Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Dobra, jakby co, to pokazuj treści e-maila tu, a ja powiem ci co masz odpisać, albo od razu będę ci pisała gotową odpowiedź.
  2. Kolejna porcja zdjęć. Dzisiaj wybrałyśmy się z Zuzką na polanki, miałyśmy liczne psie towarzystwo, w którego skład wchodziły dwie suczki kudłaczki, jedna duża, brązowa, buldożek francuski który obsiusiał mi plecak, pudel Filip, Zuza i mały pinczerkowaty pies, bez właściciela. Dzisiaj, jako jedyna z mojej szkoły byłam w UM po odebranie nagrody ( że niby się w ekologii udzielam, hihi ) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4717/dsc06244bm8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4952/dsc06245rn0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/467/dsc06247sb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/71/dsc06248nj1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/615/dsc06254wa5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1631/dsc06255dd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6951/dsc06260yy1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3506/dsc06263lw5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/6070/dsc06269ik4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/2425/dsc06271va5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1205/dsc06282yd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/554/dsc06283ev3.jpg[/IMG][/URL] Umiem dawać łapkę. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1331/dsc06286qz2.jpg[/IMG][/URL] I dwie łapki. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/9217/dsc06287kp4.jpg[/IMG][/URL] I trupa. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/7817/dsc06288vd7.jpg[/IMG][/URL]
  3. Baśka mi mówiła, że Michał ma całą budę pościeloną licznymi kołderkami, kocykami, prześcieradłami- śpi sobie chłopak jak królewicz z bajki!
  4. [quote name='drasunia']Witam wszystkich czy moge jakoś pomóc w szukaniu domu? Mam troche kasy na komórce mogłabym dawać ogłoszenia. Ale nie wiem nawet gdzie sunia się dokładnie znajduje i jakich informacji mogę udzielać ludziom. Czy lepiej podać emaila Rybci?[/quote] Drasuniu, z nieba spadłaś ;) Dziękujemy serdecznie za pomoc dla Czekoladki, myślę, że gdyby się dowiedziała- machnęłaby w zamian ogonkiem ;) Mój e-mail, GG są dostępne w profilu, a mój numer 691364660, w razie czego. Ogłaszaj ją wszędzie, gdzie tylko możesz! Suńcia jest w Elblągu, ale nie dodawaj jej na ogłoszenia PORTEL!
  5. Podrzucę cię na dzień dobry, złotko !
  6. Ja nic nie wiem, coolydiana sie nie odzywa, a nóż widelec przez ten czas znajdzie się ktoś, kto zakocha się w Lulce?
  7. Anulko kochana, dodałabyś ją na Allegro ?
  8. Nie wierzę, że nikogo nie zauroczyła ich nieprzeciętna uroda!
  9. No więc szukamy domku tutaj, w Polsce!
  10. Może jakiś znak rozpoznawczy? Np. kawałek materiału z napisem "Dogomania" na plecach ? Nie wiem... ?
  11. Dea, dzwonił do mnie mężczyzna zainteresowany suczką ze zdjęć ( pierwsza strona ), podałam mu twój numer, oczekuj na telefon ( znalazłam na Alegratce numer )
  12. Słuchajcie, wiecie ile płaci się za wstęp? Ja i forumowa Gonitwa też się wybieramy na wystawę, myślałam nad tym, by uzgodnić tu jakiś charakterystyczny znak Dogomaniaków, moglibyśmy się rozpoznać, pogadać, co wy na to ?
  13. Ja ze swojej strony [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/546771_miecio_beaglowaty_zywiol_w_schronisku_k.html"]dodałam ogłoszenie na Alegratce[/URL] , podesłałam link do tego wątku beaglowatej mamusi, która nie udziela się na Dogomanii, więc może ona coś zaradzi, na pewno umieści na beaglowym forum...
  14. O mój Boże, te jej biedne oczka! Bokseromaniacy , jesteście niesamowici, dziękuję wam za pomoc dla niej! Będę śledzić ten wątek, bardzo intryguje mnie jej historia, mam nadzieję, ze wszystko się pomyślnie skończy!
  15. Suczka szuka domku jeszcze tutaj. Bardzo wzruszyła mnie jej historia. Dziękuję Wam, za pomoc dla niej, jesteście naprawdę niesamowici!
  16. Hash [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/546647_hash_wpadl_w_sidla_i_stracil_lapke.html"]tutaj[/URL] szuka domku! [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/546647_hash_wpadl_w_sidla_i_stracil_lapke.html[/URL] Proszę tylko o podanie kontaktu na PW i napisaniu w temacie "Hash" ponieważ cierpię na straszną sklerozę i mogę zapomnieć o tym, że trzeba w ogłoszeniu dodać kontakt do osoby zajmującej się adopcją. Pozdrawiam.
  17. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/546639_piekna_marmurkowa_zaneta_z_brzegu_cudo.html[/URL] PROSZĘ MI KONIECZNIE PODAĆ NAMIARY NA OSOBĘ ZAJMUJĄCĄ SIĘ JEJ ADOPCJĄ- na PW, bo z moją pamięcią nie zbyt dobrze, więc szybko mogę zapomnieć o tym wątku . Żaneta jest piękna i wierzę w to, że znajdzie się dla niej miejsce u jakiejś wspaniałej rodziny. Suczka jest boska, a ja zadaję sobie tylko pytanie- dlaczego była aż na 11 stronie ?
  18. Czy naprawdę nikt nie dotrzega jej piękna ? Nie dość, że cudna , to słodka niczym miód...
  19. [URL]http://www.schronisko.net/adopcja4759.html[/URL] Wiecie o nim ? Ponoc w Pasłęku błąka się dobcia, ładna i z obrożą, Basia0607 widziała ją raz.
  20. Kto pokocha czekoladową Czekoladkę ?
×
×
  • Create New...