-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.madzik.pl/gify01/nowee/frogdog.gif[/IMG] [B]HEJ HO, HEJ HO- do domu by się szło! [/B][IMG]http://www.madzik.pl/gify01/nowee/frogdog.gif[/IMG] -
Piękny AMTAFF- Brodawka- 3 razy w schronie- został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.madzik.pl/gify01/nowee/frogdog.gif[/IMG] [B]HEJ HO, HEJ HO- do domu by się szło! [/B][IMG]http://www.madzik.pl/gify01/nowee/frogdog.gif[/IMG] -
Ok. 7 miesięczny Fafik-NIE MA GO W SCHRONISKU-został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.madzik.pl/gify01/nowee/frogdog.gif[/IMG] [B]HEJ HO, HEJ HO- do domu by się szło! [/B][IMG]http://www.madzik.pl/gify01/nowee/frogdog.gif[/IMG] -
[SIZE=4][COLOR=red]Dziękuję wszystkim, którzy pomogli Berylowi- obojętnie w jaki sposób. Jesteście wielcy! Ukłony dla was![/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.madzik.pl/gify01/new01/rose17.gif[/IMG][IMG]http://www.madzik.pl/gify01/new01/rose17.gif[/IMG][IMG]http://www.madzik.pl/gify01/new01/rose17.gif[/IMG][IMG]http://www.madzik.pl/gify01/new01/rose17.gif[/IMG][IMG]http://www.madzik.pl/gify01/new01/rose17.gif[/IMG]
-
Toffi-OD SZCZENIAKA W SCHRONISKU-nie ma jej w schronie- ZAADOPTOWANA .
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=3][COLOR=red]Tofficzek kazał przekazać dla Madzi gorące podziękowania ![/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.madzik.pl/gify01/new01/rose21.gif[/IMG][/CENTER] -
[CENTER][SIZE=4][COLOR=magenta]Biszkopcik kazał przekazać Madzi:[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.madzik.pl/gify01/new01/rose23.gif[/IMG][/CENTER]
-
Jamnicza bieda w schronisku ! Ma dom w Krakowie.
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Ja mog ją zawieźć, ale to będzie duży koszt! Cholera, dzisiaj tato był w Opolu, a to o tyle krótsza droga! -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Rybc!a replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='KaRa_']To po co kazałam Wam potwierdzać, mówiłam by dobrze w domu skonsultować:shake: I ja tak mogę gadać i gadać.... sorry ale to co teraz zrobiliście nie było fair wobec innych...pierw sie zatsanawiac i gadac a później zapisywać !!! Zaznaczyliśmy że potwierdzenie znaczy na 100% (nie licząc przypadków losowych jak zlamana noga, pogrzeb itp) jechać, to co zrobiliście nie było odpowiedziane.[/quote] Przykro mi Kara, ale to nie moja wina. Ja byłam zdecydowana na 100% i na pewno bym pojechała gdyby nie to, że wszyscy się wykruszyli. :shake: [quote name='AgaCzips']Rybc!a- a orientowałaś się czy ktoś może przejeżdża przez Elbląg, lub jedzie niedaleko?;) Wybacz jeżeli powtarzam pytanie ale nie chce mi sie przelatywać tych wszystkich stron od początku:eviltong: [/quote] Nie chodzi o transport, Czipsowa, tylko o to, żebym jechała z kimś kogo znam ja i najlepiej moi rodzice :shake: Przepraszam, ale to nie moja wina. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Rybc!a replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Wypiszcie i Valeur, i Vitkę , i Pralinkę, i Gonitwę i mnie. Żadna z nich nie jedzie, a ja sama nie będę mogła. Świetnie. :/ -
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
Rybc!a replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
O wpółdo czwartej Finka pojechała już dalej, do swojego nowego domku, u boku swoich nowych właścicieli, a tato wraca i czekamy na niego ! ;) -
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Baardzo się cieszę, taka wspaniała sunia zasługuje do końca swoich dni na życie w obłędnie cudownych warunkach :) -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']a jest jakas szansa na płatny DT albo hotelik?[/QUOTE] Nie. Nie podejmę się tego. Mam już dwa psy na utrzymaniu. Już nie raz zarzucano mi, że "poupycham" psy i ŻEBRAM o pieniądze. Dzięki za takie wyjście, ale ja się na to nie piszę.. -
[quote name='oktawia6'][B]cudownie Rybciu:multi:-za ile?[/B] [B]pieniądze znalazłyby się na Twoim koncie-podaj tylko sumę-ja uprzedziłąbym kierowniczkę o Twojej wizycie.[/B] [B]Moje namiary są na pierwszej stronie wątku.[/B] [B]Telefon komórkowy mam bezpośrednio do zainteresowanej dziaduniem Filipkiem-więc przekazałabym Ci je.[/B][/quote] Jeśli to jest 65 km za Warszawą w stronę Gdańska (czyli nam na rękę, bo my jedziemy od Gdańska), to odliczając te kilometry wychodzi jakieś 230zł, ale musze jednak najpierw porozmawiać z tatą, który właśie trasnportuje Finkę z Ostródy, do Opola
-
Ja również zagłosowałam. :cool3:
-
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
Rybc!a replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Czyli brakuje 130zł? Na konto jeszcze nie wpłynęły wszystkie zadeklarowane wpłaty, mam: 100zł, 90zł, 30zł i 40zł. Tata pojedzie jutro sam. Ja nie jadę. Oby była dobra do jazdy pogoda, bo tato chce wracać tego samego dnia.. -
Co za nieszczęście. :placz: