Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Rybka_39']Ja mysle ze takie osoby powinno sie obowiazkowo poddac badaniom psychicznym:shake: Niektórzy piszą nawet blogi o swoich doznaniach i nie widzą w tym nic złego: http://hetman.xox.pl/o-mnie.html http://sharpy.xox.pl/info.html
  2. [quote name='madzia828'][url]http://www.allegro.pl/item301730663_mucha_przerazone_6mies_cudo_blaga_o_domek.html[/url][/QUOTE] Dziękuję Madziu
  3. [quote name='beka']wrzuciłam na ojej.pl i tresura.pl[/quote] [quote name='szasztin']Po pracy wieczorkiem zrobię ogłoszenie takie do sciągnięcia i rozklejania! Rozumiem że maleńka jest w okolicach Elbląga? Jestem z Sopotu i spróbuje coś pomóc![/quote] Jesteście kochane, dziewuszki! :loveu:
  4. [quote name='t_kasiek']no to niech sie zastanawiaja....bo adopcja to powazna decyzja.....ale 3mamy kciuki, zeby wyniki byly pozytywne - dla Bułeczki oczywiscie :D[/QUOTE] Ja też trzymam kciuki i czekam..
  5. Podnoszę ,to bardzo pilne!
  6. 150zł to nie tak dużo, dacie radę zebrać, Hania coś dorzuci, ktoś jeszcze i po kłopocie!:)
  7. [quote name='Arlene']Rybciu, przeżywałam identyczny problem pod tytułem "tymczas czy DS", kiedy znalazłam w ogrodzie kociaka. Cóż, w moim przypadku skończyło się tym, że w tym momencie kochany koci szkodnik wyleguje mi się na poduszce :lol: Czekam z niecierpliwością na zdjęcia Figi :)[/QUOTE] Moja Figa też właśnie śpi na poduszce.. Z jednej strony chcę jej znaleźć dom, a z drugiej chcę ją mieć dla siebie.
  8. Dzisiaj po raz pierwszy od założenia wątku odezwali się do mnie ludzie z Warszawy. Bardzo żal im Bułeczki i ... "muszą się zastanowić".
  9. Jeśli chcesz- wspomóż nas- ale nie na Beryla, a na paliwo (dojazd) i pobyt w hotelu dla dwóch psów z Krzyczek, które planujemy zabrać.
  10. Właśnie. Dobrze chociaż, że oddali go do schroniska, a nie wyrzucili w lesie, albo oddali na wieś.
  11. [quote name='Nika_88']niemoge spać więc zrobie coś pożytecznego i podniose malucha na dobranoc :p[/QUOTE] Dziękujemy, Nika. Czy mogłabyś nam pomóc w ogłoszeniu małego?
  12. Dziękuję, Karolina, ja Tinę dałam na alegratkę. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/931983_przesliczna_tina_ok_6_miesieczna_suczka.html[/URL] I 3 nowe zdjęcia: [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/06/9f/92/931983_2_d41d_d.jpeg[/IMG] [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/06/9f/92/931983_1_d41d_d.jpeg[/IMG] [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/06/9f/92/931983_3_d41d_d.jpeg[/IMG]
  13. Widzę, że na Krakvecie ktoś pytał o Muchę. Czekam, aż się odezwie! Dzięki dziewczyny.
  14. To co mówiłam: [URL]http://szukajzwierzaka.pl/Szukajzwierzaka/PrezentacjaZwierzaka/tabid/118/ItemID/385/Default.aspx[/URL]
  15. Ogłoszona na adopcje.org, szukajzwierzaka.pl, [URL]http://www.psy.warszawa.pl/[/URL] ( w ogłoszeniach). Allegro jest nadal aktualne, prawda?
  16. Dostałam niepokojący list: [QUOTE]Witam serdecznie, Pani Aniu przepraszam, że niepokoje ale mamy problem z naszą Bufką i pojęcia nie mamy gdzie szukać pomocy. Niunia od parunastu dni panicznie boi się wychodzić na dwór. Nie wydarzyło się nic, co mogłoby ją przestraszyć. Nie doznała żadnej przykrosci podczas spacerów. Jest również problem z oddawaniem moczu, boję się że ze strachu przed wyjściem zatrzymuje siusianie. Dziś idziemy do weterynarza, może to sprawa pęcherza, jakiegoś zapalenia. Bufka jednak nie wyglada na chorą. W domu szaleje, jest radosna wesoła. Problem zaczyna się gdy wychodzimy. Ciężko wyciągnąć ją z domu, na dworze nie chce się bawić z nami, z innymi psami. Zalękniona chodzi przy nodze. Panicznie boi się trawy. Zaczęła nam siusiać na chodniki. Problem nasila się kiedy pada albo jest mokro na dworze. Wtedy bez smyczy wogóle nie da rady, bo Bufka odrazu ucieka pod klatkę. Co robić? :([/QUOTE]
  17. Hej! Zbierajcie pieniążki, spokojnie, nie musi być do środy. Pieska odbierzemy o ósmej rano w Ostródzie i wyruszamy w drogę do Opola (to okropnie daleko, cała Polska, od morza na samo południe ;)). Czy taka wczesna godzina wchodzi w rachubę? Chcemy wyjechać jak najprędzej. Fince na pewno nie będzie źle. Mamy duży samochód- Passat Combi, cały "bagażnik" wyściełany kocem będzie do dyspozycji panienki. Oczywiście, jasne jest to, że będziemy się z Finą zatrzymywać na sisiu i koopę. Czy mogłabym prosić, by Finka w środę nie dostała jedzenia? Nie chcę, by wymiotowała podczas podróży, co często się zdarza. (oczywiście nic się nie stanie, jak to zrobi, ale chyba lepiej dla niej samej, by nie musiała). Brakuje Wam 180zł, tak? Jutro sprawdzimy konto i wpiszemy wszystkie dotychczasowe wpłaty!
  18. Pies jest w Elblągu. Nie jest agresywny wobec ludzi, ani trochę.
  19. Rybc!a

    Metamorfozy

    Jeszcze raz Chałwa: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/9181/chawa2ns3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/5634/chawa3ke6.jpg[/IMG][/URL] W nowym domu: [IMG]http://images34.fotosik.pl/111/6e9ebc5bc50f714cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/112/34c5c4050fa1474fmed.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Valeur248'][url]www.mojpupil.pl[/url] [url]www.etablica.com[/url][/QUOTE] Dzięki Karolina!
  21. [quote name='doddy']On ma watek i Max tez. Czemu Maxa nie odebrali wlasciciele? Jak Brodawka ma na imie? Bo chyba imie wlasciciel podal oddajac go do schroniska?[/QUOTE] Maksa już nie ma i prawdopodobnie przyjechał z interwencji. Został tylko Brodawka. Nie wiem jak się nazywa. Widziałam jakąś kartę amstaffa, ale nie jestem pewna którego była. Może Maksa. I tam było wpisane, że imię to Heros..
  22. Amelko, słodka psino, nie umieraj...
  23. [quote name='madzia828']allegro zajmę się jutro;)[/QUOTE] A gdzieś ją jeszcze umieściłaś?
  24. [quote name='Luzia&Funia']To może jeszcze do Owczarka :loveu:[/QUOTE] Racja, wrzucę ją jeszcze do owczarków i pozostałych. Owczarki: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/929559_hasia_poltoraroczna_suczka_mix_husky_i.html[/URL] Pozostałe: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/929570.html[/URL]
  25. [quote name='Origami-7']Suczynka o imieniu EFFI czeka na stały domek. Pragnie kochać i być kochana. To tak nie wiele a zarazem tak dużo. Ona tyle wycierpiała, że teraz tylko dobra i miłości pragnie. Kto spełni te marzenia???[/quote] Bardzo ładny tekst, ale to do jakiś gazet, króciutki. A mi chodziło o coś bardziej rozbudowanego, żebym mogła małą wrzucić na alegratkę, kupsrzedaj, kupiszpsa, adopcje.org. ;)
×
×
  • Create New...