-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Na mnie. GG 5722414 e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660 dzwonić po 17 w weekendy bez ograniczeń Ładny tekst jest na forum STAKE OUT.
-
Nic więcej nie wiem, tylko tyle znalazłam na stronie. [QUOTE]Bardzo chetnie przygarne psa dobermana do ok 1,5 roku z Rzeszowa lub okolic ( do 60 km) Jezeli ktos miałby jakies inf prosze o kontakt kasia[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#006699][email protected][/COLOR][/EMAIL]. [/QUOTE]
-
Dostawa... Doksa trafiła do naszego Schroniska ze wsi Borki Łęczyckie, gdzie błąkała się od dłuższego czasu.Sunia jest bardzo miła i przyjacielska, nie żywi agresji do ludzi oraz zwierząt.Sunia prawdopodobnie była w domku, ponieważ jest nauczona czystości. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla bezdomnych zwierząt 99-100 Łęczyca ul. Staromiejska tel. 604 229 186 [IMG]http://www.leczyca.schronisko.net/images/adopcje/sup3/4383.jpg[/IMG] [IMG]http://www.leczyca.schronisko.net/images/adopcje/sup2/4383.jpg[/IMG] [IMG]http://www.leczyca.schronisko.net/images/adopcje/4383.jpg[/IMG] I jeszcze taki z Bełchatowa: [URL="javascript:window.close();"][IMG]http://www.schronisko.sanikom.pl/img/db894dc53.jpg[/IMG][/URL] B1174 - pies, wiek ok. 2 lat
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
I co tu zrobić? I co tu zrobić ?[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/pullhair.gif[/IMG] -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wystawiłam cię ponownie na Alegratce, kochanie! -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='asia_pie']Mam nadzieję, że jednak znalazła kochający domek. :loveu:[/quote] Ja też mam taką skrytą nadzieję, ale kiedyś było tak, że zniknęła, pracownicy powiedzieli basia0607 , że została zaadoptowana, a potem znowu znalazła się w schronie. Może ktoś uznał, że nie jest to pies jego marzeń.. :angryy: Poczym oddał znowu do schroniska... Eh... -
Tytuł zmieniłam, a to dla was- mam jeszcze trzy zdjęcia, na dodatek nie mojego autorstwa... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/6558/simg1499dv0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1831/simg1500mi2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/6673/simg1502vm9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Rybc!a']Młodziutki chłopaczek. Merdał do mnie pociesznie ogonkiem. Widać, że młodziutki. Przecudowny, cały śnieżnobiały z błękitnymi oczami. Znajduje się na Warmii i Mazurach. Czy coś by się dla niego znalazło ? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/9070/haszczakfm2.gif[/IMG][/URL][/quote] A on nadal czeka na dom...
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nienawidzę niezręcznych sytuacji, a w takiej właśnie jestem- nie wiem, czy Koka dalej tam jest i nie wiem również co mam zrobić? To dziwne, ona znika, a potem znowu siedzi w boksie...ehh... -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kacha3D']No to w tym wypadku pozostaje sie tylko sklonować :razz: [/quote] Gdybym tylko potrafiła! Nasze schronisko jest b.małe i nieskomplikowane w obchodzeniu, byłabym w kontakcie z mężem coolydiany, a wcześniej bym wytłumaczyła jaki to boks , bez problemów by trafił, więc o to martwić się nie trzeba, chodzi mi wyłącznie o to, że uwielbiam być przy tym , jak wybiera się psy!Ale mam doła :-( -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Luli nikt nie przeoczy, Lula wychodzi na pierwszym miejscu! I co ja teraz mam zrobić? Już jestem umówiona na wystawę z forumowiczami, ze znajomą której będę dopingować, z nową rodziną Krzywogłówki którą mam odwiedzić, moja własna mama się strasznie napaliła... A przy wydobywaniu psów zawsze byłam i zawsze strasznie mnie to cieszy! JEEEZUUU! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='LALUNA']To musisz kogoś zaufanego upoważnić, albo zrezygnować z wystawy;)[/quote] Ale tu nie chodzi o upoważnianie, na pewno sami trafią ja dam im znać co i jak, wszystko wytłumaczę, ale...tak mi na tym zależało...BOŻE ! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
21 kwietnia ! Cholera jasna! Teraz sobie uświadomiłam, że 21 kwietnia będę w Grudziądzu na wystawie psów rasowych, jasny gwint! A tak bardzo cchę być przy wybieraniu moich dziewczynek :( -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jutro mam test ukończenia szkoły, dzisiaj wieczorem nie zajrzę na Dogo, ale obiecuję kruszynko, że jak wszystko się u mnie ustatkuje, dodam cię na każdym portalu ogłoszeniowym, na pewno ktoś się w tobie zakocha! -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jutro mam test ukończenia szkoły, dzisiaj wieczorem nie zajrzę na Dogo, ale obiecuję kruszynko, że jak wszystko się u mnie ustatkuje, dodam cię na każdym portalu ogłoszeniowym, na pewno ktoś się w tobie zakocha! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja myślę, że ze zdjęciami nie będzie chyba problemu? Rudzia, która również pojechała do Niemiec ( z naszego schroniska ) podobno ma się dobrze, a ja czekam właśnie na fotki ;) -
To jest schronsiko gminne, zapoznałam się również z jego regulaminem, który znajduje się na stronie WWW, tam nie ma ani jednego słowa o zakazie!
-
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jeśli ktoś ma miejsce w bannerku, to skopiujcie z mojego podpisu część z Czekoladką i wstawcie do siebie- zawsze to jakaś pomoc. -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jeśli chcecie i możecie to umieśćcie kawałek mojego bannerku z Kiką u siebie w podpisie- zawsze to jakaś dodatkowa pomoc.