-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
1,5 roczny, grzeczny i całuśny bokser już w nowym domku :):):)
Rybc!a replied to Negri's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][IMG]http://images21.fotosik.pl/134/f4e4e86fc1489b72med.jpg[/IMG][/QUOTE] Oo! Co ja tu widzę! Mój kocyk , który Daga dostała w spadku z moją Sally ;) -
Proszę, starałam się by był czytelny, mniejszą uwagę przykułam na dodatki i uatrakcyjnienia: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/6131/muhcachajh4.png[/IMG][/URL]
-
AAAAAAA! Właśnie wróciłam z naszego schroniska. Mamy przepiękną dobeczkę. Taką wielką, elegancką- bardzo dostojną- taką...bardzo rasową.... Cudowna, czarna podpalana, uszy i ogon kopiowane , nie widać by była stara, ani jednego siwego włoska, trochę spanikowana... PRZEPIĘKNA! Miała też trochę duże sutki... Może po szczeniakach? Ale niekoniecznie, może taka jej natura... ALE OCZYWIŚCIE, ZDJĘĆ NIE MAM, NAWET NIE PYTAJCIE! Jestem zdenerwowana. Piękna jest, oj cudna, cudna!
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj też widziałam Lulę. Merdała do mnie ogonkiem z daleka, ale nie podeszła... Padał deszczyk przecież, a nasza księżniczka nie chce ubrudzić sobie szanownych łapeczek! -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy to zajączek przybiegł, bo Kokuni w schronisku nie widziałam! Może się schowało maleństwo, padało strasznie, a ona to taka chodząca delikatność i gracja... Z nią to ciągle zagadka. Raz jest, raz nie ma, raz jest, raz nie ma... -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A ja byłam dzisiaj w schronie... Widziałam Kikunię... Chciała podbiec do bramy, ale nie zdążyła- inny piesek zagrodził jej drogę, a nasza kochanieńka bardzo się przestraszyła... LUDZIE, POTRZEBNY DOM!! -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A ja widziałam dzisiaj Czekoladkę! Taka kochana jadła sobie po malutku... -
[QUOTE][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/9062/sabati4.jpg[/IMG][/QUOTE] Moje dwie kochane dziewczynki!
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='asia_pie']To nie z nią jest coś nie tak. To schronisko zmniejsza jej szansę na adopcję nie pozwalajac zrobic aktualnych zdjęc. :mad: Psinka na pewno jest śliczna i grzeczna. :loveu: Kokusia bienij na pierwszą stronkę po nowy domek! :multi:[/quote] Jest śliczna naprawdę, teraz wygląda całkiem inaczej! I włoski ładniejsze i oczka już nie są czerwone... Wszystko się ustatkowało, tylko zdjęć robić nie mogę :( A grzeczna jest, taka kochana i milusińska ;) -
Moira śliczny "mini dog" MA NOWY DOMEK!! :D DZIĘKUJEMY!!
Rybc!a replied to BosiaB_86's topic in Już w nowym domu
CIESZĘ SIĘ NIEZMIERNIEEE! [quote name='matusz5']Rybcia!!!! Moira już dawno jest na alegratce !!! po co dublowałaś ogłoszenie ?? Ja już wystawiłem Moirę na alegratka i adopcje.org[/quote] Przecież napisałam! :roll: Ty dodałeś ją na mieszańce, a ja na dogi! -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Powiedźcie mi, co z nią jest nie tak? Dlaczego nie może znaleźć domu ? -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie lubię zajączka :( Nie podzielił się z Kiką tym, czego ona tak bardzo pragnie :( Podarujmy jej dom! -
O Boooziuuu! Moja maleńka, moja malutka, jaka kochana! A pamiętam, jak niuńkę zawoziliśmy w umówione z Mosii miejsce i co chwila sprawdzaliśmy czy sunieczka jeszcze oddycha... Jak to miło pooglądać takie zdjęcia... Mam łzy w oczach, ciotuchny!
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Znalazłam świetną stronkę z emotkami, nie mam co robić, więc z użyciem obrazków i różnych epizodów z naszego " psiowego " życia, trochę wam poopowiadam ciekawostek... Czego boją się dziewczyny? [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/str.gif[/IMG] Zuza: huków, wystrzałów Pyza: tego jeszcze nie odkryliśmy Czy któraś z nich była ofiarą pogryzienia przez innego psa/lub zaatakowała? [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/out.gif[/IMG] Zuza: Została zaatakowana przez amstaffkę, na szczęście nic się nie stało. Pyza: Będąc u nas, jeszcze nigdy się to nie zdarzyło. Stosunek do ptaszków [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/fol.gif[/IMG] Zuza: Strasznie je gania, dostaje wścieklizny jak je widzi. Pyza: nie reaguje, biega tylko za Zuzką, ale całkowicie nie wie o co chodzi. Ulubione zabawki.[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/byebag.gif[/IMG] Zuza: żółta gumowa piłka, wszelkiego rodzaju pluszaki które nie wytrzymują długo, bowiem są rozrywane na strzępy- dopiero wtedy Zuza czuje się usatysfakcjonowana. Pyza: mały, gumowy, piszczący świniaczek i piłeczka to ping-ponga. Czy miały/będą miały szczeniaki? [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/Dzidzia.gif[/IMG] Zuza: Nigdy nie miała i mieć nie będzie- jest wystyrylizowana. Pyza: Nigdy nie miała i mieć nie będzie- będzie wystyrylizowana. Jak reagują na aparat ? [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/Fotograf.gif[/IMG] Zuza: szczeka jak oszalała, myśli że to zabawka. Pyza: nie reaguje, pięknie pozuje. Jakie przysmaki najbardziej lubią ? [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lizak.gif[/IMG] Zuza: żwacze wołowe i inne tego typu śmierdziele Pyza: jest strasznie wybredna, lubi prasowane kostki Jaki mają stosunek do weta? [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/Pielegniarka.gif[/IMG] Zuza: samego weta bardzo lubi, ale strasznie boi się wejść do gabinetu Pyza: po niemiłych wydarzeniach związanych z ucinaniem kołtunów , bardzo go nie lubi, chociaż jest grzeczna Jaki mają stosunek do kotów ? [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/wilk2.gif[/IMG] Obie ich nie akceptują. W sumie, nie wiem po co ja to pisałam? Z nudów... Zaraz wchodzę na Pwp, tam nudzić się nie można ! -
[quote name='lila138'][B]BIEDNA DOBECZKA....I DOBRZE TEMU DEBILOWI...[/B] [B]TACY LUDZUIE POWINNI BYC GORZEJ TRAKTOWANI...:-x[/B] [B]SPUSCIŁA BYM MU LANIE :2gunfire: ( MAŁO POWIEDZIANE) :snipersm:I [/B] [B]K..A IDIOTA :pissed: NAUCZYŁ BY SIE JAK SIE TRAKTUJE DOBCIE..I INNE ZWIERZAKI [/B] [B]PRZEPRASZAM ZE PRZEKLINAŁAM....[/B] [B]DEBILIZM POSTEPUJĄCY Z TEGO CZŁOWIEKA....(JEŚLI JEST CZŁOWIEKIEM BO POWIEDZIAŁA BYM ZE TO POTWÓR!!!!!)[/B] [B]:mad: MA SZCZESCIE ZE NIE TRAFIŁ NA MNIE BO :agrue: ...[/B] [B]CHYBA NIE RĘCZYŁA BYM ZA SIEBIE...:grab: :2gunfire:[/B][/quote] Uważam, że kara którą mu wymierzono i tak jest zbyt mała! [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/tn.gif[/IMG]
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']o tak. Z naszymi psiakami to nudzić się nie można, prawda?:lol: Pzdr.[/quote] Oj nie można, nie można !