Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Czy ludzie odpowiedzialni za krzywdę psa w jakiś sposób odpowiedzą za jego cierpienie?
  2. [quote name='Rybc!a']Nie, nie pojechała, ale.. ;) Poniedziałek się już zbliża..[/quote] Kilka postów wcześniej.:lol:
  3. [quote name='agusiazet']Binko, tak bardzo nam się podobasz, a tak daleko jesteś. Rybciu, czy w Waszym rejonie można znaleźć DT płatny lub hotelik za przystępną cenę? Ja pokryłabym koszty, przynajmniej część i robiła dla suni bazarki!!![/QUOTE] Niestety hotelu nie mamy, a przytulisko Basi nie ma miejsca: zresztą tam znalazłaby budę i łańcuch (fakt, są i spacery i czuła opieka, ale Binka się na to nie nadaje). Jest taka kochana, tak się cieszy, tak merda ogonkiem..!
  4. Jako osoba zajmująca się adopcją Molly i Dolly chciałabym podziękować: Raffko vel Koss- za przygarnięcie sióstr, danie im domu, zasponsorowanie sterylek. Basi, Iwonce i Mariuszowi z przytuliska, za tymczasową opiekę nad bliźniaczkami, Izis, za wsparcie, podbijanie wątku i szukanie domu, ElzieMilicz, hop! i innym odwiedzającym wątek: za wsparcie, ciepłe słowa i rady. Dziękuję.
  5. Może to ze względu na twoją zazdrosną suczkę, Dalenko?
  6. [quote name='Tinka:)']tokio hotel to kwintesencja emo w najbardziej emo wydaniu xDD[/quote] No właśnie i ja zostałam do nich porównana ! :lol: [quote name='Kida i Olo']Przepraszam bardzo, co Ci się nie podoba w rocku? I innych ciężkich rytmach, tu zapewne mając na myśli hard rock, heavy metal itp.? Czy przez to, że ktoś słucha TAKIEJ akurat muzyki jest jakimś nie wiem, jednym z pośród wielu odmieńców? Jest gorszy? To ja Kida - słucham ciężkich rytmów i jestem w związku z tym dziwna! Co do czarnego, to akurat popieram - wspaniały kolor :loveu:. Zajmuje praktycznie całą moją szafę, jeśli kogoś to interesuje. [/quote] Nie, skądże, nigdzie nie napisałam, że tacy ludzie są gorsi. Ja mam prawo słuchać techno i popu, ktoś ma prawo słuchać rocka, a jeszcze ktoś inny regge i nie moja w tym głowa. Chodzi mi o to, że EMO zazwyczaj słuchają "ciężkiej" muzyki , a ja sypnęłam argumentami, że EMO nie jestem ;) I jeszcze jedno znalazłam. I moje oczy jak 5 zł ;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7276e30abc14ddee.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/152/7276e30abc14ddeemed.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='raffko'][U][I][B]Rybcia[/B][/I][/U]-przyślij mi na P.M.-ile jestem CI winna -znam tylko sumę wykupu ze schronu,koniecznie......:roll:[/QUOTE] Co? Ty mi winna? A skądże ! ;)
  8. [quote name='madzia828']Rybcia ale imię Hexa:evil_lol::evil_lol: ślicznusia:loveu:[/QUOTE] Oj co, złe? :evil_lol:
  9. [CENTER][SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/0206e796e64a6883.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]Hexa ma około roku. Czeka w warmińsko-mazurskim schronisku już tak długo... Jest średnio-dużą, sznaucerowatą sunią. Co ją wyróżnia? Może oczy? Może uszy? A może jest taka, jak pozostałych 200 potrzebujących psów? Zdjęcia z Hexą w roli głównej są zwykle nieciekawe, jako że znajduje się ona w boksie, w którym oprócz niej znajduje się 20 innych, niesterylizowanych suk.Dochodzi tam często do pogryzień, a nawet zagryzień, więc śpieszmy się z pomocą dla tego czarnego pieseczka.. [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]Pracownicy schroniska mówią, że jest to spokojna sunia, a także, że bardzo lubi pieszczoty. Toleruje inne psy. Czworonogów takich, jak ona jest w schronie mnóstwo. Każdy tylko czeka na swoją szansę, na kogoś, kto odmieni im życie... [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]Może Tobie właśnie Hexa zapadnie w serce? [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]Może obraz jej smutnych oczu nie da Ci pozostawić jej sprawy obojętnie? [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]Może od dziś nie będziesz już tak do końca wolny... będziesz wciąż pod wpływem uroku tej ślicznej, psiej damy? [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]Ania-Rybc!a[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]GG 5722414[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]GSM 691364660[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://images23.fotosik.pl/165/6df6f4c8ccdba599med.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=#0e3f21][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/163/a16ebbb8aa2872b8.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=#0e3f21][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/162/b26a5ce00525c3ac.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=#0e3f21][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/151/852bb01c6eca9df3.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=#0e3f21][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/151/22520a9933218b9a.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=#0e3f21][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/151/168e26b760eaa0f6.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=#0e3f21][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/150/81eeb7b276279fcf.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][IMG]http://images24.fotosik.pl/203/e348a928d6f51ec1med.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://images31.fotosik.pl/231/c91574321acf0790med.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://images31.fotosik.pl/231/1cfa992c27af2717med.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://images29.fotosik.pl/202/bcd1dae150c51f21med.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://images33.fotosik.pl/232/5307a4bac165f7d6med.jpg[/IMG][/CENTER]
  10. [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d4e99697bcde493e"][IMG]http://images34.fotosik.pl/151/d4e99697bcde493em.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4e99697bcde493e.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/151/d4e99697bcde493e.jpg[/IMG][/URL]
  11. Co z wynikami? Mnie objawy wskazują na piasek w pęcherzu: moja schroniskowa Figa, którą zabraliśmy miesiąc temu (3 pies) też susiała w domu (na podwórku też), myślę, że to był powód jej oddania: sikała w domu, chociaż jest dorosłym psem, dodatkowo boi się mężczyzn, więc pewnie dostawała łomot za każde załatwianie się w mieszkaniu. Zrobiliśmy wyniki, bo nas to zaniepokoiło, wydaliśmy ok. 200zł na karmę (specjalą z antybiotykami rozupuszczającymi piasek) Royal Canin,dodatkowo ok. 150zł na inne dolegliwości i teraz mamy:śliczną, zdrową, pełną życia Figusię. Mam nadzieję, że Kamie nic nie będzie.
  12. [quote name='Lucy*']wystawić mu kolejne cegiełkowe ??[/QUOTE] Nie, dzięki, kasy narazie mamy pod dostatkiem ;)
  13. [quote name='agusiazet']A do Bineczki nikt od wczoraj nie zajrzał:( I co z transportem do Krakowa?[/QUOTE] Niestety, nie udało się..
  14. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c4a82dea25f0576d.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/151/c4a82dea25f0576dmed.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/163/d27c11beba2a06a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/150/87cdd02b456ede08.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/162/268a1921534299e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/151/9480a00f636e37c2.jpg[/IMG][/URL]
  17. Strasznie się cieszę! Kolejne duszyczki uratowane! Teraz będzie już tylko lepiej..
  18. Mamy nadzieję, że będziesz zachodzić do nas częściej ;)
  19. [quote name='madzia828']allegro [url]http://www.allegro.pl/item316531973_pazurek1_5_roczne_cudo_mini_wilczek_tez_chce_domu.html[/url][/QUOTE] Dziękujemy ślicznie, Madziu!
  20. [quote name='madzia828'][url]http://www.allegro.pl/item316545829_biszkopt_psiak_o_zielonych_oczach_zlotej_siersci.html[/url][/QUOTE] Dzięki serdeczne!
  21. [quote name='madzia828'][url]http://www.allegro.pl/item316548342_10mies_sunia_mix_onka_nadal_czeka_na_swoj_domek_.html[/url][/QUOTE] Dziękuję, Madziu.
  22. No właśnie, u nas problem jest następujący: kierownictwo nie życzy sobie wolonatriuszy, więc to co robię, tak naprawdę nie jest wolontariatem, a "wcinaniem się".
  23. [quote name='emilia2280']Rybcia, masz codziennie kontakt z Muszká czy já tylko odwiedzasz?[/QUOTE] Nie mogę mieć z nią kontaktu codziennie, jeszcze się uczę i nie mam czasu, by codziennie jeździć do schroniska..Robię to jak najczęściej mogę..Ale psy to nie całe moje życie.. A dlaczego pytasz?
  24. [quote name='raffko']RYBCIA TO PODZIĘKOWANIE BYŁO DLA CIEBIE:bye:,fajnie że tak od razu piszesz-i ja przeczytałam też z mety,poszukam jutro na..weterynarii,ale ufam w swój spokój i absolutną cierpliwość do piesów-moi domownicy zawsze mówili, lepiej być moim piesem niż...synem,...mężem ...no coś w tym jest. :evil_lol:Ale RYBCIA pamiętasz?- póki sama nie uznam ,że rozdzielenie suń jest niewskazane ze względów psychologicznych - TO jedna jest u mne na tymczasie , ...no czas wyjaśni nam wszystko. A Ty nadal jesteś ich matką chrzestną...;):razz:[/QUOTE] Jasne, że jestem ich matką chrzestną i też będę - o ile będzie to możliwe ze względów rozdzielenia, bądź nierozdzielenia- znaleźć dla drugiej dom!
×
×
  • Create New...