Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/159/8c65eb82add960e1.jpg[/IMG][/URL]
  2. Frytka, to młoda, prześliczna suczka. Ma około.11 miesięcy, a została przydzielona do boksu dużych, dorosłych, niesterylizowanych suk, gdzie każda z nich ustawia między sobą hierarchię. Codzienne walki, konflikty i sprzeczki między nimi bardzo źle wpływają na psychikę Frytki. Jest bardzo przestraszona całą sytuacją. Nigdy nie widziałam, by sama wdawała się w tego typu bójki, raczej jest uległa w stosunku do psów. To jeszcze psie dziecko, proszę- pomóżmy jej. Wspólnymi siłami możemy naprawdę dużo. Kontakt: Rybc!a GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM: 691364660 [IMG]http://images34.fotosik.pl/450/5f26213ce40c0bdemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/320/72c006e383b727ebmed.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/159/8c65eb82add960e1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/159/ff9be805024aa760.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/144/a96a01cad87f3b08.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/144/2200a05c8d6e1f49.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/197/9bfbac240d6707ad.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/197/63b57e26daad8a0a.jpg[/IMG][/URL] Wkrótce nowe zdjęcia.
  3. [quote name='ursa81']A ja jak coś mogę te foty podtuningować ;)[/QUOTE] A może jakiś ładny bannerek? Taki mały 100x90? Byłabym wdzięczna.
  4. [quote name='malagos']A to colli-owete cudo, to pies czy sunia?[/QUOTE] Sunia, ale już jej dzisiaj nie widziałam.
  5. [quote name='niufek']Jesli schronisko wyda ,to jasne ze pomoge w niemieckim.[/QUOTE] Ich nie za bardzo interesuje gdzie pójdzie pies. Byłam dzisiaj i powiem wam tyle..On nawet do budy nie wchodzi.. Pada śnieg i jest cały bialusieńki.
  6. [quote name='niufek']Rybcia , a czy ktos go meldowal w niemieckiej fundacji Nowofundlandow?? Moze oni pomoga?? [URL]http://www.neufundlaender-nothilfe.de/[/URL] [URL]http://www.neufundlaender-in-not-ev.de/[/URL][/quote] Nie, ponieważ nie znam biegle niemieckiego i nie wiedziałam o takiej fundacji, pomogłabyś mi?
  7. [quote name='agusiazet']Nie, niestety nie ma takiej możliwości:( Małe dziecko i praca uziemiają mnie na cały dzień!!! A kiedy masz ten transport do Krakowa?[/QUOTE] To jeszcze nic pewnego.. To znaczy dwa psy czekają na transport do Krakowa, no a szkoda stacić taką sznsę, przecież Kraków jest bliżej niż Elbląg .. Musiałabym wiedzieć, że oba pozostałe psy jadą, wtedy umawiać się..
  8. [quote name='Selenne']No, i co z domkami? Czy jakiś psiaczek znalazł już domek?[/QUOTE] Ostatnimi czasy ze schroniska wyszła Bułeczka, Molly i Dolly.
  9. [quote name='Tosia2']Effi przeszła ciężką.....grypę żołądkową! Teraz czuje się już dobrze, ale wymordowało ją... :([/QUOTE] Pewnie zjadła jakieś świństwo?
  10. [quote name='emilia2280']Boshe, a jak ona wygláda psychicznie? Przyzwyczaila sié biedaczka do innych piesków?[/QUOTE] Wręcz przeciwnie, nie wychodzi z budy.. :(
  11. [quote name='raffko']Dziewczyny ,myślę ,że to co pisze Basia jest b.rozsądne: zobaczymy u mnie jak sunie naprawdę sie czują, kiedy będą miały swojego człowieka,spanko michę, porcję przytulanek,kolegów-2( fajowych). Nie wiemy na ile ich miłośc podyktowana jest strachem i przerażeniem,a na ile "prawdziwym uczuciem" ,spokojnie.... Kiedy okazałoby się,że to jest niecodzienna więż ( czasami tak jest, mój Zbój -ten na zdjęciu-kochał Draba i po jego śmierci przez 1\2 roku miał depresję) sunie zostaną razem,ale jeżeli czas uleczy ich lęki-a ja nauczę je czystości ,chodzenia na smyczy,"wyremontuję"-zdrowotnie to zrobimy akcję domek. Teraz,kiedy sunie nie wiedzą, co to sygnalizacja siku i kooopa,nie chodzą na smyczy,nie mają pełnych szczepień to.....no sami wiecie, bądzmy realistkami-marne sznse. Ja tez mam stracha to normalka-ale pocieszam się,że miałam już w swoim życiu tyle psiowych bidul i zawsze było dobrze -no to teraz....? [B][I]:oops:KOSS VEL raffko[/I][/B][/QUOTE] Teraz też będzie dobrze, Koss!
  12. [quote name='agusiazet']Nadwiślanką ok 2 godziny autem osobowym, przez Tarnów ok. 3 godz lub dłużej, bo straszne remonty. A co masz jakiś transport do Krakowa? Bo jakby co musisz mnie wcześniej uprzedzić, bo muszę ubłagać rodzinę na kolejny tymczas:)[/QUOTE] Tak, organizuję transport do Krakowa dla dwóch psów, mogłabym i Bidę zabrać, jeśli dalej podtrzymywałabyś ofertę domu tymczasowego. Ale byłaby możliwość, żebyś Bidę oderbała?
  13. Biszkopt czeka już tak długo!
  14. [quote name='bumerang']Boże jaki on chudy :placz: on w tym miejscu nie ma szans:shake:[/QUOTE] Też tak myślę! :placz:
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/159/09c4f37efa321302.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/143/644257c9458d9b97.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/143/4fc45b270c4fa9b9.jpg[/IMG][/URL]
  17. Niestety, dom z Pabianic zrezgynował, a Cezar dalej jest w schronisku, wychodzony, obolały i całkiem zrezygnowany! :( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/143/bc7a8789c97c8e1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/158/c578ee19997dd0f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/143/b71adc0089f0aaa7.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='agusiazet']Szkoda, że jestem tak daleko, chętnie dałabym jej DT. Może chociaż damy jej imię - może Elba od Elbląga?[/QUOTE] Ile jest z Krakowa do Mielca?
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/157/0e86165b3d08978b.jpg[/IMG][/URL]
  20. Mucha dalej w schronisku, została przedzielona do błotnistego boksu z jedną budą na kilka psów.. :(
  21. Spoglądam tęskno w stronę każdego przechodzącego obok mojego boksu człowieka... Czekam od kilku miesięcy, kiedy trafiłam do schroniska w Elblągu. Ale choć tak bardzo chciałabym, aby ktoś zwrócił na mnie uwagę, nikt nie zechciał wziąć mnie ze sobą do domu... Jestem nieduża, mam już ok.4 lat i nie ukrywam, że w tym wieku w głowie mi tylko wygłupy! Wygodne miejsce na Twojej kanapie jest tym, o czym najbardziej marzę. Chcę czuć dotyk Twojej dłoni na moim łebku, chcę czuć, że ktoś mnie kocha, że mam dla kogo żyć. W schronisku nie przeszkadza mi moje szczekające głośno towarzystwo. Wiem, że Oni wszyscy starają się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Są tu młode, piękne pieski... One mają szansę, dużą szansę na adopcję. A czy ja ją mam? Jestem przyjaznym zwierzakiem, nie ma we mnie cienia agresji. W schronisku jest tyle piesków, są tu z wini ludzi... Tyle się nasłuchałam o tym, co człowiek może zrobić psu w zamian za Jego wielką miłość i przywiązanie... Czy to jest sprawiedliwe? Ale ja chcę znaleźć człowieka, który będzie wspaniały i mądry, taki, jakiego sobie wymarzyłam. Kochający. Jestem zaszczepiona.Zechciej zamienić kratę przede mną na bezkresny obraz tego świata z Tobą w roli głównej. Po prostu weź mnie stąd!... Czekam - Bora [B][IMG]http://images32.fotosik.pl/231/b172adc8d1ac05f3med.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://images25.fotosik.pl/201/4b92d543d92f2da6med.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://images30.fotosik.pl/203/10fdb93a2a9896a0med.jpg[/IMG][/B] [B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/192/f4499c01e7cce26a.jpg[/IMG][/URL][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/191/e6108aeaa2522e3c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/8752d1030377c80c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/170/d3c954b1b8961cd8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/142/d58fd663884a6b65.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/142/01fc50c5ab832b26.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/157/12db7010c3729747.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/142/d73d774a8ddb2481.jpg[/IMG][/URL] Kontakt: Rybc!a GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660
  22. [quote name='agusiazet']Jest cudna, czy jest taka duża jak owczarek?[/quote] Nie, absolutnie, sięga mniej więcej do kolana.
  23. [quote name='Asiaczek']Cieszę sie, ze figunia dobrze dogaduje sie z pozostałymi Twoimi suczkami.:lol: [url]http://images31.fotosik.pl/135/e3564efc101ed81f.jpg[/url] Pzdr.[/QUOTE] Mogłoby być lepiej, ale nie jest źle.
  24. [quote name='ElzaMilicz']Wszystkim Wam :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:należą się buziaki. Ja jednak będę je reklamować jako bliźniaki nie do oddzielenia. Uważam, że to bardziej chwyta za serce.[/QUOTE] Też tak uważam. Dziękujemy!
  25. [quote name='fizia']Karen kontaktowałaś się z Rybc!ą? Rybc!a GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660[/QUOTE] Tak, jesteśmy w kontakcie.
×
×
  • Create New...