-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
[B]Niespełnione marzenia… (czyli świat według Gracji)[/B] [B]Ci, których znam, mówią, że marzenia się spełniają, więc… marzę… każdego dnia i każdej nocy, kiedy zwijam się w kłębek w kącie swej budy i kiedy podbiegam do krat, machając ogonem… Marzę cały czas, uparcie wierząc, że może dziś, może jutro pojawisz się w moim życiu i pokażesz mi ten inny świat, świat, który wciąż jest dla mnie tajemnicą.[/B] [B]Tak długo jestem w schronisku… tak, za wielką bramą, za którą zaczyna się świat tych zapomnianych, tych, które zostały skazane na wieczną tęsknotę. Mam dwa lata i przez te wszystkie dni, miesiące mój świat się nie zmienił. Wciąż jest mały, wyznaczony przez kraty i mur boksu, wciąż pusty, bo nie ma w nim człowieka, którego mogłabym nazywać swoim. Nie znam długich spacerów po lesie, nurkowania w wysokiej trawie, miękkiego legowiska, kolorowych piłek i ciepłej dłoni, która byłaby stworzona tylko dla mnie, tylko po to, by zanurzać się w mojej miękkiej sierści. Nie znam…, ale wiem, że to wszystko istnieje, że mogę mieć swoje drugie psie dzieciństwo, że… mogę być szczęśliwa. [/B] [B]Jestem kochana,sympatyczna,lecz początkowo trochę nieufna, bo wszystko, co nie pochodzi z mojego świata, jest dla mnie zagadką. Wiem tylko, że w moim życiu może się wszystko zmienić za sprawą człowieka..., dlatego z bijącym sercem obserwuję wszystkich, którzy przechodzą obok krat i myślę po cichu: „Może to dzisiaj? Może ktoś zechce mnie pokochać? Może dziś ta wielka brama otworzy się dla mnie?” Podchodzę do krat, przytulam się do ludzkiej dłoni… Nie, to nie był mój dzień. Jeszcze nie…[/B] [B]Jeśli możesz mnie pokochać, nie czekaj… Jestem tutaj już tak długo. Tak wiele rzeczy mnie ominęło, tak wielu rzeczy jeszcze nie znam… Przyjdź, mój człowieku, i podaruj mi nowe życie. [/B] [B]Wciąż tutaj czekam… Czekam na ten dzień, kiedy przyjdziesz, Twoje ręce zanurzą się w mojej sierści i powiesz cicho: „Szukałem Cię i znalazłem”.[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/169/d6c0033a1c99897e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/160/7969edcc3776c356.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/160/0004ace7f8d1e766.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/161/e4b1094273f227eb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/160/a8522ecf45bf9f59.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/161/7cb58e8557d1622d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/182/95c09e20d9246a44.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/188/93728e7a13861383.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/181/eaf5f61578d1b1bb.jpg[/IMG][/URL] Kontakt: Rybc!a GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/160/32e41328f3bdc425.jpg[/IMG][/URL] Mała złośnica, która przyjechała do mnie ze Szkocji, Ci co oglądają moją galerię, zapewne ją pamiętają ze zdjęć spacerkowych: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/147/ef6d3a27eb5eeeda.jpg[/IMG][/URL] Pierwsza zabawa Figi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/147/466709b5e6364b4f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/147/74c74127528fcbc4.jpg[/IMG][/URL] -
Spoglądam tęskno w stronę każdego przechodzącego obok mojego boksu człowieka... Ale choć tak bardzo chciałabym, aby ktoś zwrócił na mnie uwagę, nikt nie zechciał wziąć mnie ze sobą do domu... Wygodne miejsce na Twojej kanapie jest tym, o czym najbardziej marzę. Chcę czuć dotyk Twojej dłoni na moim łebku, chcę czuć, że ktoś mnie kocha, że mam dla kogo żyć. W schronisku nie przeszkadza mi moje szczekające głośno towarzystwo. Wiem, że Oni wszyscy starają się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Jestem przyjaznym zwierzakiem, nie ma we mnie cienia agresji.Tyle się nasłuchałam o tym, co człowiek może zrobić psu w zamian za Jego wielką miłość i przywiązanie... Czy to jest sprawiedliwe? Ale ja chcę znaleźć człowieka, który będzie wspaniały i mądry, taki, jakiego sobie wymarzyłam. Kochający. Jestem zaszczepiona, sięgam do kolana. Nie mam żadnych szans na adopcję..? Kontakt: Rybc!a GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660 [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/186/8fa8b31f88c91c61.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/160/80b42a850ae0ebd4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/483ab8f3be0368e9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/83a118577ef90003.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/147/09d90aeb2654c23b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/159/136d34667290c5c0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/209/42a8691bd4dd7b60.jpg[/IMG][/URL]
-
Chudzinka z Krzyczek -mix dobka ! Kora ma dom !!
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Basiu, Ola pyta o sztywną łapę Kory! -
[IMG]http://images30.fotosik.pl/158/6f3127a82ff91932med.jpg[/IMG] BOSKA! To chyba jej kącik?
-
Też chcę nazwę ! :)
-
[quote name='kometa'][COLOR=red]Kilka wstrząsajacych sprostowań-te makabrycznie wygladające kości-to są kosci bydła, z którego mięso zostało podane psom[/COLOR], kolejna sprawa-[COLOR=seagreen]psy z blizanmi na pysku-jak w kazdym schronisku są psy agresywne w stosunku do innych psów-tak i tu, tylko ze np na paluchu są trzymane na łańcuchach, a tu niestety razem z innymi psami-i te blizny są normalnym efektem pogryzień[/COLOR], jezeli chodzi o wykorzystanie mojego zdjęcia bez mojej zgody-to przedstawia ono STARE ZŁAMANIE nogi psa ([COLOR=darkorchid]sprawdź mądralo diagnozę na sggw a nie upubliczniaj tendencyjnych zdjeć),[/COLOR] ktore zapewne ma już kilka lat! zatem slajdy tendencyjne, jeżeli chcecie to takie same mogę zrobić na paluchu albo u emirowej lub w kazdym innym schronie. jak chcesz-to pokazuj prawde i prawdziwe dowody, bo za takie [COLOR=magenta]oszczerstwa szykuje Ci się sprawa w sądzie:evil_lol:[/COLOR][/quote] [COLOR=red]Dlaczego nie zostały usunięte?[/COLOR] [COLOR=seagreen]Ciekawe dlaczego w moim schronisku wszystkie psy wyglądają o 150% lepiej od każdego psa w Krzyczek? Bo u nas pogryzienia się nie zdażają?[/COLOR] [COLOR=#2e8b57][COLOR=darkorchid]Takie doczepki zostaw dla siebie, reprezentujesz tym swój wysoki poziom.[/COLOR]:shake:[/COLOR] [COLOR=magenta]To żart, prawda? Każdy kto był w Krzyczkach, widział, lub ma stamtąd psa/psy, powie to samo. Ciekawa jestem, co kryje się pod tym twoim zawziętym bronieniem Krzyczek i całej ekipy stamtąd?[/COLOR]
-
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']jadą do DS? A Lori nie można przenieść do hotelu, albo w jakieś "odludne" miejsce?[/QUOTE] Innego hotelu nie mamy, a tamten w którym są siostry podlega Stowarzyszeniu i powinny w nim być psy wyłącznie ze stowarzyszenia, a mimo,że jestem tam wolontariuszką, to moje adopcje to osobna sprawa.. Pozatym, miało być max.5 psów, jest o 11 więcej.. Innego hotelu nie mamy, odludnych miejsc nie znam, co masz na myśli? -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='niufek']To ze on nie je ,to tez normalne.Jesli Niuf nie ma kontaktu z czlowiekiem ,to przestaje jesc . Juz byly przypadki gdy Niuf przy pelnej misce prawie ze zaglodzil sie na smierc :-(. One bez czlowieka naprawde gina. Rybcia ,ja juz wysylam info o nim ,ale musisz sie zobowiazac ,ze pomozesz;).[/QUOTE] Pomogę, jak tylko będę mogła.. Spać mi nie daje ten pies. :( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/159/acb7b533bd512891.jpg[/IMG][/URL] -
Jamnicza bieda w schronisku ! Ma dom w Krakowie.
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']To jest cala Rybcia, napisala tak dosadnie ! Tak była mala przygoda podczas drogi, ale takie życie.Rybci tata niedawno zbieral koopy po Dolli i Molii, to był dopiero smród ! /ha, ha / od tego nikt jeszcze nie umarl. Kama waży na oko 4 kg, obróżkę i smycz kazalam kupić Rybie. Mam szampon od weta , jutro ją wykąpię aby panu milo się z nią jechalo do Warszawy. To, że sunia narobila to moja wina. Dalam jej jeść , potem na rekach zanioslam do samochodu aby nie wybrudzila sobie łap !, moglam przecież z nia pospacerować ! Kama napewno ma robaki, tak jak wszystkie psy, ktore wychodza z tego schroniska .Są ponoć odrobaczane jednym z nejlepszych leków. Ale to osobna karta ![/QUOTE] O tak Basiu, to dopiero było koopska, zresztą nie tylko koopska, ale nie ma się co dziwić, siostry były tak zestresowane, że dostały ślinotoku.. Zdjęcia Kamy. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/146/123874a50c65e824.jpg[/IMG][/URL] /Milka-grubasek, Kama i Gucio- amant/ [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/146/7a64366c9503e8dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/159/35c62ddd9c794dbd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/146/f248d35c0c3c57b4.jpg[/IMG][/URL] /w samochodzie/ -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']a co sie stało z Molly i Dolly? Jesli poszły do hoeliku, to nie dało by sie tego zrobic dla Lori?[/QUOTE] Poszły do hotelu tylko na czas rekonwalescencji po sterylizacji, bo nie ma tam miejsca, w sobotę jadą już do Gdyni, gdzie zajmie się nimi koss vel raffko. -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='niufek']Z opisu wynika ,ze on ma nature Nowofundlanda . To ze nie wchodzi do budy jest normalne , ze inne psy go dominuja to tez .Nowofundlandy potrafia sie bez kontaktu z czlowiekiem zaglodzic na smierc :-(. Daj Rybcia jak najszybciej znac czy go wysylac do tych fundacji .[/QUOTE] Wysyłać, jasne, że wysyłać. Dzisiaj biedak znowu siedział w tym cholernym kącie. Dostał ode mnie przysmaka, ale co mu z tego, skoro jest tak chudy, że wszystkie gnaty sterczą mu, aż widać przez taką bujną sierść.. Nie mogę pojąć, dlaczego nie je.. Może inne psy go nie dopuszczają? Jest takim poczciwym psem.. Proszę, pomóżmy mu, ludzie.. -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selenga']pozbieram dzisiaj wszystkie wasze informacje o Lori i wystawię jej ogłoszenia na allegro i adopcje.org[/QUOTE] Dziękuję. Lori znowóż jest obiektem "wyżywania się".. Molly i Dolly, wcześniejsze "najsłabsze ogniwa" udało mi się zabrać.. Teraz znów Lori jest tą najbardziej potrzebującą.. -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoWa']A co z łapką ? Opatrzyli ją?[/quote] Nie, ale mała jakoś sobie radzi. Dzisiaj porobiłam jej kilka ładnych zdjęć, w tym portretów, może pomogą jej znaleźć dom. Bardzo ludzi kontakt z ludźmi, dzisiaj nawet udało jej się przebić przez gąszcz innych psów, pogłaskałam ją, ale zaraz uciekła, bo wygoniły ją duże, dorosłe psy z którymi dzieli boks. No tak- najmniejsza i na dodatek najmłodsza..:shake: -
[quote name='agusiazet']I jeszcze z wieczora Binka na pierwszą. Czy mogłabym zrobić Bince Allegro? Rybciu, możesz coś o niej jeszcze napisać? Czy ja mam sklecić tekst?[/QUOTE] Byłabym ci wdzięczna za tekst, ja dzisiaj dodam nowe zdjęcia- porobiłam kolejne, wyszły bardzo ładnie, więc poczekaj, od razu dodasz je na Allegro.
-
Bobi z krzyczek -wyssali z niego życie !!! Zostaje u nas !
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/158/0b9ce886b3884be2.jpg[/IMG][/URL][/quote] Mały zboczuch! Ale widać i Miśce to pasuje! :shake: Trzeba pilnować, bo inaczej Misia będzie mamusią kolejnego , niechcianego miotu.:shake: -
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
Rybc!a replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Co u Finki?