Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Tanitko, czy możemy się ich spodziewać? :cool3:
  2. Poogłaszajcie Kikę na różnych portalach! Wpiszcie w Google darmowe ogłoszenia i dodawajcie! To nietrudne, a pomożecie!
  3. Byliśmy dzisiaj ( w trzy- Zuza, Pyza i ja ) na spacerku beaglowym, a potem Pyza pojechała do swojego domku i zabrałam Zuzkę i tatę do lasu, na rowery(10 km ) . Zdjęc mam dużo, ale dzisiaj dodawać już nie będę ;)
  4. Ktoś do mnie napisał, spytał jakie warunki musi spełniać by móc zaadoptować psa, odpowiedziałam i umilkł...
  5. [quote name='Gonitwa']:) Kika czeka na domek w schronisku. kto chce? kto chce? no kto....[/quote] Słodka, delikatna, kochana- to wszystko o jednej, niedużej duszycce, która pilnie potrzebuje domu!
  6. Narazie zignorujmy ten wątek, wszystko okaże się przy najbliższej okazji.
  7. [quote name='Gonitwa']dobry tekst Rybc!u aczkolwiek nie wiem czy ktoś weźmie go po tym jak przeczyta że warczał...[/quote] Sądzę, że lepiej napisać od razu- może się na niego zdecydować osoba, która zapewni mu szkolenie- on jest młody, nie powinno być z tym problemu. A tak, mógłby trafić do nieodpowiedzialnych ludzi i ponownie iść do schroniska, np. przez to, że warczał. Dzięki PAROS!
  8. [quote name='Gonitwa']wiem wiem.. tak to jest kiedy otwiera się kilka topików jednocześnie... to już nie pierwszy raz.. ale cóż , na głupotę nie ma rady...[/quote] Oj tam,oj tam! Bez przesady, każdemu się może zdarzyć, przecież to nielicząca się drobnostka!
  9. Jeszcze jedno zdjęcie Majeczki: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1462/17du9.jpg[/IMG][/URL] I tu z moją koleżanką: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1795/20ru5.jpg[/IMG][/URL]
  10. Cześć ! Mam dziś dla was kolejną porcję zdjęć-jest ich naprawdę sporo. Są to foty zrobione na czwartkowym i dzisiejszym spacerku- z samą Zuzką. Dzisiaj poszłyśmy w to miejsce dwa razy, raz same a potem gdy przyjechała do nas Pyza. Żałuję, że za drugim razem nie wzięłam aparatu- było aż osiem piesków! W tym dwa kundelki mama i synek, cocker spaniel, pinczer miniaturowy, szorstkowłosy kundelek, mały biało-rudy grubasek i moje dwie dziewuszki. Po spacerku dostały kilka kuleczek suchej karmy, pobrykały ( o skutkach może nie wspomnę- strasznie rozrabiają, biegają i szaleją po całym domu, już dwa razy mi zresetowały komputer, skozłowały łóżko i przerwóciły stolik...) Teraz jedna śpi na łóżku ( madam Zuzanna ) a druga na podłodze. Oto zdjęcia z krótkimi opisami: To Zuza z Hektorem, psem którego mimo, że jest wielgaśny ( ona boi się dużych psów) bardzo lubi. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/4489/62668653hv0.jpg[/IMG][/URL] Tu sam, dumny Hektor, którego bardzo wszyscy lubimy, jest cudowny, ale niestety musi być na smyczy bo niesłucha się pani ( a za suczką poleciałby na koniec świata- taki z niego podrywacz)! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/2263/22798645is0.jpg[/IMG][/URL] Moja piękna sunia-przedstawicielka rasy POSOKOWIEC BAWARSKI [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/frajer.gif[/IMG] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/65/52261706cb9.jpg[/IMG][/URL] Tutaj wykopaliska archeologiczne. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/360/49581836jl1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/6951/89012171ro5.jpg[/IMG][/URL] Drzewko- uwielbiam tę porę roku! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/3329/67402341uv6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/6888/10er0.jpg[/IMG][/URL] Tutaj koleżanka Zuzi- Majka ( czarna ) i jej kolega, który jest nam nieznany! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3323/22mb8.jpg[/IMG][/URL] Mój piękny dziubek ze swoją obdziubaną piłeczką tenisową. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/8552/21hu6.jpg[/IMG][/URL] Tutaj wykopaliska 2 : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/2163/64740706dx1.jpg[/IMG][/URL] Z Majeczką: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/4762/19zg8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/9084/18go7.jpg[/IMG][/URL] Moje ukochane zdjęcie, które mam na tapetce: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/2237/16bn4.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze , równie ładne: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/4526/15np9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5056/14ol1.jpg[/IMG][/URL] Wąchanko: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/2692/12ou6.jpg[/IMG][/URL] I foch na koniec, dosyć już pozowania! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3841/13gb7.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='anula1959']Szkoda , że w tym waszym schronie odmawiają nawet pogłaskania pieskom , bardzo szkoda...........[/quote] Oj Anula, kolorowo nie jest... Gdybym tylko mogła coś zrobić...
  12. No właśnie, tymczas jak najbardziej wchodzi w grę! Ona tak ślicznie prosi!
  13. Nie, schronisko nie ma stronyh internetowej. PRZEPRASZAM! Ma, ale z cennikiem i adresem...Pies jest w moim mieście, czyli Elblągu, możecie w ogłoszeniach pisać ogólnie- Warmia i Mazury, zawsze zainteresowanie jest większe... Tu opis skopiowany z Stake Out: W warmińsko-mazurskim schronisku z siedzibą w Elblągu znajduje się biały husky z błękitnymi oczami. Jest bardzo młody, ma zaledwie rok. Został oddany przez właściciela z powodu alergii świeżo narodzonego dziecka. Podobno ugryzł kiedyś stóża, który był pod wpływem alkoholu. Całej historii jednak nie znam. Małego nazywam White ( Łajt ) . Pierwszy raz gdy go zobaczyłam zachowywał się normalnie, był trochę spanikowany. Gdy zobaczyłam go po raz drugi , buczał na mnie, ale nie pokazywał zębów. Może to być oznaka agresji, jak również strachu. Cena adopcyjna to 100zł. Bardzo zależy mi na tym, by pies trafił do domu w którym byłby sam, bez innych psów płci męskiej ( dominuje ). Wierzę w to, że będzie wspaniałym kompanem po wydobyciu z tego miejsca, odpowiednim wychowaniu/szkoleniu. POMÓŻMY MU! Już tak długo czeka.
  14. Wspaniałe wiadomości, teraz czekam tylko na zdjęcia.
  15. Kamcia, ładne te twoje gify, ale przesadzasz z nimi, cały twój post rozwalają, beznadziejnie to się czyta!
  16. Tak, tak moje drogie koleżanki, to jest właśnie opłata schroniskowa! Taki mamy cennik, za psa rasowego 100zł i obojętnie czy to błękitno oki husky, czy jamnik.
  17. Nic nie wiem, nie byłam od tej pory w schronisku!
  18. Halo, halo! Podbijanie tego wątku już chyba nie będzie potrzebne, prawdopodobnie mam dla suni domek w Kwidzyniu! :multi: Napisał do mnie pan z ogłoszenia. Zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia ( ale rym ). Chyba miałaby kontakt z psem siostry tego pana, płci męskiej, więc myślę , że problemów by nie było. Pan jest strasznie napalony, ciągle mi powtarza, że z suni nie zrezygnuje. Oczywiście nie ma nic do tego, że sunia będzie wysterylizowana. Zaprasza na wizytę przed lub po adopcyjną. Miał już amstaffa ze schroniska, w wieku 12 lat zmarł- którego sądziedzi lubili. Mieszkanie w bloku. Będzie wychodził z nią ok. 6 razy dziennie po 30 minut ! Sunia nie zostawałaby sama w domu! Pan ma 28 lat i "naszczęście" jak sam powiedział nie ma dzieci.
  19. No wiesz ty co, Kinga? ;) Na konkurs Dogomaniaka masz miejsce, a na Aszunię nie?
  20. [quote name='Gonitwa'].......,....,..,...[/quote] Ooł! Cóż za... interesujące hopki! Heh :lol:
  21. [quote name='GoWa']Rybc!a piszesz,że nie mogłaś jej wygłaskać - dlaczego?[/quote] Bo chodzili za mną, a krzyczą jak dotyka się psy... " Bo psy są agresywne..."
  22. [quote name='Gonitwa']czekoladka na pierwszą.[/quote] Chyba się komuś wątki pomieszały :cool3: Bo to jest temacik słodkiej jak miód Kikuni, a nie Czekoladki, kochana!
  23. [quote name='fizia']Rybc!a i jak tam test? :)[/quote] Hej, wszystko dobrze- poszło super. Dostałam dzisiaj e-maila z zapytaniem o Czekoladkę, bo wczoraj ją powystawiałam. Treść e-maila nie podbiła mi serca... :roll: [QUOTE]bardzo słodka i fajna ale nie wiem w jakim jest stanie[/QUOTE]
  24. [quote name='Gonitwa']tk jest góra na wrazie W.[/quote] Albo nie umiem czytać, albo to w moim ekranie literki się poprzestawiały :evil_lol: , albo jestem mało inteligentna... Bo w dalszym ciągu domyślić się nie mogę, o co chodzi? :evil_lol:
×
×
  • Create New...