Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Sabina02']Ja dostalam taka wiadomosc z Allegro: [B][I]"Witam,[/I][/B] [I][B]jestem z Elblaga. Zainteresowana jestem adopcja. Probuje skontaktowac sie z p. Ania, jednakze nie moge dodzwonic sie na podany numer komorki.[/B][/I] [I][B]Pozdrawiam,"[/B][/I] Rybcia, przekazalam Ci ten e-mail na Twoja skrzynke. Prosze odpisz tej Pani. Jesli ta Pani bedzie chciala Buleczke, to moze zostawmy ta Pania z Gdanska dla innej suni...[/QUOTE] Sabina, dzięki, już jestem w kontakcie z tą panią :) Trzymać kciuki.
  2. I kolejne: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/135/e35554df8022787f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/154/453143b37d962007.jpg[/IMG][/URL]
  3. Ups. Przyznam szczerze, że dawno tu nie zaglądałam. Jestem pod ogromnym wrażeniem urody suczek i pana Gabiszona. Wszystkie zdjęcia sobie zapisałam i gdy poraz kolejny panie z TOZu przyjdą do mnie na kontrolę, mam zamiar im je pokazać !
  4. [quote name='Charly']:razz: widze, ze wszyscy sa przepracowani i cierpia na rozdwojenie rybcia ty tez?? a taka mlodziutka dziewczyna z Ciebie:eviltong: niech sprostuje...to nie Filip tu na zdjeciu...to Bobik;):loveu:[/quote] No właśnie, młodziutka, a czasu ciągle brak! :placz: Basia poprosiła mnie bym dodała te oto fotki z Lepna: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/155/ddf6f17868a5e3c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/135/bc5b613f3158a2fe.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='anula1959']Anusiu , jestem nie w temacie :oops:, co to za dwie piękności obok równie pięknej, uśmiechniętej Zuzy?[/QUOTE] Oj skopię doopę, oj skopię! Pyza (czarno-biała) jest z nami od roku, a Figa (kudłacz) od 3 tygodni. Wszystkie trzy są ze schroniska :) Mam małe zoo w domu.
  6. 1. Pieniądze na sterylki są, tak? Wet może je wykonać dopiero na początku tygodnia. 2. Czy ktoś przyjechałby od razu po dwie suki? Czas goni..
  7. [quote name='basia0607']Ja sie wcale nie waham, slowa nie zmieniam ale nacisk Ryby na mnie jest nie dozniesienia. Po niedzieli , jak najszybciej/ w tym tygodniu wet nie da rady/ , bedą sterylki. Chce aby psiaki od razu ze schronu pojechały na zabieg. U nas moga przez pare dni dochodzic do siebie, w sobote lub niedziele można je zabierać. To są 2 psy na raz i ja musze miec wszystko tak dograne abym sama nie miala póżniej klopotu.Jestem osobą publiczną i musze sie liczyc z innymi. Zrozumcie mnie. W przytulisku mamy 2 suki z cieczką, prawdopodobnie te schroniskowe po zetknieciu sie z nimi tez dostaną. Co wtedy bedzie,2 mce trzeba odczekac do sterylki. Rybciu Pazurek już jest w takim stanie, że można mu szukać domu, jest na tymczasie i blokuje miejsce !Wygląda na to , ze to ja szukam mu domu i to już jest mój pies !!!! plakalaś zlitowalam sie .......[/quote] Baśka, ja cię nie naciskam, ja cię tylko proszę. :shake: A do co Pazurka, przykro mi, że tak piszesz, szkoda, że nie widzisz tego, że staram znaleźć się mu dom, ty też mogłabyś mi w tym pomóc. Umieściłam go w hotelu, to go stamtąd wyciągnę, ale to nie podejmowałam decyzję, o zabraniu Pazura, wydaje mi się, że na ten pomysł wpadła pani ze stowarzyszenia. Ogłoszenia są w necie i jedyne co zostaje, to czekanie na TYCH ludzi.
  8. Ostatnia porcja zdjęć na dzisiaj: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/135/a1b81bbaa7e509e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/155/297b18f049693e1a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/154/4d4c554c0eedd957.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/154/1ba90ba7a531e43e.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/154/3862c9735dee5994.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/135/615d8e5485d4bb33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/155/9a0f5f6a91c785f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/135/0ad181082ed84230.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/155/01cab5a21ef5dd54.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Matylda1975']:multi: jakie dobre wiesci, a ja zyje w blogiej nieswiadomosci! jednak zyczenie swiateczne maja wielka moc :lol: Pani Uli z Rodzina i Fineczce zyczymy z Alasia (blizniaczo podobna do Finki) WSZYSTKIEGO NAJPIEKNIEJSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA :)[/QUOTE] Na dzień dzisiejszy brakuje do spłacenia długo raptem 40zł. Świetnie poradziliście sobie ze zbiórką pieniędzy, a Finka jest piękna i trafiła do wspaniałych ludzi!
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/135/06bfcb35fc8776e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/135/0dcd19c6d4f0c2a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/135/6af0ade67c77b6cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/135/6e98f70e20713405.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/135/63c73c027ad1fb99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/154/c3d7543089adb817.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/135/e3564efc101ed81f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/135/05f14829a76c52e8.jpg[/IMG][/URL]
  13. Z Figą już lepiej. Kaszel przeszedł, zapalenie spojówek i łoczętów też. Dzisiaj nasiusiała mi pięknie do pojemniczka, zaniesiemy do laboratorium sprawdzić jak się ma piaseczek. Módlcie się, by wyniki się polepszyły, wtedy byłaby szansa na to, że Figa się tego świństwa może pozbyć na zawsze! Jest kochaną psiną, a z Zuzą śpią nawet na jednym łóżku, Pyzę przyjmuje z rezerwą, czasem burknie coś pod nosem, ma charakter kobita. Nie umie się bawić zabawkami, ale uwielbia siedzieć na rękach i zaczepiać. Ostatnio ugryzła mnie (leżałyśmy na łóżku i oglądałyśmy ASPCA na Animal Planet) w .. no.. damską górną część ciała.. I miała z tego ogromny ubaw! Albo za ręce łapie i śmiesznie mruczy, a potem robi fikołki i podgryza. Jest piesczoszką jakich mało, a waży już jakieś 8,5 kg (było 7,3kg- ok. 200g kołtunów wyciętych). Ludzie patrzą się na mnie jak na wariatkę ! Szczególnie, gdy idę z 3 psami ! Niedługo zaczną do mnie wołać "pani Villas". W niedzielę wybraliśmy się do Kadyn- pięknego lasu. Rodzice piekli kiełbaski (ja bezmięsna), a ja ganiałam psy.. Wszystkie trzy , po przyjeździe do domu, padły jak umarłe i nie wstawały do końca dnia. Zrobiłam fotorelację. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/154/755fa4db94902d70.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/134/2d7efcbab42d8759.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/153/f0fa6bb20768c16c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/154/a69f34bb920f4381.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/134/e6a43fd938ddab3d.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='basia0607']Dzisiaj przyszła wplata -10zl od mikimol , nie podano dla kogo ?[/QUOTE] To napewno z Allegro dla Krzywusia.. Taka mała kwota- 2 cegiełki..
  15. [quote name='Charly']:multi::multi::multi: brawo Rybcia:angel::angel::angel:[/QUOTE] Za co, Olu? ;)
  16. [quote name='fizia']Z p. Joanna? :)[/QUOTE] Dokładnie tak, ale wydaje mi się, że Bajka będzie za duża.
  17. [quote name='lamia2'][SIZE=3][COLOR=red]ZDARZYŁ SIĘ CUD !!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [COLOR=red]MIAŁAM TELEFON !!!!!!!![/COLOR] [COLOR=red]BISIO MA WŁASNĄ, WSPANIAŁĄ, CUDOWNĄ SPONSORKĘ, KTÓRA CHCE MU URATOWAĆ ŻYCIE I OPŁACIĆ JEGO LECZENIE NA SGGW[/COLOR] W tej chwili trwają rozmowy na tematy techniczne tzn. przelewy, przyjęcia na SGGW, wydanie z Krzyczek a ja szykuję się do drogi po małego w niedzielę[/quote] Nie wierzę! Nie wierzę ! Nie wierzę ! [SIZE=4]CUDA SIĘ ZDAŻAJĄ! :multi:[/SIZE] [SIZE=4]Mój kochany, kochany Bisio![/SIZE] Już nie mogę się doczekać.. On tak chciał.. A my wszyscy baliśmy się go dotykać.. Podchodził do nóżek.. Zamachał ogonkiem.. Popatrzył w oczy, aż serce przestało na moment bić.. Powiedziałam czule.. Ucieszył się.. I odszedł, popatrzeć, jak jego koledzy wsiadają do naszego auta.. On też chciał.. Chciał poleżeć na wygodnej pościeli w naszym dużym bagażniku.. Pooglądać widoki przez okno.. Poczuć ciepło i miłość. TAK SIĘ CIESZĘ ! :multi:
  18. Też mam kontakt z tą panią, mam sprawdzić jej stosunek do kotów, z transportem nie będzie problemu!
  19. Ja bym mogła jutro z rana je przywieźć, ale Basia się waha.
  20. [quote name='fizia']Jakie cudne biedactwo... Rybc!u - a jaka Ona jest duża? Mam Panią z Gdańska chętna na adopcję jak najmniejszej suni. Jest jeszcze warunek, ze ma być wysterylizowana...no ale kto wie...[/QUOTE] Waży ok. 8-10 kg, a z tą panią też mam kontakt :)
  21. Co słychać u naszego pokraczka-rozrabiaczka?
  22. Przeszłam koło jej boksu, niezauważyłam.. Jej wzrok wbił się we mnie.. Cofnęłam się i zobaczyłam ją.. Nieduża, zahukana, oszołomiona, zdominowana.. Moja Bida. :placz: Patrzyła, jakby pytała, gdzie jest. Dlaczego? Po co? Inne, zazdrosne suki odpędzały ją ode mnie, a ona tak bardzo chciała. :placz: Tak chciała być przy mnie, wąchać moich rękawiczek, przytulić się.. Skromnie zamachała ogonkiem i odeszła zrezygnowana.. Psi los.. Czy tak ma wyglądać jej życie? NIE ! NIE POZOWLĘ NA TO ! :placz: Skończysz kwarantannę i cię zabiorę, Biduniu. Jest młoda, ma ok. 2 lat, nieagresywna, do psów uległa.. I te jej oczy.. I kości na wierzchu.. :placz: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/160/20c64842a51ccad5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/146/dbf71c0a3b556edc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/146/e86cd4dc835f257f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/154/0d1a57c694d9b5a7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/134/a54bf580c24b2937.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/153/c4c0275a5eb67c88.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/134/e3bd756ae2bbdd60.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/134/68e51f922073c1d5.jpg[/IMG][/URL] Może się komuś zgubiłaś, kruszynko? Może ktoś po Ciebie przyjdzie? Może w sobotę już Cię nie będzie? Oby, kochanie.. Nie pozwolę, byś umarła :placz:
  23. Zdjęcie Filipa z soboty: (uciekł pod piec, przestraszył się mnie) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/134/cb36d9432f509b01.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/134/1a8afbb576e3a02d.jpg[/IMG][/URL]
  25. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/153/5fa4b85ad9741b6d.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...