Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='koss']BOŻE -TAK NIE MOŻE BYĆ,proszę zgłoś do opieki nad zwierzętami, animalsów,zanieś ten filmik do Tv,wiem że ogromnie dużo robisz dla piesów,ale nie można pozwolić aby zostały zagryzione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy: Wejdż na wąTek USZKI tam są "czarodziejki"-one Ci podpowiedzą jak można uratować te psiaki,ale tu nie można czekać-ja mogę tylko zobowiązać sie do zebrani forsy,spróbuję od jutra wśród mojego grona szkolnego,cholera samo juz o 100% przekroczyłam swój sos-owy kapitał,NIE PODDAWAJ SIE PROSZĘ podaj konto ,czy jest w ogłoszeniu ,z nerwów nie pamiętam ,PROSZĘ POWALCZ JESZCZE O NIE ,PROSZĘ[/QUOTE] Słuchaj, ale na co ty chcesz zbierać pieniądze? Może w sobotę uda mi się przekonać pracowników.. Tak być nie może.. Dziwne myśli nachodzą moją głowę.. A jak ich już tam nie będzie? :(
  2. [quote name='koss']Co się dzieje z małą-nic o niej nie piszecie,głucho, czy mam sie bać???????:shake:....PISZCIE[/QUOTE] Jest lepiej. O wiele lepiej. Lori odetchnęła i dalej oddycha z ulgą, bo już nie jest tą najsłabszą w boksie. Przyszły dwie nowy (podpis Molly i Dolly) i teraz one są w największej potrzebie. Widzę dużą poprawę w zachowaniu Lori, chodzi swobodnie po boksie i co najważniejsze: nie reaguje takim panicznym lękiem na inne suki! Strasznie się cieszę, ale wciąż myślę o Molly i Dolly. Teraz najgorsza rola spadła na te dwie, nieduże bliźniaczki.. :(
  3. [quote name='bellatriks']Właśnie, są już jakieś informacje?[/QUOTE] Narazie wszyscy się zastanawiają.
  4. [quote name='quasimodo']Taki byłby koszt odizolowania ich w schronisku??? O rany... Czyli hotelik to by było 900 zł miesięcznie? Ciężko, cholera, będzie zebrac tyle kasy:shake: Żeby jeszcze mieć gwarancję, że w miesiąc znajdzie się im jakieś domki, to jeszcze...[/QUOTE] Tak, byłyby one wtedy w "hotelu" (normalny boks, 10zł za dobę od psa)..
  5. [quote name='quasimodo']I cóż tu począć z tymi trzema bidkami? Tymczasów jak na lekarstwo, pieniędzy na hoteliki nie ma :shake: A nie można by "wykupić" im w schronisku jakiegoś boksu dla "trzech osób"? Zasponosorować jakiejś trzyosobowej busy?[/QUOTE] To identyczny koszt jak hotel, za nie wszystkie wyszłoby 30zł za dobę.
  6. [quote name='quasimodo']A nie ma szans na zabranie jej z tego boksu?[/QUOTE] Nie. Nie ma szans, tak samo, jak nie ma szans na zabranie bliźniaczek z mojego podpisu, bo "same zaczynają".. Ech..
  7. [quote name='kasia14']jeju, jakie one biedne, widać na filmach jakie przestraszone chodzą po boksie... nie da się ich gdzieś przenieść?...eh.. pewnie nie...[/quote] Nie, nie da się. Prosiłam o to i usłyszałam, że "one same zaczynają".:shake: [quote name='Panca']oj nie maja biedne sunie lekko...na pewno nie mozna ich przeniesc:shake:raczej tymczas niz hotelik by sie przydal[/quote] Właśnie, tymczas, tymczas. Tylko kto weźmie dwa psy? Jak już zabiorę jedną to i drugiej zostawić nie mogę! [quote name='Enchantress*']Nie mogę się wypowiadać ponieważ nie umieszczałam w hoteliku żadnego psa (w przeciwieństwie do ciebie?) - jednak myślę że dogomaniacy pomogli by w finansowaniu hoteliku i wystawianiu bazarków. Przecież nie zostałabyś z tym sama. W każdym bądź razie trzeba COŚ wymyślić. Mogłabyś mi powiedzieć na jakich portalach/forach ogłaszane byłyby dziewczynki ? Przepraszam że pytam ale nie przeglądałam całego wątku - jestem tutaj z doskoku.[/quote] Tak, ja psy w hotelach miałam i mam, w tym np. Mikę, gdzie doba kosztowała 15zł. Tylu było chętnych do pomocy, az w końcu naprawdę zostałam sama. Chętni wpłacili i nawet na wątek nie zaglądali, a Mika w hotelu nie była kilka dni. :shake: Portale na których są ogłoszone: 4lapy,adverts,animalia,centrumofert, e-karmy, pajęczyna,polskastrefa, dogs,pl, interpress, kupiepsa, kupsprzedaj,pineska, giełdaogloszen, yellowpages,ogloszenia.tasdj,gumtree,petworld,karusek,olx, adopcje.pl, superexpress,vendito,zx Dodaję teraz: adopcje.org, alegratka.pl, szukajzwierzaka.pl [B]PROSZĘ O ALLEGRO![/B]
  8. [quote name='Enchantress*']Jaka ona chudziutka! :roll: Trzymamy kciuki za zupełny powrót do zdrowia. Wygłaskaj całe twoje psie stado od ciotki Enchantress![/QUOTE] Masz rację, to już jest "stado"! ;)
  9. [quote name='quasimodo']I co słychac u Marysi!!![/QUOTE] Jest bardzo wystraszona..
  10. [quote name='Enchantress*']Wstawie bannerek dziewczynek do podpisu. Hotelik to BARDZO dobry pomysł ... ![/QUOTE] A masz pieniądze? Bo ja nie. Nie jestem " w razie czego " w stanie pokryć kosztów, a to ja będę za nie odpowiedzialna. Średnia cena hotelu to 10zł za dobę ZA JEDNEGO PSA- w ich przypadku 20zł za dobę. Dób w miesiącu jest załóżmy 30, więc za miesiąc wychodzi 600zł. Byłabyś w stanie zebrać tyle pieniędzy? A jak będą w hotelu...5 miesięcy? To będzie koszt 3 tysięcy.
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/122/9673b2b339fcf6e3.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/148/84c78b65b4eb665e.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL]http://www.wrzuta.pl/film/59B47JAcqq/obraz_141[/URL] [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/qLKGl01muk/obraz_142[/URL] [URL]http://www.wrzuta.pl/film/tmuEba2Kob/obraz_152[/URL]
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/148/292a8fa95ebdf8ef.jpg[/IMG][/URL]
  15. Film o jamnisi, jak śpiewa i płacze: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/tNXud45NzG/[/URL]
  16. [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/4761/dzi2ko1.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/4246/dzis3tf6.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/6951/dzis5xo3.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/7321/dzis7us2.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/8242/dzis6ci0.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/3083/dzi1yr2.jpg[/IMG]
  18. [quote name='madzia828']podnosze sprawa pilna czekamy na filmik:roll:[/QUOTE] Dzisiaj je dodam. Mam też zdjęcia..
  19. Kopiujesz banner, wchodzisz w panel użytkownika, wybierasz z menu po lewej stronie edytuj podpis czy zmień podpis (nie pamiętam) i w okienko do pisania klikasz "wklej", potem zatwierdzasz i gotowe! ;) Żeby nie było, że roztrząsam niepotrzebne sytuacje, albo, że fantazjuję, nagrałam filmy, które obrazują w jakiej sytuacji sią siostry i sami będziecie mogli ocenić, czy nie jest przypadkiem jeszcze gorzej, niż to, jak ja to opisałam. Filmy i zdjęcia jutro.
  20. [quote name='emilia2280']dzięki za info Rybcia. Ale nadal nie wiem o co chodzi z tymczasem u Ciebie?[/QUOTE] Ja tymczasu zaofiarować nie mogę, bo mam 2, dorywczo 3 psy, wszystkie zresztą ze schroniska. A na hotelik się nie zdecyduję, bo zarzucano mi, że "upycham" psy gdzie się da, a potem "żebram" o pieniądze. Dzięki za taką opinię- więcej się na to nie piszę, bo człowiek chce dobrze, a wychodzi, że jest jakimś potworem!
  21. [URL]http://img99.imageshack.us/img99/3295/spacer11fj3.jpg[/URL] :loveu:
  22. Proszę wstawiać: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=86041"][IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Molly_Dolly_banerek_04.gif[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Panca']ciezka sprawa...mordunie sliczne...a co bedzie jak sie je rozdzieli?[/QUOTE] Nie wiem, na jak bardzo są ze sobą zżyte! Byłoby super gdyby trafiły do jednego domu, ale sytuacja jest DRAMATYCZNA i trzeba je wyciągać- obojętnie w jaki sposób!
  24. Charly, tak to napisałaś, że się popłakałam :(
  25. [quote name='Rinuś'][I][B]A po co mu to wiedzieć? ;>[/B][/I][/quote] Jak się spytał, to najwyraźniej potrzebne. :roll:
×
×
  • Create New...