-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy znacie jakieś psiowe portale na które możnabyłoby dodać Kikę ? -
[quote name='Ania W']Rozumiem...Szkoda , bo dobre zdjęcia są ważne w ogłoszeniach. Nie o to chodzi , że te są, złe ale nie widać jej np w całości. Dobrze "robią" zdjęcia z człowiekiem. Ale skoro macie taką sytuację to niewiele da się zrobić...[/quote] No więc właśnie, sytuacja nie jest ciekawa... Uwierzcie mi i tak to wielki sukces, ja się troję i dwoję by cokolwiek zrobić...
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No właśnie, samochód wciąż podobno w warsztacie w Niemczech. -
Ponownie skontaktowałam się z nowym właścicielem białasa. Nazywa się...Baron. Rodzice za nim przepadają, mówią, że to ich najmłodszy synek. Pies sypia w domu. Został dzisiaj odrobaczony, jest grzeczny, wcale nie agresywny, wszystko wygląda na to, że kolejnej bidzie się poszczęściło, dlatego zmieniam tytuł wątku i proszę modów o przeniesienie.
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Lulka dalej w schronie, szukamy jej domku! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kto cię pokocha, skarbie ? -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Noo, piękna pogoda była, aż w domu siedzieć się nie chciało. Ale od jutra znowu ma być brzydko... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/7749/dsc05594dg3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3505/dsc05643mi7.jpg[/IMG][/URL] -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, nie pytajcie mnie wciąż ;) Wiem, że zależy wam na tym, by się dowiedzieć, ale ja nie wybieram się narazie do schroniska- pierwszy problem- NIE MAM Z KIM, a samej mnie nie wpuszczą ! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata J.']Rybc!u czy mam wystawić Lulę na allegro?[/quote] Tak, dopóki dopóty nie trafi w sprawdzone ręce staramy się wystawiać ją wszędzie, gdzie się da! -
No więc tak- akcja jest MEGA SZYBKA! Białas już jedzie do nowego domku, podobno jest potulny jak baranek, siedzi sobie grzecznie na tylnich siedzeniach i co jakiś czas daje buziaka nowemu panu, który prowadzi. Facet jest radosny, pisze mi w SMS , że jest piękny i przyzywyczajony do samochodu , jakby 100 razy z nim jeździł. Na kontrolę zgodził się już wcześniej. Poproszę o dokładny adres po przyjeździe do domu. Strasznie się cieszę. Z pracownikami i adopcję nie było problemu , ale jak pan napisał '' nie byli mili " .
-
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jakiś dzieciak się chyba zabawił, patrzyłam na rocznik- 1995... Nie odpisał na e-mail, ehh... -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie poddawaj się maleńka, nie poddawaj się i hopaj w górę! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Oj, zmęczona byłam jak diabli, ale zdjęcia dodam, już nie będę taka ;) Mam - ( uwaga ) równo 99 zdjęć, ale wszystkich dodawać nie będę. Wybiorę tylko te najostrzejsze i najpiękniejsze. Domowe zabawy z Zuzą [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2750/42373315lr0.jpg[/IMG][/URL] Na beaglowym spacerku [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/927/73703097hd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/9605/80943334vp0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8311/65250473vq8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/7597/55132047gq1.jpg[/IMG][/URL] I już w lesie: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/7485/64879613xw0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/10/42626762wh2.jpg[/IMG][/URL] Nurkowanie [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/7313/29590549ff1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9063/33883290ig8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/98/10zi3.jpg[/IMG][/URL] Od machania ogonek zaginął! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/6721/12ys7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/6690/13tt7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/6164/14tv4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/7894/15te0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/2032/16af6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/96/17sz9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/9847/18zl6.jpg[/IMG][/URL] -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='LALUNA']Jeszcze pięć dni i Lula pojedzie w podróż do nowego domku. Czy coś wiadomo do kogo trafi? I do jakich warunków? Ogródek, blok?:razz:[/quote] Narazie, to trafi do DT Coolydiany, a potem szybybciutko do domku ziuum! Już jutro prawdopodobnie ten dzieeeń! -
JEST ! No więc drodzy dogomaniacy, mamy domek dla białasa! Pan z Białegostoku dzisiaj do mnie dzwonił, chce przyjechać osobiście go zobaczyć. Już pytał o adres schronu. Oczywiście zapoznał się ze wszystkim, to dom jednorodzinny, z dużym podwórkiem, pies będzie mógł spać tam, gdzie będzie uważał to za najlepsze, ale pan jest bardziej za tym, by spał w domu, mówi, że jego poprzedni pies znalazł sobie miejsce tuż przy schodach więc może coś w tym jest i Łajt będzie tam spał. Nie chce go rozmnażać, na terenie nie ma żadnych innych zwierząt , oprócz rybek. Dzieci też nie, pan jest najmłodszy i ma 22 lata, pies nie zostawałby sam, albowiem jego rodzice ciągle są w domu. I co wy na to ?