami no i z pazurami,[B][U]np.moze sie urwac pazur i bedzie leciec duzo krwi[/U][/B] i moze piesio kulec... moj pies juz tak nie raz mial ze pazury mu sie urwaly...:razz: pozdrawiam[/quote] Niekoniecznie. Zuza oberwała sobie ostatnio pazur biegając na działce za dzikimi kotami ( mówię wam, mam tego już dosyć, a chciałam z mamą pogadać o kocie w domu...aha...na pewno się uda ). Widać jej było cały nerw, a nie poleciała choćby jedna kropla krwi. Pozatym, najwidoczniej Zuzi to nie bolało ( no może przez pierwszy dzień, trochę kulała ) bo na drugi dzień normalnie biegała ( na co nie mogliśmy jej pozwolić ). Co do biegania na betonie, to ja też słyszałam, że to nie najlepiej wpływa na stawy itp. psa. Tylko kurczę, my też od czasu do czasu biegamy na takim podłożu i nie można temu zaradzić... Jak tata nie zabiera jej na działkę, to ja biorę ją na rower. A jak jeżdżę na rowerze, to są to niestety w 50% drogi betonowe... No ale ogólnie chodzimy na spacery na polanki. A Zuza tak pięknie biega przy rowerze, że pomyślimy nad dłuższymi wycieczkami do dużego parku.
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czemu jesteś na dole, maleńka? -
A czy to, że TOZ nie współpracuje z naszym schroniskiem nie jest przeszkodą? Jak udowodnić im to, że to tylko dla dobra psów? Mi paragrafu nie pokażą, najwyżej wyśmieją.
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='LALUNA'] Rybcia jakieś wieści z Niemiec? Lula ma szanse?[/quote] Lula jest brana pod uwagę jako pierwsza. -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Marzenno, nazywam się Ania- jeśli o to chodzi ;) -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Spacerujemy na pierwszą. -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Spacerujemy na pierwszą. -
[quote=Gosia>>>;4344176]No to ja też się przyłączę: Z MOIM SŁONECZKIEM [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/5096/s5000775ad3.jpg[/IMG][/quote] Wyglądasz jak Basia z Kryminalnych! :crazyeye:
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='ma-ja']Do jakich Niemiec? Mam nadzieje ze nie w ciemno! :cool3: Taka sliczna sunia, prawie westik :) szkoda jej dla jakiegos Niemca :diabloti:[/quote] A w czym oni są gorsi od nas? Adopcję prowadzi coolydiana, to ona jest tą dziewczyną z Niemiec. Ma-ja, ja wolałabym żeby była w Polsce, ale co poradzę, jeśli nikt jej nie chce? W Niemczech będzie miała dom. To nic , że daleko. Ważne, że będzie kochana. -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Musi się ktoś taki znaleźć![/quote] ...czekamy na tego kogoś z niecierpliwością... -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Zdjęcia z niedzielnego, beaglowego spaceru [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1561/86554085nx5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/8256/89672450mg7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/4062/28053312xk8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/6521/69812620sx7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/3333/86935851tr0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/1983/72400441zc5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/511/10og0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/8241/11hs5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6074/12qg1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/3540/13ww9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/9238/14sa2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/5161/15lx2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/4264/16gv4.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Ania W']Rybc!a a czy ona ma jeszcze ogłoszenia gdzie indziej? Nie wiem "kupię psa" "gratka"itp. Może zrobisz jej kilka zdjęć tak , żeby była dobrze widoczna stojąca z boku i trzeba ją ogłaszać....Może kogoś znajdziemy bo ja nie bardzo potrafię...[/quote] Na kupię psa jej nie ma, bo nie jestem tam zarejstrowana. Ale ogłaszałam ją na wielu portalach. Aniu, u nas w schronisku NIE MOŻNA robić zdjęć i mamy z tym ogromny problem.
-
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
...chyba znowu nikogo, kto mógłby ofiarować jej dom i spokojną przyszłość... -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja też was rozumiem, ale kurczę, no naprawdę wystarczająco się już obwiniam, mimo tego, że to nie ja wymyśliłam ten zakaz... -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No dobra, to piszę do dziewczyny z Niemiec. Chyba, że szybko znajdzie się coś tu. -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Oby aby jedna fotka.....[/quote] Czarodziejko, spróbuj postawić się w naszej sytuacji... Robimy WSZYSTKO co w naszej mocy... -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
...delikatność i chodząca gracja oczekuje domu... Czy znajdzie się ktoś, kto zechce przygarnąć śliczną , zrezygnowaną sunię i da jej dom, opiekę i miłość? Zaczynam, choć wcale nie chcę, w to wątpić.