Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. No Filipku, poczekaj jeszcze dzień i przyjedziemy po Ciebie.
  2. [IMG]http://www.madzik.pl/gify01/nowee/frogdog.gif[/IMG] [B]HEJ HO, HEJ HO- do domu by się szło! [/B][IMG]http://www.madzik.pl/gify01/nowee/frogdog.gif[/IMG]
  3. [IMG]http://www.madzik.pl/gify01/nowee/frogdog.gif[/IMG] [B]HEJ HO, HEJ HO- do domu by się szło! [/B][IMG]http://www.madzik.pl/gify01/nowee/frogdog.gif[/IMG]
  4. [IMG]http://www.madzik.pl/gify01/nowee/frogdog.gif[/IMG] [B]HEJ HO, HEJ HO- do domu by się szło! [/B][IMG]http://www.madzik.pl/gify01/nowee/frogdog.gif[/IMG]
  5. [IMG]http://www.madzik.pl/gify01/nowee/frogdog.gif[/IMG] [B]HEJ HO, HEJ HO- do domu by się szło! [/B][IMG]http://www.madzik.pl/gify01/nowee/frogdog.gif[/IMG]
  6. [SIZE=4][COLOR=red]Dziękuję wszystkim, którzy pomogli Berylowi- obojętnie w jaki sposób. Jesteście wielcy! Ukłony dla was![/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.madzik.pl/gify01/new01/rose17.gif[/IMG][IMG]http://www.madzik.pl/gify01/new01/rose17.gif[/IMG][IMG]http://www.madzik.pl/gify01/new01/rose17.gif[/IMG][IMG]http://www.madzik.pl/gify01/new01/rose17.gif[/IMG][IMG]http://www.madzik.pl/gify01/new01/rose17.gif[/IMG]
  7. [CENTER][SIZE=3][COLOR=red]Tofficzek kazał przekazać dla Madzi gorące podziękowania ![/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.madzik.pl/gify01/new01/rose21.gif[/IMG][/CENTER]
  8. [CENTER][SIZE=4][COLOR=royalblue]Dla Madzi, za to , że jest i wspiera, od Rybci i wszystkich jej psiaków:[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.madzik.pl/gify03/lato/pies.gif[/IMG][/CENTER]
  9. [CENTER][SIZE=4][COLOR=magenta]Biszkopcik kazał przekazać Madzi:[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.madzik.pl/gify01/new01/rose23.gif[/IMG][/CENTER]
  10. [quote name='madzia828'][url]http://www.allegro.pl/item302149210_brazowooka_malenka_sunia_juz_tak_dlugo_czeka_.html[/url][/QUOTE] Pięknie dziękuję w imieniu Sati.
  11. [quote name='auraa']bardzo cicho tu dzisiaj:roll:[/QUOTE] Poprosiłam Państwo, by w miarę możliwości podjęli decyzję szybko, oby tylko była trafiona, bo los Bułeczki nie jest mi obojętny, zresztą, wam chyba też. Dzięki, dziewczyny za wsparcie, do tej pory ten wątek świecił pustkami!
  12. Tak na szybko: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/937018.html[/URL]
  13. Ja mog ją zawieźć, ale to będzie duży koszt! Cholera, dzisiaj tato był w Opolu, a to o tyle krótsza droga!
  14. [quote name='KaRa_']To po co kazałam Wam potwierdzać, mówiłam by dobrze w domu skonsultować:shake: I ja tak mogę gadać i gadać.... sorry ale to co teraz zrobiliście nie było fair wobec innych...pierw sie zatsanawiac i gadac a później zapisywać !!! Zaznaczyliśmy że potwierdzenie znaczy na 100% (nie licząc przypadków losowych jak zlamana noga, pogrzeb itp) jechać, to co zrobiliście nie było odpowiedziane.[/quote] Przykro mi Kara, ale to nie moja wina. Ja byłam zdecydowana na 100% i na pewno bym pojechała gdyby nie to, że wszyscy się wykruszyli. :shake: [quote name='AgaCzips']Rybc!a- a orientowałaś się czy ktoś może przejeżdża przez Elbląg, lub jedzie niedaleko?;) Wybacz jeżeli powtarzam pytanie ale nie chce mi sie przelatywać tych wszystkich stron od początku:eviltong: [/quote] Nie chodzi o transport, Czipsowa, tylko o to, żebym jechała z kimś kogo znam ja i najlepiej moi rodzice :shake: Przepraszam, ale to nie moja wina.
  15. Wypiszcie i Valeur, i Vitkę , i Pralinkę, i Gonitwę i mnie. Żadna z nich nie jedzie, a ja sama nie będę mogła. Świetnie. :/
  16. Obliczając kilometry, wyszło 230zł. Oktawio, podać ci nasze konto? Strasznie się cieszę:multi: Nie dość, że Filipek znajdzie kochające schronienie, to my też zabierzemy jakąś najbidniejszą bidę do Pasłęka! PS Basia, jasne, że się zmieścisz! Może uda mi się załatwic jakąś karmę dla schroniska !
  17. O wpółdo czwartej Finka pojechała już dalej, do swojego nowego domku, u boku swoich nowych właścicieli, a tato wraca i czekamy na niego ! ;)
  18. Jeśli ktoś zechce sfinansować podróż, zabierzemy Filipa i jeszcze jedną bidę już w piątek.
  19. Baardzo się cieszę, taka wspaniała sunia zasługuje do końca swoich dni na życie w obłędnie cudownych warunkach :)
  20. [quote name='emilia2280']a jest jakas szansa na płatny DT albo hotelik?[/QUOTE] Nie. Nie podejmę się tego. Mam już dwa psy na utrzymaniu. Już nie raz zarzucano mi, że "poupycham" psy i ŻEBRAM o pieniądze. Dzięki za takie wyjście, ale ja się na to nie piszę..
  21. [quote name='oktawia6'][B]cudownie Rybciu:multi:-za ile?[/B] [B]pieniądze znalazłyby się na Twoim koncie-podaj tylko sumę-ja uprzedziłąbym kierowniczkę o Twojej wizycie.[/B] [B]Moje namiary są na pierwszej stronie wątku.[/B] [B]Telefon komórkowy mam bezpośrednio do zainteresowanej dziaduniem Filipkiem-więc przekazałabym Ci je.[/B][/quote] Jeśli to jest 65 km za Warszawą w stronę Gdańska (czyli nam na rękę, bo my jedziemy od Gdańska), to odliczając te kilometry wychodzi jakieś 230zł, ale musze jednak najpierw porozmawiać z tatą, który właśie trasnportuje Finkę z Ostródy, do Opola
  22. Słuchajcie, ja mogę jechać do Krzyczek po Filipa, za zwrotem kosztów paliwa nawet w piątek. PS Malagos , Basia jest z Pasłęka ;)
  23. Ja również zagłosowałam. :cool3:
  24. Czyli brakuje 130zł? Na konto jeszcze nie wpłynęły wszystkie zadeklarowane wpłaty, mam: 100zł, 90zł, 30zł i 40zł. Tata pojedzie jutro sam. Ja nie jadę. Oby była dobra do jazdy pogoda, bo tato chce wracać tego samego dnia..
  25. Co za nieszczęście. :placz:
×
×
  • Create New...