-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cezar jest na pewno dużym miksem, bardzo pokiereszowanym, ma obcięty ogon i uszy.. Nie wiem, kto mógł mu to zrobić. Przenieść go nie można, bo to duży pies i jedyne miejsce jest właśnie tam.. Co tu robić.. Boksy przepełnione, miejsca na 80, a jest 220.. Dajcie spokój.. -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='bumerang']trzymamy kciuki! oby sie udało!:loveu:[/QUOTE] Czy coś już wiadomo? Martwię się o Cezara.. -
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Nie mow 'ani sosnowiec' bo napewno peisek nie znajdzie domu kolo ciebie. dla niej najwazniejsze jest milosc, cieply domek, kochani ludzie a nie odleglosc.[/QUOTE] Skąd ta pewność? Dziwisz mi się, że nie pozwoliłam na adopcję do rodziny z Sosnowca? Twoim zdaniem byli odpowiedni ? Acha: i żeby było pewne: pies będzie blisko mnie. -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']zero zainteresowania Muszká. Nikt nie pyta z ogloszen?[/QUOTE] Niestety , nikt. -
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybc!a']I prosimy więcej cioteczek o wpłaty, sama sobie nie poradzę ! Zdjęcia: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/96/0c1980c975a29b7c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/135/f95c2be9cea8b8a0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/135/10bb972140da06fa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/96/415920db83de6576.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/134/fa504f5991f2c612.jpg[/IMG][/URL] Ostatnie chwile w schronisku: [/quote] A te się nie nadają? -
[quote name='raffko']Noooooooo,BASIU BRAWO:klacz: UDAŁO SIĘ .Pani IWONIE:iloveyou::Rose: od suń mocno podziękuj,i poproś o dalszą edukację piesów- bom trochu zestrachana....:oops::roll: .muszę coś poczytać mądrego ,a może mi ktoś doradzi-jak postępować z tak zalęknionymi piesami i jak w miarę szybko nauczyć je czystości???..kobitki pomóżcie:crazyeye:[/quote] Znalazłam kilka stron na ten temat,co o nich sądzicie? [URL]http://www.wolfdog.org/pol/articles/982.html[/URL] [URL]http://psy24.pl/art.php?art=955[/URL] [URL]http://www.lukrowi.pl/forum/?p=4&id_topic=1140[/URL] [quote name='raffko']Aha..co jadały małe w schronie :suche czy mokre ?. i jakie miały szczepienia?-to ważne -nie chciałabym kłóć je ponownie i stres i niebezpiecznie.Rybcia Ty to wiesz ...chyba???:mad:[/quote] Tylko i wyłącznie suche. Szczepienia mają, dostaniesz książeczki. Siostry są też zachipowane i będziesz musiała zmienić u weta. dane z chipów (są na schronisko).
-
Prześliczna, długowłosa Gracja- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='BlackSheWolf']jejku :( co za smutne oczy :( w jakim jest wieku ?[/QUOTE] Ma około dwóch lat. Jest naprawdę piękną suką. -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selenga']Zrobiłam Lori allegro, trochę wyróżnione [URL]http://www.allegro.pl/item315067391_lori_bardzo_przestraszona_smutna_gryziona.html[/URL] Przydałaby się informacja ile ona może mieć lat i czy jest wysterylizowana Rybcia, mam pytanie. Dlaczego w ogłoszeniach jest podane, żeby w sprawie adopcji kontaktować się wyłacznie z tobą? bezpośrednio ze schroniskiem nie można? dlaczego?[/QUOTE] Suczka nie jest wysterylizowana, ma ok. 2,5-3 lat. Prosiłam o kontak bezpośrednio ze mną, iż schronisko nie wie, która suka nazywa się Lori, nie udzielą też na jej temat informacji, a telefony dot. moich adopcji okropnie ich męczą i prosili mnie, bym nie podawała imion, lecz przy około 50 prowadzonych przeze mnie (aktualnie) adopcjach, nie mogę zgodzić się na taki warunek, ponieważ, gdyby ludzie dzwonili w sprawie ogłoszenia, i mieli tłumaczyć mi, że to "mała, czarna, długowłosa suka" (a ja mogłabym mieć takich aktualnie 20), to nie doszlibyśmy do porozmumienia. Pzdr. i dziękuję. -
Bora- ok.4 letnia suka-mix flat coated retriever- JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Valeur248']Jakie ma śliczne, czekoladowe oczka:loveu:[/QUOTE] W rzeczywistości są kasztanowe i wiele osób pyta mnie, dlaczego ten pies ma takie "czerwone" oczy. Nie są chore. Są niezwykłe. -
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martens']Czemu u Hasi taka cisza? Może pojechała do nowego domku?[/QUOTE] Nie, nie pojechała, ale.. ;) Poniedziałek się już zbliża.. ;) I nie będzie to ani Sosnowiec, ani Olsztyn, ani inne miasta.. Tylko coś całkiem blisko mnie.. Ups! Wygadałam się ! I żeby się wszystko udało.. -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']O, jaki zaciszny kacik!:lol: [url]http://images33.fotosik.pl/147/74c74127528fcbc4.jpg[/url] pzdr.[/QUOTE] To tymczasowe posłanie Figi (a i tak śpi w łóżku, za to Zuza: jak widać, bardzo upodobała sobie ten o to kącik). Mieliśmy tyle wydatków z kudłaczem, że głowa mała, sama karma kosztowała nas 300zł, dodatkowo leki jakieś 150zł.. Na zajączka dostanie różowe szelki (prześliczne) i nowy zestaw spinek ;) Musimy jej wiązać te kudły, bo wchodzą jej uporczywie do łoczków, a potem dziecię moje łzawi jak cholerka ;) I wielgachne ropy się robią. A Figa nie lubi, jak jej się grzebie przy oczach. Czesania wąsów też nienawidzi. ;) -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='niufek']Czekamy na odpowiedz ,jesli jutro nic nie przyjdzie ,to zadzwonie do nich .[/quote] Dziękuję ! :loveu: -
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/147/ed20ffbf7a1c86a1.jpg[/IMG][/URL] Mój collie nie ma jeszcze Allegro. Zapraszam na wątek (1 post).
-
Zwykła,szara myszka-DOSIA-nie ma jej w schronisku-została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Valeur248'][url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.bono-polska.pl[/url][/QUOTE] Dziękuję, wszystkie ogłoszenia mile widziane. -
Jamnicza bieda w schronisku ! Ma dom w Krakowie.
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, uspokójmy się wszystkie. Najważniejsze jest to, że Kama jest bezpieczna i już niedługo trafi do pani Ani, która na nią czeka. Basia poczuła się urażona i w pełni to rozumiem, ja też na Dogo usłyszałam wiele niemiłych komentarzy na mój temat , które w jakiś sposób zniechęciły mnie do pomocy psom. No ale, taka już nasza natura, że łatwo się nie poddajemy i brniemy dalej.. Uważam, że post hop na temat "schroniskowej, wypranej obroży" był nie na miejscu, bez wcześniejszego upewnienia się, czy rzeczywiście ma rację (czy tak trudno dokładnie obejrzeć zdjęcia, skoro sypie się takimi oskarżeniami?). Ale uspokójmy się wszystkie! Buzują w nas negatywne emocje. Co rusz na Dogomanii awantura. No ale niestety, albo i stety : czym więcej osób, tym więcej odmiennych zdań na dany temat. Basia jest bardzo wrażliwą osobą o wielkim sercu dla zwierząt i wiem, że bardzo zdenerwował (a może nawet zniechęcił do pomocy?) ją ten post. Ale teraz, zakończmy to i czekajmy na koniec adopcji.. PS KONIEC AWANTURY! -
Jamnicza bieda w schronisku ! Ma dom w Krakowie.
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiaz']Ale kochaniutka ta sunia:loveu:. Jesteście wielkie, Dogomanki:) Zaraz przeleję pieniążki.[/quote] Dziękujemy. :loveu: [quote name='Poker']wpłaciłam 20 zł na konto św.Franciszka ;)[/quote] Dziękujemy. :loveu: [quote name='hop!'] Kupiłam jej w prezencie nową obrożę i smycz, bo ta uprana, "schroniskowa" obroża jest za duża (mogę odesłać, może się przyda dla jakiegoś psiaka).[/quote] Obroża, w której Kama pojechała do Warszawy nie jest schroniskowa. Po pierwsze, przy odbieraniu jej nie miała na sobie nic i dzięki chipowi doszliśmy do jej papierów w biurze, a po drugie schronisko NIGDY nie oddaje tego typu rzeczy wraz z psami. :shake: [quote name='hop!']Kama, tak jak napisałam wcześniej, trafiła do schroniska 22.12.2007 (kwarantanna od 22.12.2007 do 05.01.2008r.). Niestety, z załatwianiem się na zewnątrz ma problemy. Skoro żądasz zwrotu kasy za kupno obroży, to przynajmniej powinnaś dobrać odpowiedni rozmiar a nie taki: [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/4418/jam044ex5.jpg[/IMG] Owszem nie spełnia oczekiwań - trudno się dziwić, jest dużo za duża. W schronisku Kama nosiła podobną... [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1323/81eebb6e610cb372cp2.jpg[/IMG] Nie ma problemu kupiłam nową obrożę w odpowiednim rozmiarze i regulowaną smycz - w prezencie oczywiście. Podaj mi adres to odeślę zakupiony przez Ciebie komplet - nie obawiaj się wyślę gratis.[/quote] Wiesz co? :shake: Na pierwszy rzut oka widać, że to nie ta sama obroża. Przyjrzyj się choćby zapięciu. :shake: Niesłusznie wyciągane wnioski mogą ranić. :shake: Przywiozłam sukę w mojej osobistej obroży (brązowej) i smyczy (niebieskiej), które widać na zdjęciach dodanych przeze mnie. Jako, że nie mogłam ich zostawić, bo przydają mi się podczas adopcji i transportów, Baśka musiała kupić nową, a że w jej małej mieścinie sklepów i zoologów jak w Warszawie nie ma, to już nie jej wina. :shake: -
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/565b139724935430.jpg[/IMG][/URL] -
Bobi z krzyczek -wyssali z niego życie !!! Zostaje u nas !
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/160/413c7eaf386503e1.jpg[/IMG][/URL] -
Chudzinka z Krzyczek -mix dobka ! Kora ma dom !!
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/147/fa1f329c383f7c59.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='hop!']Trzeba zacząć przyzwyczajać sunie do chodzenia na smyczy. Koniecznie. Przypuszczam, że będą z tym problemy.[/quote] Gdy są razem i razem idą, nie jest źle. [quote name='raffko']Rybcia" bedom te zdjęcia czy nie bedom",nooo????:eviltong:[/quote] Proszę: [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0e39880ea0c7bca2.html[/IMG]