-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dobra, jakby co, to pokazuj treści e-maila tu, a ja powiem ci co masz odpisać, albo od razu będę ci pisała gotową odpowiedź. -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Kolejna porcja zdjęć. Dzisiaj wybrałyśmy się z Zuzką na polanki, miałyśmy liczne psie towarzystwo, w którego skład wchodziły dwie suczki kudłaczki, jedna duża, brązowa, buldożek francuski który obsiusiał mi plecak, pudel Filip, Zuza i mały pinczerkowaty pies, bez właściciela. Dzisiaj, jako jedyna z mojej szkoły byłam w UM po odebranie nagrody ( że niby się w ekologii udzielam, hihi ) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4717/dsc06244bm8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4952/dsc06245rn0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/467/dsc06247sb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/71/dsc06248nj1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/615/dsc06254wa5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1631/dsc06255dd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6951/dsc06260yy1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3506/dsc06263lw5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/6070/dsc06269ik4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/2425/dsc06271va5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1205/dsc06282yd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/554/dsc06283ev3.jpg[/IMG][/URL] Umiem dawać łapkę. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1331/dsc06286qz2.jpg[/IMG][/URL] I dwie łapki. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/9217/dsc06287kp4.jpg[/IMG][/URL] I trupa. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/7817/dsc06288vd7.jpg[/IMG][/URL] -
Baśka mi mówiła, że Michał ma całą budę pościeloną licznymi kołderkami, kocykami, prześcieradłami- śpi sobie chłopak jak królewicz z bajki!
-
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='drasunia']Witam wszystkich czy moge jakoś pomóc w szukaniu domu? Mam troche kasy na komórce mogłabym dawać ogłoszenia. Ale nie wiem nawet gdzie sunia się dokładnie znajduje i jakich informacji mogę udzielać ludziom. Czy lepiej podać emaila Rybci?[/quote] Drasuniu, z nieba spadłaś ;) Dziękujemy serdecznie za pomoc dla Czekoladki, myślę, że gdyby się dowiedziała- machnęłaby w zamian ogonkiem ;) Mój e-mail, GG są dostępne w profilu, a mój numer 691364660, w razie czego. Ogłaszaj ją wszędzie, gdzie tylko możesz! Suńcia jest w Elblągu, ale nie dodawaj jej na ogłoszenia PORTEL! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja nic nie wiem, coolydiana sie nie odzywa, a nóż widelec przez ten czas znajdzie się ktoś, kto zakocha się w Lulce? -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę złotooka Czekoladko! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Anulko kochana, dodałabyś ją na Allegro ? -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No więc szukamy domku tutaj, w Polsce! -
Może jakiś znak rozpoznawczy? Np. kawałek materiału z napisem "Dogomania" na plecach ? Nie wiem... ?
-
Fiona amstafka z cieszyńskiego schroniska na razie w DT
Rybc!a replied to Dea's topic in Już w nowym domu
Dea, dzwonił do mnie mężczyzna zainteresowany suczką ze zdjęć ( pierwsza strona ), podałam mu twój numer, oczekuj na telefon ( znalazłam na Alegratce numer ) -
Słuchajcie, wiecie ile płaci się za wstęp? Ja i forumowa Gonitwa też się wybieramy na wystawę, myślałam nad tym, by uzgodnić tu jakiś charakterystyczny znak Dogomaniaków, moglibyśmy się rozpoznać, pogadać, co wy na to ?
-
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
Rybc!a replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Ja ze swojej strony [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/546771_miecio_beaglowaty_zywiol_w_schronisku_k.html"]dodałam ogłoszenie na Alegratce[/URL] , podesłałam link do tego wątku beaglowatej mamusi, która nie udziela się na Dogomanii, więc może ona coś zaradzi, na pewno umieści na beaglowym forum... -
O mój Boże, te jej biedne oczka! Bokseromaniacy , jesteście niesamowici, dziękuję wam za pomoc dla niej! Będę śledzić ten wątek, bardzo intryguje mnie jej historia, mam nadzieję, ze wszystko się pomyślnie skończy!
-
Suczka szuka domku jeszcze tutaj. Bardzo wzruszyła mnie jej historia. Dziękuję Wam, za pomoc dla niej, jesteście naprawdę niesamowici!
-
Hash [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/546647_hash_wpadl_w_sidla_i_stracil_lapke.html"]tutaj[/URL] szuka domku! [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/546647_hash_wpadl_w_sidla_i_stracil_lapke.html[/URL] Proszę tylko o podanie kontaktu na PW i napisaniu w temacie "Hash" ponieważ cierpię na straszną sklerozę i mogę zapomnieć o tym, że trzeba w ogłoszeniu dodać kontakt do osoby zajmującej się adopcją. Pozdrawiam.
-
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/546639_piekna_marmurkowa_zaneta_z_brzegu_cudo.html[/URL] PROSZĘ MI KONIECZNIE PODAĆ NAMIARY NA OSOBĘ ZAJMUJĄCĄ SIĘ JEJ ADOPCJĄ- na PW, bo z moją pamięcią nie zbyt dobrze, więc szybko mogę zapomnieć o tym wątku . Żaneta jest piękna i wierzę w to, że znajdzie się dla niej miejsce u jakiejś wspaniałej rodziny. Suczka jest boska, a ja zadaję sobie tylko pytanie- dlaczego była aż na 11 stronie ?
-
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kto pokocha czekoladową Czekoladkę ?