Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Czy znacie jakieś psiowe portale na które możnabyłoby dodać Kikę ?
  2. [quote name='Ania W']Rozumiem...Szkoda , bo dobre zdjęcia są ważne w ogłoszeniach. Nie o to chodzi , że te są, złe ale nie widać jej np w całości. Dobrze "robią" zdjęcia z człowiekiem. Ale skoro macie taką sytuację to niewiele da się zrobić...[/quote] No więc właśnie, sytuacja nie jest ciekawa... Uwierzcie mi i tak to wielki sukces, ja się troję i dwoję by cokolwiek zrobić...
  3. Najważniejsze, że Iwona jest umówiona z NPB ( Nowym Panem Barona ) na przyszły tydzień, ja myślę, że nie mają nic do ukrycia, wydają się być w porządku- ale jak to się mówi- lepiej dmuchać na zimne.
  4. Znowalizuj, znowalizuj, a nóż widelec się coś znajdzie! Ale może założyć tylko dla rudej, skoro czarnej nie widziałam ? Potem ludzie zadzwonią o czarną, będą pytać, a ja im na to, że nie wiem czy tam dalej jest...Niezabardzo...
  5. No właśnie, samochód wciąż podobno w warsztacie w Niemczech.
  6. Aniu, my mamy problem z robieniem zdjęć, zaznaczam to na każdym możwliwym wątku, uważam, że te zdjęcia to i tak ogromny sukces, bo są a) wyraźne b) poruszające c) jedyne
  7. Ponownie skontaktowałam się z nowym właścicielem białasa. Nazywa się...Baron. Rodzice za nim przepadają, mówią, że to ich najmłodszy synek. Pies sypia w domu. Został dzisiaj odrobaczony, jest grzeczny, wcale nie agresywny, wszystko wygląda na to, że kolejnej bidzie się poszczęściło, dlatego zmieniam tytuł wątku i proszę modów o przeniesienie.
  8. Lulka dalej w schronie, szukamy jej domku!
  9. [quote name='Gonitwa']nie wolno głaskać bo przecież u nas psy są "agresywne" i oni za nas odpowiadać nie będą...[/quote] Dokładnie. W górę Melisko, w górę
  10. Kto cię pokocha, skarbie ?
  11. W górę słoneczko, tak bardzo chcę byś grzała już doopkę w swoim domku!
  12. No więc ostatnio widziedziliśmy tylko Rudziaszka, może Czarnulka znalazła dom ? W każdym bądź razie ja wierzę w to, że coolydiana naprawi z mężem swoje auto i przyjedzie po dziewczyny jak najszybciej.
  13. Noo, piękna pogoda była, aż w domu siedzieć się nie chciało. Ale od jutra znowu ma być brzydko... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/7749/dsc05594dg3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3505/dsc05643mi7.jpg[/IMG][/URL]
  14. Dziewczyny, nie pytajcie mnie wciąż ;) Wiem, że zależy wam na tym, by się dowiedzieć, ale ja nie wybieram się narazie do schroniska- pierwszy problem- NIE MAM Z KIM, a samej mnie nie wpuszczą !
  15. [quote name='Gonitwa']heeh to super. wyciągnij od niego później jakieś info o psie jak się zachowuje, no i jakieś fotki z nowego domku[/quote] Przed chwilą zadzwoniłam. Pytałam ponownie o kontrolę poadopcyjną, zgodził się i ma mi wysłać adres SMS. Pies jest podobno grzeczny i bardzo spokojny.
  16. [quote name='Beata J.']Rybc!u czy mam wystawić Lulę na allegro?[/quote] Tak, dopóki dopóty nie trafi w sprawdzone ręce staramy się wystawiać ją wszędzie, gdzie się da!
  17. No więc tak- akcja jest MEGA SZYBKA! Białas już jedzie do nowego domku, podobno jest potulny jak baranek, siedzi sobie grzecznie na tylnich siedzeniach i co jakiś czas daje buziaka nowemu panu, który prowadzi. Facet jest radosny, pisze mi w SMS , że jest piękny i przyzywyczajony do samochodu , jakby 100 razy z nim jeździł. Na kontrolę zgodził się już wcześniej. Poproszę o dokładny adres po przyjeździe do domu. Strasznie się cieszę. Z pracownikami i adopcję nie było problemu , ale jak pan napisał '' nie byli mili " .
  18. [quote name='Mysia_Zabrze']Bosek nie szalej za bardzo :mad: :evil_lol: Dzisiaj dostałam w jego sprawie dwa e-maile, obie osoby wydają się zdecydowane na adopcje :crazyeye:[/quote] A skąd się o Bosku dowiedzieli ? :cool3:
  19. Jakiś dzieciak się chyba zabawił, patrzyłam na rocznik- 1995... Nie odpisał na e-mail, ehh...
  20. Nie poddawaj się maleńka, nie poddawaj się i hopaj w górę!
  21. Oj, zmęczona byłam jak diabli, ale zdjęcia dodam, już nie będę taka ;) Mam - ( uwaga ) równo 99 zdjęć, ale wszystkich dodawać nie będę. Wybiorę tylko te najostrzejsze i najpiękniejsze. Domowe zabawy z Zuzą [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2750/42373315lr0.jpg[/IMG][/URL] Na beaglowym spacerku [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/927/73703097hd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/9605/80943334vp0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8311/65250473vq8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/7597/55132047gq1.jpg[/IMG][/URL] I już w lesie: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/7485/64879613xw0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/10/42626762wh2.jpg[/IMG][/URL] Nurkowanie [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/7313/29590549ff1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9063/33883290ig8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/98/10zi3.jpg[/IMG][/URL] Od machania ogonek zaginął! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/6721/12ys7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/6690/13tt7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/6164/14tv4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/7894/15te0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/2032/16af6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/96/17sz9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/9847/18zl6.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='tanitka']no miały być w piątek, nic nie dostałam:crazyeye:[/quote]~ Oj, nieładnie, nieładnie ! :mad:
  23. Pan powiedział, że buczenie to być może oznaka strachu, że prześle mi zdjęcia na drugi dzień, a chce przyjechać...jutro !
  24. [quote name='LALUNA']Jeszcze pięć dni i Lula pojedzie w podróż do nowego domku. Czy coś wiadomo do kogo trafi? I do jakich warunków? Ogródek, blok?:razz:[/quote] Narazie, to trafi do DT Coolydiany, a potem szybybciutko do domku ziuum! Już jutro prawdopodobnie ten dzieeeń!
  25. JEST ! No więc drodzy dogomaniacy, mamy domek dla białasa! Pan z Białegostoku dzisiaj do mnie dzwonił, chce przyjechać osobiście go zobaczyć. Już pytał o adres schronu. Oczywiście zapoznał się ze wszystkim, to dom jednorodzinny, z dużym podwórkiem, pies będzie mógł spać tam, gdzie będzie uważał to za najlepsze, ale pan jest bardziej za tym, by spał w domu, mówi, że jego poprzedni pies znalazł sobie miejsce tuż przy schodach więc może coś w tym jest i Łajt będzie tam spał. Nie chce go rozmnażać, na terenie nie ma żadnych innych zwierząt , oprócz rybek. Dzieci też nie, pan jest najmłodszy i ma 22 lata, pies nie zostawałby sam, albowiem jego rodzice ciągle są w domu. I co wy na to ?
×
×
  • Create New...