Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Na mnie. GG 5722414 e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660 dzwonić po 17 w weekendy bez ograniczeń Ładny tekst jest na forum STAKE OUT.
  2. Nic więcej nie wiem, tylko tyle znalazłam na stronie. [QUOTE]Bardzo chetnie przygarne psa dobermana do ok 1,5 roku z Rzeszowa lub okolic ( do 60 km) Jezeli ktos miałby jakies inf prosze o kontakt kasia[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#006699][email protected][/COLOR][/EMAIL]. [/QUOTE]
  3. [quote name='tanitka']jutro zadzwonię do PIracika:lol:[/quote] W takim razie czekamy niecierpliwie na informacje, no i oczywiście zdjęcia!
  4. Dostawa... Doksa trafiła do naszego Schroniska ze wsi Borki Łęczyckie, gdzie błąkała się od dłuższego czasu.Sunia jest bardzo miła i przyjacielska, nie żywi agresji do ludzi oraz zwierząt.Sunia prawdopodobnie była w domku, ponieważ jest nauczona czystości. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla bezdomnych zwierząt 99-100 Łęczyca ul. Staromiejska tel. 604 229 186 [IMG]http://www.leczyca.schronisko.net/images/adopcje/sup3/4383.jpg[/IMG] [IMG]http://www.leczyca.schronisko.net/images/adopcje/sup2/4383.jpg[/IMG] [IMG]http://www.leczyca.schronisko.net/images/adopcje/4383.jpg[/IMG] I jeszcze taki z Bełchatowa: [URL="javascript:window.close();"][IMG]http://www.schronisko.sanikom.pl/img/db894dc53.jpg[/IMG][/URL] B1174 - pies, wiek ok. 2 lat
  5. I co tu zrobić? I co tu zrobić ?[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/pullhair.gif[/IMG]
  6. Wystawiłam cię ponownie na Alegratce, kochanie!
  7. [quote name='asia_pie']Mam nadzieję, że jednak znalazła kochający domek. :loveu:[/quote] Ja też mam taką skrytą nadzieję, ale kiedyś było tak, że zniknęła, pracownicy powiedzieli basia0607 , że została zaadoptowana, a potem znowu znalazła się w schronie. Może ktoś uznał, że nie jest to pies jego marzeń.. :angryy: Poczym oddał znowu do schroniska... Eh...
  8. Tytuł zmieniłam, a to dla was- mam jeszcze trzy zdjęcia, na dodatek nie mojego autorstwa... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/6558/simg1499dv0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1831/simg1500mi2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/6673/simg1502vm9.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Rybc!a']Młodziutki chłopaczek. Merdał do mnie pociesznie ogonkiem. Widać, że młodziutki. Przecudowny, cały śnieżnobiały z błękitnymi oczami. Znajduje się na Warmii i Mazurach. Czy coś by się dla niego znalazło ? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/9070/haszczakfm2.gif[/IMG][/URL][/quote] A on nadal czeka na dom...
  10. Nienawidzę niezręcznych sytuacji, a w takiej właśnie jestem- nie wiem, czy Koka dalej tam jest i nie wiem również co mam zrobić? To dziwne, ona znika, a potem znowu siedzi w boksie...ehh...
  11. Nie, on jest w boksie z kilkoma innymi psami, mniej więcej takiego samego wzrostu. Jest na forum Stake out.
  12. [quote name='Kacha3D']No to w tym wypadku pozostaje sie tylko sklonować :razz: [/quote] Gdybym tylko potrafiła! Nasze schronisko jest b.małe i nieskomplikowane w obchodzeniu, byłabym w kontakcie z mężem coolydiany, a wcześniej bym wytłumaczyła jaki to boks , bez problemów by trafił, więc o to martwić się nie trzeba, chodzi mi wyłącznie o to, że uwielbiam być przy tym , jak wybiera się psy!Ale mam doła :-(
  13. Hej, Dagunia oferuje, że zawiezie Korę pociągiem Jak się spodobała panu, to może ? Wtedy u Dagi zwolniłoby się miejsce dla elbląskiej ;) Ja bym na bazarku coś na bilet mogła wystawić, w razie czego!
  14. Luli nikt nie przeoczy, Lula wychodzi na pierwszym miejscu! I co ja teraz mam zrobić? Już jestem umówiona na wystawę z forumowiczami, ze znajomą której będę dopingować, z nową rodziną Krzywogłówki którą mam odwiedzić, moja własna mama się strasznie napaliła... A przy wydobywaniu psów zawsze byłam i zawsze strasznie mnie to cieszy! JEEEZUUU!
  15. [quote name='LALUNA']To musisz kogoś zaufanego upoważnić, albo zrezygnować z wystawy;)[/quote] Ale tu nie chodzi o upoważnianie, na pewno sami trafią ja dam im znać co i jak, wszystko wytłumaczę, ale...tak mi na tym zależało...BOŻE !
  16. 21 kwietnia ! Cholera jasna! Teraz sobie uświadomiłam, że 21 kwietnia będę w Grudziądzu na wystawie psów rasowych, jasny gwint! A tak bardzo cchę być przy wybieraniu moich dziewczynek :(
  17. Jutro mam test ukończenia szkoły, dzisiaj wieczorem nie zajrzę na Dogo, ale obiecuję kruszynko, że jak wszystko się u mnie ustatkuje, dodam cię na każdym portalu ogłoszeniowym, na pewno ktoś się w tobie zakocha!
  18. Jutro mam test ukończenia szkoły, dzisiaj wieczorem nie zajrzę na Dogo, ale obiecuję kruszynko, że jak wszystko się u mnie ustatkuje, dodam cię na każdym portalu ogłoszeniowym, na pewno ktoś się w tobie zakocha!
  19. Ja myślę, że ze zdjęciami nie będzie chyba problemu? Rudzia, która również pojechała do Niemiec ( z naszego schroniska ) podobno ma się dobrze, a ja czekam właśnie na fotki ;)
  20. To jest schronsiko gminne, zapoznałam się również z jego regulaminem, który znajduje się na stronie WWW, tam nie ma ani jednego słowa o zakazie!
  21. Kamcia, to dopisz jednego linka- jeden w tą, czy w tą nie zaszkodzi ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=53696"]Aszunia-młody szorściaczek PILNIE POTRZEBUJE DOMU![/URL]
  22. Jeśli ktoś ma miejsce w bannerku, to skopiujcie z mojego podpisu część z Czekoladką i wstawcie do siebie- zawsze to jakaś pomoc.
  23. Jeśli chcecie i możecie to umieśćcie kawałek mojego bannerku z Kiką u siebie w podpisie- zawsze to jakaś dodatkowa pomoc.
  24. Kurczę, a ta nasza dobermanka to taki łakomy kąsek...Piękna jest!
×
×
  • Create New...